НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:31 am Вижте мненията без отговор
търся отговор
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????? ???????
Отговорете с цитат

dida_m84 написа:
Маг Селена,любопитството ми нараства.Съжалявам, ако досаждам но искам да науча повече.Итересно ми е как получавате информация от ХРОНИКИТЕ НА АКАША.Известно ми е, че не всеки може да черпи информация оттам.Вие ми казахте ,че имам окултни и ясновидски способности.Възможно ли е и аз да мога да вземам информация от там?
Много ви благодаря ,че отговаряте на всичките ми въпроси и започвам да предобивам представа за някои неща.Значи за това понякога приемам това, което чувства човека срещу мен.После ми е некомфортно и изнервено.Ще ви благодаря, ако ми отговорите ,мога ли и аз да черпя информация от ХРОНИКИТЕ НА АКАША. БЛАГОДАРЯ!


Всеки може да черпи информация от Хрониките на Акаша ... включително и ти! Стига да можеш да настроиш мозъка си да работи на съответната честота, т.е. да "уловиш" съвсем съзнателно полето на информацията, която търсиш!

Това вече не мога да ти го обясня как става, но аз го правя някак си! И както казва моя Гуруджи Шибендо Лахири: "Това просто се случва!"

Настройките при мен са някакъв естествен процес, на който не мога да дам някакво реално обяснение - просто го правя!

Това е просто някакво вътрешно съсредоточаване ... ако някой има обяснение за него - нека го даде!

Но лично аз съвсем съзнателно "търся" чрез настройването на мозъчните ми ритми в така наречената от мен "ясновидска работна фаза" информацията, която ме интересува!

Намирам я по различни начини и в различни състояния! Това е. Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"6 април 2004

Американски учени от Националния институт по стандарти и технологии (NIST) съобщиха за създаването на ново агрегатно състояние на название фермионен кондензат (fermionic condensate).

Новооткритото състояние е шесто подред след твърдото тяло, течностите, газовете, плазмата и кондензата на Боза-Айнщайн. Между другото, последния е използван за основа от американските учени.

За да получат фермионния кондензат, учените охладили калиев газ до една милиардна от градуса над абсолютната нула. После затворили газа във вакуумна камера, след което го подложили на въздействието на магнитни полета и лазерни лъчи.

Направеното откритие може да доведе до появата на следващо поколение свръхподводници, пробив в енергетиката и транспорта. Не отдавна, друга група учени също оповести че е открила ново състояние на веществото - свръхтвърдото тяло.

Източник: Yahoo! News"

Тъй!Дотук 6.Губи се още само едно агрегатно състояние,което ще го "открият","когато му дойде времето" Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:17 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всъщност, Аудан, dida_m84 не се интересува изобщо от познанието!

Тя иска ... иска да може това, което всъщност не знае! Не познава неговия вътрешен механизъм (става въпрос за ясновидството), тялото й не е свързано с интелигентната форма на живот и ... в това й е проблема!

А от Акаша (поне тук в Земните планове) няма по-интелигентна форма на живот! Rolling Eyes И ако тя не може да резонира в нея, просто никога няма да овладее механизма на така нареченото "просто ясновидство", а ще резонира на личните енергийни полета на хората, на които гледа ... Rolling Eyes

Отвратителна работа ... Rolling Eyes Предполагам, че ти самият си се настройвал на честотата на даден човек и навярно си се ужасявал от него, попадайки в резонанс с него, защото личната енергетика на повечето хора не е никак комфортна ... Sad Rolling Eyes

Няма да коментирам защо ... А за информацията в последния ти постинг си много прав ... Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 3:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
Маг Селена ,за първи път от вас чух за ХРОНИКИТЕ НА АКАША. От къде мога да науча нещо повече за тях?Какво точно са?
БЛАГОДАРЯ!

Итересно ми е как получавате информация от ХРОНИКИТЕ НА АКАША.Известно ми е, че не всеки може да черпи информация оттам.


dida_m84, би ли ми казала какво точно означават тези твои два съвсем противоречиви отговора?! Sad

Първо - за пръв път чуваш от мен за Хрониките на Акаша, а второ - ти е известно, че не всеки може да черпи информация оттам?!

На мен ли нещо ми е "замътен мозъка" или ти нещо ни будалкаш всичките тук?! Cool

Поведението ти в случая е или доста неадекватно, или не си добронамерена към мен - първо, и към потребителите тук!!!

Никак не е приятно да подценяваш когото и да било от участниците в разговорите ни във форумите!

Не искам да знам какво знаеш и какво не, но искам да знаеш че поведението ти е твърде нелицеприятно в случая! Cool Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 4:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Селена. Още в самото начало ми се стори че нещо в цялата работа не е наред, но не посмях да ви кажа защото вие приехте твърде сериозно въпроса на потребителката. Тя твърди, че гледала на обикновени карти за игра. Ами че картите за игра са си карти за игра, а не за професионално гледане (казвам го като човек, който си няма понятие от тези неща, простете). Rolling Eyes
И твърди също че живота на човек се подреждал пред очите й като на филмова лента, гледайки в същите тия карти за игра.
Без коментар.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 4:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не трябваше да се обаждам точно тук. Не ми е работа тази тема.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 4:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Ох,Реветче,голям образ си.Ама и аз някой път късно се усещам Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
dida_m84




Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 11
Местожителство: Сливен
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 6:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Съжалямам ако съм засегнала някой от форума и моля да бъда извинена.Може би не съм се изразявала правилно, но поварвайти ми това е от моето невежо познаване на тази материя.Исках да съм наясно с някои неща, без да бъда непочтенна към форума,повярвайти ми.Още веднъж моля за извинение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta написа:
Здравейте, Селена. Още в самото начало ми се стори че нещо в цялата работа не е наред, но не посмях да ви кажа защото вие приехте твърде сериозно въпроса на потребителката. Тя твърди, че гледала на обикновени карти за игра. Ами че картите за игра са си карти за игра, а не за професионално гледане (казвам го като човек, който си няма понятие от тези неща, простете). Rolling Eyes
И твърди също че живота на човек се подреждал пред очите й като на филмова лента, гледайки в същите тия карти за игра.
Без коментар.




Наистина, reveta, и аз още от самото начало видях, че цялата тази работа не е наред, а аз приемам всеки човек твърде на сериозно, защото просто е човек.

И тъй като всеки има право на мнение във форума, то аз уважих и мнението, и желанието на потребителката dida_m84, въпреки това, че видях как ще се "погаври" с всички нас ... Sad Всъщност тя се е погаврила със себе си, проблема си е нейн!

Разбира се, че забелязах всички противоречия в постовете, в които е дала мнения, но реших да я изтърпя до край ... Cool

Така нещата си дойдоха точно на място! Стана ми малко жал за MeGaN_ и AUDAN, защото те откликнаха с такава голяма готовност да помогнат на тази жена в нейното невежество и не можах да се въздържа да не я запитам какво значат нейните твърде противоречиви отговори и мнения!!! Razz Cool

Тя, разбира се, не даде никакво обяснение, защото какво обяснение може да даде един човек, който се опитва да въведе в заблуда хората, с които контактува ... като в същото време ги лъже!!! Точно никакво ... Е, ами на лъжата краката наистина са къси!

Но за сметка на това взе, че се извини, което означава, че напълно съзнава за какво иде реч!

Всички сме тук за да споделяме един с друг и да се учим един то друг! Но всички знаем, че тук не се провеждат образователни курсове по окултизъм или духовни науки ... Sad

Тук всеки се учи сам и всеки стига сам до истинността на нещата! Никой на никого не поднася нищо готово на тепсия!

Така, че и въпросната dida_m84 трябва да разбере именно това и да спре да задава професионални въпроси относно окултната дейност! Още повече, че нито един от нас не желае да влиза в заблуди и интриги, създадени от такива като нея! И още повече - тук не се толерира в никакъв случай ЛЪЖАТА ... защото това просто е "КОЛЕЖКА", която умело се прикрива, че не се занимава с окултизъм.Rolling Eyes Rolling Eyes

Затова ще помоля най-тактично потребителката dida_m84 да се оттегли от форума или да спре да задава въпроси, на които вече няма да получава отговори ... ПОНЕ ОТ МЕН! Rolling Eyes Cool


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Ное 08, 2007 8:56 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Хмм какво безобразие... Twisted Evil ! Ако знаете само на мен колко много ми костваше да се ровя в нета Mad /някъде бях споменала, че това не ми е от любимите занимания/! Ауданеее ние с теб изсърбахме попарата Razz Laughing ! Аз реших, че след като Маг Селена отговаря на dida_m84 няма нищо съмнително в нея, но...явно тя заблуди всички ни Confused Rolling Eyes ! Маг Селена да не би някой от предишния форум да е решил да се образова малко Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

нямам си на идея за каво е ставало на въпрос във другия форум,но аз от самото начало та и сега все се притеснявам да не напиша някоя глупост.би трябвало всеки да си бъде такъв какъвто си е по принцип, а не да се представя или крие под някакъв чужд псевдоним.та нали форума е да разискваме неща които ни вълнуват и да се разтоварваме докато научаваме и нещо ново/в случая похвали за Маг Селена,Аудан и Меган-те ни пускат по някое материалче за прочитане/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Игралните карти наистина произхождат от картите Таро. С тях също би могло да се гадае, но когато едно нещо е предназначено да се играе с него хазарт, то е по-валидно за хазарта, отколкото за гадаенето!

Освен това игралните карти уподобяват малките аркани, което не винаги е достатъчно в даден случай да се види дадено събитие в дадено направление за съответния човек!

И никак не е без значение кои карти ще използваш от двата вида! И е от голямо значение самото тълкуване на позициите на картите, както и кои карти са обърнати, и кои не ... При Таро картите можеш да видиш кои карти са обърнати и кои не, докато при игралните това не може да се види поради простата причина че те са "огледални" ...

От значение не би било, ако по принцип картите ти служат за соего рода концентрация на вниманието, което внимание бива насочвано именно към Хрониките на Акаша, откъдето може даден ясновидец да почерпи инфорамция - без да разчита на картите! Тогава ясновидеца, който се занимава с "просто ясновидство" разчита единствено на фините си сетива, свързани с мозъчните му ритми! Rolling Eyes

А не на картите ... Rolling Eyes

Вероника, извинявай, но те не злобеят ... те просто са разочаровани от поведението на тази жена, която се опита да въведе в заблуда всички ни, което е и видно от постингите, които лично аз едва се удържах да не изтрия!!!

И тук не става въпрос за никаква злоба - тук става въпрос за етика в поведението, което явно не беше спазено от dida_m84!!!

За това говори и нейното извинение ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Освен това dida_m84 вече беше във форума и не успя да се защити! Според мен с това си поведение тя просто се призна за виновна Rolling Eyes ! Ако съвестта и беше чиста все щеше да намери думи за обяснение на поведението й! Лично аз нямам нищо против нея... даже съжалявам, че въобще се стига до такива ситуации...!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:24 pm
МнениеЗаглавие : ???? ???????????
Отговорете с цитат

Нека си пазим нервите, както и тези на нашите потребители. Не виждам някой да е злобял. Не виждам нито несправедливо нападнати, нито осакатени, нито низвергнати. Силните думи са за силни моменти. Тук си говорим спокойно и всеки споделя мнението си. Донякъде е вярно първоначалното впечатление, че това не е точно просветителски форум в чисто библиотечния смисъл на думата.

Нека дам един благ пример с linux форумите. Там обичайно има един свеж предупредителен пост - "проверете в търсачката, преди да ни занимавате с глупави въпроси". Не става въпрос за високомерие, а за пестене на времето на другите. Нека говорим за неща, които не бихме могли да прочетем или узнаем другаде. Smile Инак ще стане говорилня, като във форумите за млади майки и родилки.

Съвсем друго нещо е някой да поиска нашето мнение за "топлата вода". Но тепърва да откриваме "топлата вода", защото някого го мързи да напише дума две и да натисне enter, е прекалено досадно. Все пак се стараем да не употребяваме "твърд" език, за да не обиждаме пряко. Но ако ползвателите на сайта смятат, че някой ги поднася с добри или лоши намерения, може пък да имат право. Интуицията не е наш монопол Wink

Смирено не вярвам в добрите намерения. Сладките франсета твърдят, че пътят към ада бил павиран именно с тях Rolling Eyes Много хора придойдоха тук без да заявяват или демострират добри намерения, а си останаха и си говорим като равни с равни. Не е нужно да навлизаме в болезнени спомени, както не е и нужно да си създаваме ада, в който бяхме. Сигурно някои помнят как всичко започна от две-три благонамерени подмятания...

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Embarassed Embarassed Много деликатно се получава понякога, мисля, че ние обикновените потребители трябва да се въздържаме от оценка за другите, защото можем и да се заблудим, това е право само на Маг Селена, Маг Живин, Маг Вероника, те могат да видят какво се крие зад всеки, ние можем само да гадаем и предполагаме.Аз лично мисля за себе си, че каквото и да пиша, на тях им е ясно що за "птица" съм, сигурно ме виждат като "отворена книга" и както и да се докарвам, няма да мога да се укрия.Но пък това не ме притеснява, щом съм тук..... Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov