НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 7:44 am Вижте мненията без отговор
МОЛБА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Sara




Регистриран на: 12 Сеп 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 1:37 pm
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

Здравейте Маг Селена.Казвам се Светла Илиева Русева 23.11.1960г.Обръщам се към вас с огромна молба.От 3 годинии сме разделе с мъжа с когото живях.Разделихме се еи така.От тогава полагам огромни усилия отново да сме заедно,но напразно.Казва се Васил Николов Лъженски 8.03.1956г.Моля ви кажете ми има ли някаква надежда за нас да сме заедно.Има ли някаква причина тои да ме отбягва.Вече сам на изчерпване на силите си.Благодаря Ви педварително за отговора.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 12, 2007 6:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Sara!

Причината за раздялата се крие и в двама Ви.

Вие сте човек, който винаги се е чувствал пренебрегнат в живота си, отхвърлен от всички дори и от самата съдба, винаги сте се чувствала изоставена.

Оттам във Вас възниква неистовият стремеж към близост, който пък е основен фактор мъжете да бягат от Вас, с повечето от тях е така, щото те не искат да поемат отговорности.

Що се отнася до Лъженски, фамилията му буквално е толкова красноречива, че просто коментара ми е излишен, но ... определено този човек има проблеми с психическата си стабилност.

Страда от двоен Каинов комплекс (патологична агресия) и в поведението му преобладават тихи параноидни нотки.

И не са само това причините - той просто си има други жени в живота, казвам други, защото не е една.

Но ... отношенията Ви ще приключат окончателно през 2008 год.

Ще Ви помоля да обърнете внимание на щитовидната Ви жлеза, защото там имате сериозни проблеми, а имате ли там проблеми, ще се сдобиете и с други здравословни проблеми.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Sara




Регистриран на: 12 Сеп 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 2:56 pm
МнениеЗаглавие : ?????
Отговорете с цитат

Благодаря Ви за отговора Маг Селена.Много мисля за това което ми казахте,макар че в известен смисъл бях убедена че е така.Може би не трябва да чакам2008г и да спра да храня надежди.Но дали ще срещна истинския мъж които е за мен.Моля, зная че питам много но ако може кажете ми,ако се откажа вече от този мъж,какво ме очаква,ще намеря ли наи после човека за мен?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 13, 2007 9:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че ще го намериш Sara!

Впрочем той сам ще те намери ... но до тогава ти остават още някъде около не повече от 3 години време - мисля, че ще го срещнеш през втората половина на 2009 год.

Желая ти успех! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov