НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 26, 2024 6:06 am Вижте мненията без отговор
търся отговор
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

*** наистина си нямам гадже, но това никак не ме притеснява и ако искам и сама мога да си намеря, благодаря...! Ненавиждам лъжата и това е единственото нещо, заради което не мога да "овладея емоциите си"! Освен това не съм искала да обидя никого и ако съм го направила, то е било неволно!
Затова dida_m84 извини ме ако съм те засегнала по някакъв начин...! Наистина аз нямам право да съдя когото и да е било, освен това мисля че всеки заслужава прошка... Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А дали пък аз не съм обидената?! Щото тази жена нещо си имаше задявка с мен - като че ли?!

Или едни могат да съжаляват и прощават на другите, дето са ги обидили, а пък обиждащите могат да играят ролята на "горкия, аз!" и да драматизират "по ефира" нещата, щото да получават съответното съжаление от някого, който се опитва да ги разбере по някакъв начин и да им съчувства ... при това напълно неоснователно ... Sad Cool

Още повече пък, Вероника, ако виждаш от постовете, MeGaN_ беше първата, която се притече "на помощ" на dida_m84 ... и наистина!!! - защо dida_m84 не си обоснова поведението, а предпочете да си играе на "обиденото дете"?! Sad Rolling Eyes

А дали пък и MeGaN_ не е обидена?! ... Sad

Нека dida_m84 да не са прави "на ощипана", а да си помисли насаме как би трябвало да се държи поне на публични места, за да не ходи да плаче за съчувствие на нечии рамена ... става ли?! Но на мен наистина ще ми бъде много неприятно ако тя присъства и по-нататък във форумите ни ... съжалявам! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Вероника написа:
И отдавна ме сърби да попитам Аудан какъв ни беше конфликта с него та да продължим.


А аз отдавна очаквах този момент и съм си приготвил една брадвичка,двуостра,за две ръце,която лежи приятно наточена над камината Smile

Не помня вече подробности, но щом Ви пиша, значи не съм го сметнал за важен. Помня,обаче,че ме нарекохте "нисш..." не помня какво си.Първата реакция бе Каинов комплекс на поне 3-та степен.
Обаче бързо ми мина и се замислих,че всъщност имате право.Ми да! Имам нисше образование(висшето прекъснах поради субективни причини), нисши стремежи (да съм финансово състоятелен не е много "висша" цел), имам нисши познания и умения (някои ги наричат "невежество" и "некадърност")... има и още, но и тия стигат

Та, Вашите думи, Маг Вероника, ме накараха да осмисля някои неща, за което Ви благодаря! Писах го на други, ще пиша и на Вас -з а мен вие сте ценност от национално значение, заради знанията Ви за билките. Уважавам Ви, каквото и да си мислите, кажете и направите!

...Сега си спомням,че тогава Ви писах, че не ме е страх от нищо и е така, защото нямам какво да губя. В момента съм пак така. Smile

Сигурно сте наясно, че това дотук не бе подмазване. Написах каквото мисля и чувствам, и толкова! Ако някой се е обидил, да ми прости - не ми е било това целта.
Извинения не правя!Да се извиняват виновните!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 9:28 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Ауданеее ние с теб изсърбахме попарата Razz Laughing

Kaкво говориш, аз я изсърбах и още как. Веднъж да си кажа мнението и да се оплескам тотално. Не го пожелавам на никого. Rolling Eyes Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Изобщо не си се оплескала, reveta ... Sad

По-скоро се оплеска там някоя си dida_m84, което вече не е от никакво значение!

Затварям темата, за да няма повече предизвикателни коментари!!! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаТази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov