НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 12:48 pm Вижте мненията без отговор
моля,отговорете ми
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
veselka spasova




Регистриран на: 11 Юни 2007
Мнения: 18
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 10:35 am
МнениеЗаглавие : ????,?????????? ??
Отговорете с цитат

Направих си веднага,както ме посъветвахте пълни изследвания за щитовидната жлеза,дори и туморни маркери-всичко е в нормата.
Но все така се чувствам тъжна и много нарегната.
Разсеяна съм много,може би от преспивателните и успокоителните.Дали е по-разумно да г спра според Вас.
Иначе правейки пропуск или грешка в работата си,се овърквам,притеснителна съм и изживавам всичко тежко.
ако напусна работа отново,още повече ще се депресирам.
Не смятате ли,че някоя нова връзка с подходящ мъж,би ме накарала да се чувствам по-добре?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 11:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще Ви помоля да ми напишете тук резултатите от направените Ви изследвания.

Искам да видя кои хормони точно са Ви изследвали все пак!!!

Много държа на това!!!

Без да ги видя няма да Ви кажа нищо повече.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
veselka spasova




Регистриран на: 11 Юни 2007
Мнения: 18
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 12:48 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

TSH-1,63
свободен T4-12,30

свободен T3-2,89
TAT-10,0
MAT-6,47
TSH-0,1
Туморни маркери:
Тирсоглобулин-23,81
Соlc itonin-4,1
В Бодимед са направени изследванията.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
veselka spasova




Регистриран на: 11 Юни 2007
Мнения: 18
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 4:25 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??????
Отговорете с цитат

Винаги,когато дори съм била много болна,кръвните ми изследвания са били отлични-според думите на биологичната ми майка-съм здрава физически наследствено.
Май на психиката си трябва да оабърна внимание.................
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Сеп 14, 2007 4:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Такаааа ... ми да започваме тогава ... Smile

Имайте впредвид, че за лекарите от традиционната медицина тези показатели наистина са нормални, щото няма нужда от операция и не могат да спрат процеса на развитие на това заболяване.

Затова изчакват той да се развие и започват да лекуват с хормони, или да оперират впоследтсвие, при което тия заболявания не се лекуват по тези начини, защото след това настъпват още по-големи усложнения в други здравословни направления.

Що се отнася до стойностите на ТАТ най-ниската референтна стойност е от 5 нагоре. А Вашата е 10 - да, в нормата е, но е в ниските стойности. Наистина за лекарите това не означава нищо.

Но... за мен това, което виждам лично аз е, че Вашите стойности граничат с ниските референтни граници, което вече само по себе си говори, че в щитовидната Ви жлеза тече някакъв процес, който в много скоро време ще Ви създаде още по-големи здравословни проблеми.

Другото, което виждам е, че стойностите на FT3 при Вас са 2,89, а най-ниската референтна стойност при тези хормони е 3.10 - така, че много ясно се вижда, че тези Ваши хормони са под ниските референтни стойности, и което вече само по себе си говори за сериозен проблем с щитовидната жлеза.

И още нещичко - най-ниските референтни стойности на TSH са 0.35, а при Вас те са 0.1, което говори, че имате проблем и с този хормон, който отговаря за функцията на хипофизата. Този хормон при Вас е просто на крайната граница и в много скоро време ще падне под нея.

МАТ - наистина вече е в норма, което говори, че явно не става въпрос за Хашимото, а най-вероятно за Базедова болест.

Никак няма да е зле да си направите изследвания и на ехограф, но затова вече ще трябва лично аз да В ипосоча такъв

Ако сте идвала на лична консултация при мен, то ми пуснете личино съобщение за да Ви кажа при кой ехографист да отидете, щото той е най-добрия в България.

А след това мога да Ви насоча към лекари, които могат да спрат болестотворния процес на щитовидната Ви жлеза и да Ви излекуват напълно от нея, защото той е в самото си начало и имате излючително големия шанс да се спасите от жестоки проблеми не само на щитовидната жлеза.


Цитат:
Но все така се чувствам тъжна и много нарегната.

Разсеяна съм много,може би от преспивателните и успокоителните.Дали е по-разумно да ги спра според Вас.

Иначе правейки пропуск или грешка в работата си,се обърквам,притеснителна съм и изживавам всичко тежко.

Ако напусна работа отново,още повече ще се депресирам.


Ако не ме послушате ще продължите да затъвате в депресията и напрежението си!!!

Разсеяността Ви ще ескалира още повече,изтощението ще Ви налегне още повече, възможно е да стигнете до образования в щитовидната жлеза или някъде другаде, може още повече да се влоши психическото Ви сътояние.

Вие сте притеснителна, защото слабото място Ви е в щитовидната жлеза, откъдето идва и това притеснение и бизпокойство.

Не Ви препоръчвам да спирате да пиете успокоителните и приспивателните, въпреки, че не Ви помагат особено. Но докато не се стигне до едно точно и категорично установяване да дигнозата Ви от лекарите, към които ще Ви насоча аз, не спирайте да ги пиете.

Ако не сте ме посещавала, просто е крайно време да го направите!!!

Иначе наистина рискувате да останете и без работата си.

Това е. Вие решавате, - не аз.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov