НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:16 pm Вижте мненията без отговор
карма, съдба,прераждане
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
dida_m84




Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 11
Местожителство: Сливен
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 6:51 pm
МнениеЗаглавие : ?????, ?????,??????????
Отговорете с цитат

Винаги съм се впечатлявала от неизвестното,но никога не мога да разгранича кармата от съдбата.Струват ми се че почти са едно и също нещо.Казват че кармата е последствие от минали животи.А дали наистина има прераждане?Нали има друг живот след смъртта.Това ли е прераждането?След като има прераждане ,как тогава става контактуването с отвъдното?Много медиуми контактуват с мърви.Как става ако са се преродили?Не искам да досаждам повече с въпросите си.Надявам се,ми го обясните.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
dida_m84




Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 11
Местожителство: Сливен
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 9:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Преди да ви благодаря ,искам първо да ви се извиня за некомпетентността си. За първи път влязох във вашия сайт и най вече във форума.Може да правя грешки,за което моля да бъда извинена.Благодаря ви отново за търпението, но тези теми ми са много интересни и искам да понауча нещо повече.Чела съм много статии на тази тема и срещам доста противоречие.Надявам се и за по нататък да може да се обръщам към вас.Благодаря ви!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 23, 2007 9:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Винаги сте добре дошла тук! Не ме притеснявате с нищо! Радвам се, че искате да постигнете повече относно окултното познание, защото опознавайки него ще стигнете и до самото духовно познание ... поне аз извървях този път - труден и нелек, изпълнен с много страдания и изпитания.

Затова искам да помагам сега и на другите в това отношение! Тук определено има какво да научите, включително и как да влизате в сайта ни и неговите подраздели и как точно да пишете във форумите. Човек се учи докато е жив, че дори и в отвъдното ... Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 2:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Духовете живеят в съобщества, а още по-тясно в групи. Всяка група наподобява по-скоро училищен клас. Всеки от тях се намира на близко ниво на дадена осъзнатост. Те имат и Духовни Учители, които вече не се прераждат в материалната среда. Учителите имат висок ранг на самоосъзнатост и основна им работа е да помагат на своите "ученици-духове" в процеса им на самоусъвършенстване. Това е общата картина в света на духовете!


А кога абсолютно всички духове достигнат съвършенство,то спират да се прераждат,нали?
Има ли крайност числото на духовете или се създават нови и нови?
Каква,всъщност,е целта на всичко това съществуване?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 10, 2007 2:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
А кога абсолютно всички духове достигнат съвършенство,то спират да се прераждат,нали?
Има ли крайност числото на духовете или се създават нови и нови?
Каква,всъщност,е целта на всичко това съществуване?


Да, разбира се, че спират да се прераждат, защото се изкачват все повече и повече в Духовната Йерархия, като все повече и повече се доближават до Твореца им, наречен от нас Бог!

Вероятно се създават нови и нови духовни субстанции, но понятието "създават" не е съвсем точно според мен.

Те не се създават, а просто преминават от едно състояние в друго, от един вид в друг, от едно измерение в друго, от един паралелен свят в друг ... от една планета на друга, от една слънчева система в друга, от една галактика в друга, от една Вселена в друга ...

А кой може да каже колко Мегавселени има в необятността на Божественото пространство... и докъде стига тази безкрайна необхватност?! Няма такъв... затова всички посветени казват, че Бог е непознаваем!

Каква всъщност е целта на всичко това съществуване ли!? Няма цел ... !!! ... ИМА ЖИВОТ!!! ... под всякаква форма и навсякъде ... Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov