НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:38 pm Вижте мненията без отговор
Сън или реалност???!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Охооо!След 2 дни Пълнолудие ни чака,значи.А аз се чудех що ми е добре,въпреки малкото сън.
Роден съм часове след Новолуние и пълната Луна си ми действа добре...или така си внушавам.Ама доста успешно си внушавам,обаче. Laughing


Става въпрос за Новолуние, т.е. "черна луна" или Лилит, а не за Пълнолуние - или "бяла луна", т.е. за СЕЛЕНА ...!!!

Че как няма да ти е добре при бялата луна???!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мда!Скромността краси човека!

Но на някои Пълнолунието им влияе лошо-не могат да заспят(въпреки,че са гроги),прекалено са изнервени и т.н.Чели са всички такива неща.Разправят,даже,че %-ът на престъпленията и самоубийствата също се покачвал при Пълнолуние.

От друга страна ден глад при Пълнолуние замествал 7 в друго време Wink ма не съм мислил причината

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile В женските списания има цели колони от съвети кога какво да се прави според фазите на луната:кога да се гладува, да се пазят диети, кога да се подстригват косите, кога да се подрязват ноктите, кога да се правят козметични процедури, епилации т.н.подробности.Сигурно са правилни, нали има и някакви закономерности и при медицински манипулации, хирургически интервенции и т.н./повишена опасност от кръвоизливи/.Целият ни живот /биологично и физиологично/ е повлиян от фазите на луната.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Междувпрочем и за фризурите смятах да пиша,ма се отказах Wink

а сднес си мислех защо на Пълнолуние(и след него) се плеви и защо на Новолуние се сее и започва нещо ново.Много просто.
3а течностите(морета,океани,големи езера) най-много се говори,но това важи и за останалите агрегатни състояния,предполагам.

Аз си представям как на Новолуние едно растение започва все повече и повече да се пълни със сокове и да е "дърпано"да расте.Тогава и да го раните-зараства бързо.не е така,обаче,при Пълнолуние.Тогава плевелите бързо вяхнат,ако го прекършим.

А тъй като сме 70% вода(вж статията за виодата),то всеки да си прецени кога какво може да прави..и без да е чел списания Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миииии ... на мен луната ми влияее много добре, в каквато и фаза да се намира, сигурно щото съм родена точно по Пълнолуние, а отгоре на това и в понеделник - деня на луната!

Хайдееее ... пак много се разприказвах! Спирам до тук ... !

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Все съм искал да питам знаещи и все забравям,та сега е моментът.

Аз съм роден през нощта-01:30.Според някои се водя на предния ден,защото още не е било "ден"-не е изгряло Слънцето.и тогава съм роден в Неделя.Но според официалното време съм в понеделник.

Ха,кой знае-да пише,с'я!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Роден съм на 7август 1967.Според календара е понеделник.Но някои твърдят,че съм роден в Неделя,защото съм се родил преди изгрева на Понеделника.

Е,според юдаизма (и исляма,би трябвало),то денонощието почва със залеза,но там нещата са други.Те са "Лунни народи",затуй и пишат отдясно-наляво.Луната им е по-главното светило,защото в тая жега...как я мислите?! Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Просто си роден в понеделник - и толкова! Аз забравих да кажа, че и часа в който съм родена също е бил часа на луната!

З а теб не мога да кажа дали е така, Аудан! Трябва да се поразровя из библиотеката си, за да видя как е според таблиците ... мъхъмммм, няма да кажа пък кои таблици!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Урааа!Кой кат' мен?! Razz

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Имах си навремето калкулаторче,дето имаше функция - изписвам някаква дата и година и хоп - даваше кой ден от седмицата се пада.Лошото беше, че имаше някакво ограничение май в годините, не помня.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами то какво значение има в кой ден си роден?Аз съм родена на 02 април 1964 година в София - половин час след полунощ т.е. - почти на първи април. Не знам деня и не знам къкво пък следва от всички тези дни и дати. Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сънчо мина и отдавна трябваше да съм си в леглото... та за туй Embarassed! Ще помоля Маг Селена да изтрие мненията ми, защото не са на мястото си...!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile По този повод се сетих, че в семейството на мъжа ми по мъжка линия си предаваха от баща на син методика за такива изчисления - въобще не е била сложна, имаше си някаква схема с рождените дати на жените и мъжете.Така и не разбрах със сигурност като са били 2 момчета/той и брат му/ дали баща му и майка му не са се придържали към изчисленията, /по-точно баща му/ та да имат синове, твърдят, че не.Сигурно всеки би се изкушил да го направи, но не би било правилно.Ние не сме, само след забременяването ми сравнявахме по схемата какво би следвало да се роди и беше вярно. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 17, 2007 10:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Офф незнам – или компютъра ми се побърка или аз... – мнението в „За професията” е за изтриване и тези последните двете.

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov