НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 9:15 am Вижте мненията без отговор
Сън или реалност???!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Има една българска поговорка: "Който много говори, много губи!" Cool

В случая губите от съня си, а той е много ценно нещо за човека! Особено сънят от 22 ч. до 24 часа е най-благотворния и най-полезния за него!

Съветвам ви да не си го губите, защото после лошо се отразява на здравето ви! Rolling Eyes

А иначе си говорете - не ми пречите! Wink Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ммммммммм да ама тук като се включа във форума и изтървам епизода на "Лека нощ деца" Very Happy Very Happy Very Happy то толкова неусетно върви времето че когато погледна часовника и Shocked обещавам че вече ще съм послушна-по малко ще говоря и ще си лягам на време!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Говорете си колкото искате всички, така става много по-интересно, но виждам, че нещо сте се поизморили и... просто съм загрижена за вас! Wink Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
Говорете си колкото искате всички, така става много по-интересно, но виждам, че нещо сте се поизморили и... просто съм загрижена за вас! Wink Smile


Rolling Eyes Май сте права Маг Селена! Незнам за другите, но мен днеска нещо май ме е "ударила радиацията" Sad ! Доста съм изморена..., но пак намерих сили да се "завра" във форума Laughing Razz ! Незнам дали ще издържа за нощната смяна Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

През тия дни още повече, че имаше и много силни геомагнитни колебания!

Те понякога тонизират, но в следващия момент те правят на пълен парцал, особено пък ако човек не е спал и нормално!

А, аз чакам да стане зеленчуковата чорбица, да хапна и ... да се гаврътна в леглото!

Въх ... казах на Аудан, че няма да вечерям, че живея здравословен начин на живот и ето на ... пак говоря за ядене! То моята работа ... гладна кокошка просо сънува!

Всъщност ... ръпам тука една ябълка и гледам да не изпусна инфото от форума ... Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy ами то май и пълнолуние има-аз затова и все ококорена си лягам Confused /натискам се че да мога да заспя-до сега не ми влияеше толкова луната/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 9:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пълнолунието е точно след два дни, но то влияе поне три дни преди пълното му настъпване, и три дни след това!

Луната от последните 2-3 години, особено последните две, си е изместила мястото поради настъпващата смяна на полюсите и действа много по-силно върху нас, а и върху всичко останало, отколкото преди това!

Слънцето не изгрява вече на точно обичайното си място, както беше преди ...

Времето пък е станало много по-компактно, защото се е "сгъстило", поради което има промяна в продължителността на денонощието, както естествено и в продължителността на деня и нощта взети поотделно ... Rolling Eyes

Тези факти вече са доказани и научно! Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 9:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
През тия дни още повече, че имаше и много силни геомагнитни колебания!

Те понякога тонизират, но в следващия момент те правят на пълен парцал, особено пък ако човек не е спал и нормално!


Ето защо съм точно като "пълен парцал"!

Уххх да му се невиди... точно сега ли трябваше Sad!

Вече си мислех, че най - големия ми енергиен вампир е компютъра и ми е изсмукал цялата енергия Rolling Eyes Smile!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аааааа ... и това е така, ама то зависи с кого контактуваш през това време, докато си пред монитора!

Тук не виждам да има енертийни вампири, но когато бях в онези форуми буквално си изцеждах всичките енергийни запаси - затова ги и напуснах! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 9:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

тук сме нощните добри бърборковци Very Happy Embarassed зареждащи със енергия за още по-вече бърборене Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 9:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вкъщи компютъра го ползвам за разпускане... и не ме натоварва, даже ми е изключително приятно, особено откакто открих форума Rolling Eyes Wink ! Но... на работаа... цял ден 8 часа / а може и повече/ не свалям очи от него и не ми е толкова забавно колкото вкъщи Rolling Eyes ! Харесвам работата си, но... всичко си има граници! Иначе отстрани изглежда много лесно Smile! А вие наистина незнам как сте издържали в предишния форум! А и на всичкото отгоре отделяхте време за всеки Wink ! А... сега ще си призная нещичко Embarassed ! Когато се регистрирах в оня форум и взех да разглеждам мненията, попадах все на такива дето триете сол Laughing ! Shocked Леле как се изплаших... Laughing ! Тогава си казах... какво ли правя тук Laughing , но въпреки това се престраших и ви писах...е... не ме "изядохте" Laughing Laughing Laughing Там имаше много дразнители... Sad! Колко жалко за тях Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всяко зло - за добро! Smile

Я гледай сега какво ни е хубаво!

Ей, ще вземем да се самоурочасаме, значи! Пу, пу, пу ... Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 10:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Охооо!След 2 дни Пълнолудие ни чака,значи.А аз се чудех що ми е добре,въпреки малкото сън.
Роден съм часове след Новолуние и пълната Луна си ми действа добре...или така си внушавам.Ама доста успешно си внушавам,обаче. Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 10:52 pm
МнениеЗаглавие : ???????????? ? ????????
Отговорете с цитат

Героите май са уморени тази вечер или ги тресат празници, но поне на теб ти действа добре, та да съм спокоен. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kalevala




Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 39
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:35 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Искам да споделя с вас една случка, която ме ужаси. Синът ми беше на годинка и нещо. Бяхме на село, при родителите ми. През нощта, може би към полунощ, се събудих от странно бръмчене. Погледнах тавана на стаята и ...изтръпнах! Той приличаше на тъмночервена кървава пихтия, която се движеше. Единственото, което ми дойде на ум беше, че са дошли за детето!!! Кои бяха "те", и защо за детето въобще не се замислих. Просто го грабнах, както си спеше и изтичах в другата къща, където бяха мама и татко. Повече никога не отидох да спя в тази стая. Оттогава не съм виждала нищо подобно. Някой има ли виждане за случилото се?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov