НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 11:11 pm Вижте мненията без отговор
Сън или реалност???!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : ??? ??? ???????????!!!
Отговорете с цитат

Като малка много често сънувах, че летя / чат пат и падах де Laughing /! Но сега като пораснах сънувам, макар и по-рядко, нещо по странно от летенето. Сънувам, че аз или по – скоро душата ми полита на високо... но толкова на високо и с толкова силна скорост, че не може да спре, сякаш ще излети в пространството и няма да може да се върне! Но не се изстрелвам като ракета Smile , а под формата на спирала! След като се върна на мястото от където съм излетяла се събуждам задъхана и изплашена и си мисля “това сън ли беше или реалност” Confused ! Толкова е истинско, че понякога си мисля, че наистина става нещо много странно с мен Confused ? Какво ли може да означава Rolling Eyes ?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това просто е един много интересен феномен!

Всъщност става въпрос за отделяне на астралното човешко тяло!

Когато човек спи, мозъка му работи на съвършено друга вълнова честота и ритъм - (прочети в сайта в раздела "Маг Селена" за това как работи моя мозък по време на ясновидство) - така ще разбереш по-ясно за какво става точно въпрос. Тогава именно става и отделянето на астралното тяло.

Ти не сънуваш, макар да изглежда така ... Ти изпадаш в друго състояние на съзнанието, чрез което отделяш собственото си астрално тяло и пътуваш в другото измерение ... Хубаво е, че се връщаш!

Има хора, които така са намерили собствената си смърт, но ти щом си научила (независимо, че правиш това на несъзнателно равнище) пътя за връщане назад в тялото ти, няма страшно ... Аз също пътувам из Астралния свят по този начин, всяка вечер! Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 10:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Ама да си призная усещането е невероятноо...! Даже ми се иска да се науча да го правя съзнателно Smile! Знаех си, че не е сън, защото последния път беше много реално и си повярвах, но не исках да си го призная! А сега възниква въпроса защо точно аз Rolling Eyes Confused ?!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 11:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ха ... забрави за този въпрос! Sad

Това просто е даденост при всеки един човек, друг е въпроса, че повечето хора не помнят астралните си пътувания по време на сън.

А има и друго нещо ... хората с закърнели финни сетива не могат да правят това астрално отделяне!

Хеййй ... не бързай да го правиш съзнателно, защото е много опасно! Може да не намериш после обратния път ... Sad Crying or Very sad Wink

При теб е така, защото си свръхчувствителна и с отворена сензорика, т.е. може да се каже и с други думи - прекалено интуитивна си!

От мен - лека ноощ и приятно пътуване из астрала, както и успешно завръщане в тялото ти!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 21, 2007 11:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Радвам се, че съм го изпитвала, макар и несъзнателно! Но за сега ще послушам съвета ви и няма да се опитвам да го правя съзнателно! Макар че... ако по този начин свършва живота на човек... май не е чак толкова страшна смъртта Confused ! А сега ви пожелам лека нощ Маг Селена, защото е време да си лягам Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 22, 2007 11:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Добър ден, MeGaN_!

Да, именно по този начин свърша живота на човека, земния му живот!

Повярвай ми - приживяла съм го!

А йогите знаят просто кога им свършва живота и в този миг сами, съвсем съзнателно напускат физическите си тела!

Затова непрекъснато твърдя, че в смъртта няма нищо страшно! Просто след нея започва "голямото приключение" в така нареченото отвъдно!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 9:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена това излитане в друго измерение, ако мога така да го нарека, никога не ме е плашело!Аз дори не съм осъзнавала какво всъщност се случва! Но... има нещо, което много ме плашеше / поне в началото /, и на което още не съм намерила обяснение! Преди време много често, когато съм полузаспала, чувствах някаква тежест върху себе си, сякаш някой искаше да извади душата ми... Confused ! Тогава се опитвах да се събудя насила и всичко свършваше в момента, в който отворя очите си, но ако пак се унеса... последва същото и... тогава вече събуждането ми ставаше наложително..., но никак не е лесно! Тогава имам чувството, че съм скована и не мога да мръдна и да гъкна даже...! Незнам на какво се дължи, но за щастие скоро не ми се е случвало! Обичам да спя по гръб и мислех, че можи би това е причината!Вече избягвам да спя по гръб! Вие имате ли някакво обяснение за това? Question Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 9:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това пък е една друга опасност по време на отделянето на астралното тяло! Smile

Отделянето на астралното тяло не става точно по време на сън, то става в така нареченото онейроидно състояние, което е равносилно на дрямката, т.е. унасянето преди съня ...

Когато настъпи този процес, човек може да се натъкне в астралните полета на какво ли не щеш ... включително и на така наречите "сукуби и инкуби" ... Neutral Neutral

Сукубът е демонично женско същество, което се съвъкуплява с мъжа по време на сън или пък по време на пътуването в астрала. То изсмуква всички жизнени сили на мъжа и може да го доведе до окончателна смърт, когато той е попаднал вече в лапите му.

Инкубът пък е демонично мъжко същество, което върши същото като женското - само, че с жената!

Все пак се радвам, че си минала "гратис" та не се е залепил окончателно за теб!!! Браво на теб! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
"Все пак се радвам, че си минала "гратис" та не се е залепил окончателно за теб!!! Браво на теб! Smile"

Laughing Аз още повече се радвам Smile! Звучи ми... ужасяващо Sad ! И като си помисля, че ми се е случвало толкова често Shocked ! Между другото - случвало ми се е винаги сутрин, преди да се събудя! А има ли начин да се предпазя от него?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте. И аз съм имала такива преживявания насън, и още ги имам. Чувствам, че нещо невидимо ме притиска и не мога да мръдна, нито пък да проговоря. Споделих това пред близки и те ми казаха, че се задушавам, защото често заспивам с дрехите понеже лягам с вестник или книга в ръка. Приех, че това е причината и повече не се опитвам да си го обяснявам. Какво пък толкова да го мисля. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мисля, че вече си го сторила щом не се повтаря повече. Cool

Е, и аз съм минала по тия пътища, само, че аз директно съм се сблъсквала с така наречените "Черни Принцове на Мрака", които са Големите Слуги на Луцифер! Мииии ... не знам как се получи тогава, но явно съм си спомнила едни много силни заклинателни думи, които произнесох в онзи сблъсък и ... Черния Принц просто не можа и да припари до мен!

Просто не бива да се страхуваш и да им се подчиняваш, въпреки, че можеш да изпиташ върховни сладострасни удоволствия, които могат да ти струват ... вече знаеш какво!

Щом можеш да контролираш желанията, чувствата и емоциите си, ще можеш да контролираш и провокациите на подобни зловредни същности!

И никога не се страхувай от тях! Това е едно от най-мощните оръжия за защита!

Лека вечер ти желая! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 10:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Здравейте. И аз съм имала такива преживявания насън, и още ги имам. Чувствам, че нещо невидимо ме притиска и не мога да мръдна, нито пък да проговоря. Споделих това пред близки и те ми казаха, че се задушавам, защото често заспивам с дрехите понеже лягам с вестник или книга в ръка. Приех, че това е причината и повече не се опитвам да си го обяснявам. Какво пък толкова да го мисля. Rolling Eyes


Май няма да вечерям все пак и да спинкам ... Crying or Very sad Laughing

При теб е твърде възможно да става въпрос и за апнея, т.е. временно спиране на дишането по време на сън! Това е болестно състояние, което е в резултат на неврологичен проблем ... не е страшно щом се събуждаш на време.

Но ... в самите духовни практики има едно подобно състояние, при което в медитативните техники стигаш до там, че спирането на дишането по време на сън просто е резултат от самата медитативна практика.

Аз съм изпадала неведнъж в подобни състояния и когато отидох на консултация при невролог да видя дали не страдам от апнея, те се ококориха и изумиха, като ми обясниха, че тук изобщо не става въпрос за апнея ... това е нещо друго, което те не можели да си го обяснят по никакъв начин, защото не било в тяхната компетенция.

Няколко години по-късно разбрах за какво точно става въпрос! Просто аз съм стигала несъзнателно до вътрешните тайни на медитацията! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 24, 2007 11:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Селена, вие вземате смущенията ми по-сериозно и от самата мен. Не знам какво да кажа. Smile
Но до медитация едва ли достигам. Не мисля че човек, който заспива небрежно като мен, може да достигне до медитация... Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 24, 2007 2:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма невъзможни неща ... По-скоро има неосъзнати неща! Wink Cool

Трябва само да се научим как точно да се справяме съзнателно с тях - нищо повече не е нужно ... А за да не заспиваш небрежно, ако искаш да медитираш, просто сядай в поза "лотос", "полулотос" или както казваме българите "по турски" ... така по-трудно можеш да заспиш, ако изобщо заспиш... Laughing

А аз дори да медитирам в легнало положение ПРОСТО НЕ ЗАСПИВАМ, ... но щом приключа с медитацията, гледай само какво става - искам ли да спя заспивам просто права! Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 24, 2007 3:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз,Маг Селена,ви се възхищавам как тъй не заспивате.
Правя го и в лотус и по турски,да не говорим ако съм легнал.заспивам като заклан. Crying or Very sad

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov