НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:03 pm Вижте мненията без отговор
ЗОМБИРАНЕ "МЕКО" И "ТВЪРДО"съществува ли
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 10:26 am
МнениеЗаглавие : ????????? "????" ? "??????"?????????? ??
Отговорете с цитат

Откиривам тази тема, защото през последните две години се сблъсквам с много потърпевши хора относно този проблем.

Другото, което искам да ви кажа е, че: някои въпросни хора, които бяха натирени оттук са попаднали в лапите на друга една натирена от форума ни, която е успяла вече да ги въведе в трансовото състояние на зомбирането.

Как е станало това?! Веднага ще ви кажа: чрез ICQ контактите на въпросната натирена персона с кръга от потребителите на "магическата аура", които бяха баннати от нашия форум. Освен това с нея са контактували също и тамошни потребители ... а и не само тамошни ...

Въпросната персона, след като забогатя съвсем неправомерно и се "оттегли" от окултното поприще, реши да си отмъщава на абсолютно всички, които не са се подчинили на волята й ... или са се противопоставили по някакъв начин на зловредните й действия.

Започна естествено най-напред с нейният бивш "учител" и шев. Повечето от нас вече сме чели скандалната статия в "24 часа" за този случай.

Все още не се е "справила" с мен. Затова реши да пробва да стори туй нещо в "магическата аура", като изложи всякакъв вид и род компромати от рода на ДИСКРИДИТИРАНЕ НА ЖИТЕЙСКИТЕ МИ ЦЕННОСТИ ... един от похватите при "твърдото" зомбиране ...

Присъствието ми в "магическата аура" беше с цел да ви демонстрирам КАК СЕ ПРОИЗВЕЖДАТ ЗОМБИТА и какво е точното поведение на същите, когато бъдат въведени в процеса на същинското зомбиране.

А сега ви копи/пействам малки извадки от собствените ми материали, публикувани (е, не всички - но и това ще стане постепенно) в сайта ни в "Публикации"-те, както и във в-к "В-а"), като акцентувам на определени места с цел да си направите сами изводи за останалото, което по принцип се случи не само в "магическата аура", но и навсякъде другаде, където се появят манипулатори като въпросната самозвана персона - що-годе и минимум посветени в методиката на зомбирането.

ЧЕТЕТЕ ПО-ДОЛУ......



"МЕКОТО" ЗОМБИРАНЕ

Меката форма на зомбиране се използва относително рядко. Работата по тази методика изисква голяма загуба на човешки ресурси, време и пари. Но възможностите на този метод са наистина умопомрачителни: след подобна обработка зомбито се внедрява в средата като напълно обикновен човек, без изобщо да съзнава вмешателството в психиката му.

При използването на „меко“ зомбиране, може да се постигне реално раздвоение (или дори раздесеторение) на личността, като всяко нейно лъжливо Его се включва в програмирания момент и започва да живее свой самостоятелен живот. Най-често се използват две съвременни методики на „меко“ зомбиране – техногенната и психогенната.

Първите митологични отпратки към мечтата за прилагане на този метод на зомбиране можем да съотнесем още към поемата на Омир „Одисея“ от VIII век пр.н.е. - където са
„СЛАДКОГЛАСНИТЕ СИРЕНИ“ библейските текстове I в. от н.е. и ред други.

Най-често използваният метод на техногенно зомбиране включва използване на хипновнушение (без въвеждане в транс) с помощта на инфразвукови генератори, използващи подаване на аудиоинформация на честота 0,5-30 херца, практически неотчитана от човешкото ухо. Така например чрез излъчването на свръхнисък звук, в подкоровите структури на мозъка се създава силна тревога. Инфразвукът предизвиква ужас и панически страх.

Съществува така наречената "СВИРКА" за разгонване на демонстрации - и не само. Какъв е механизмът на това въздействие? Известно е, че човешкото тяло само по себе си представлява добър приемник на инфразвук.

Подпрагова аудиостимулация: При презапис на приятна за обекта мелодия, върху музиката посредством миксер се наслагва многократно повтарящ се словесен текст на внушението записан със стандартната техника, но забавен до 10-15 пъти. След забавянето, записът в чистия му вид се възприема от слуха като глух вой, но след наслагването на музиката става съвършено недоловим за ухото, като работи доста ефективно.

Техника на подпраговите „подчертаване на скрит текст“: В печатната реклама понякога попадаме на сравнително голям текст в който има разхвърляни множество думи, различаващи се от останалите, да речем с удебелен шрифт. Ако ги подредим една след друга, образуват изречение и бихме могли да прочетем внушението, но в „разхвърлян вид“ са външно незабележими и „работят“ хипнотично – на подсъзнателно равнище.

Макар и твърде по-примитивно от по-гореописаните от мен методики, подобен род псивъздействия могат да унищожат не само дадения индивид, който е облъчван чрез съответно зададени команди по телекомуникативното пособие, с което разполага. Може да бъде унищожено цялото му семейство или съответно доведено до тежки и нелечими болести – СПИН, рак, лудост.



"ТВЪРДОТО" ЗОМБИРАНЕ

Алкохолът, съчетан с хлорпромазин (антипсихотичен препарат), например, убива волевите центрове в мозъка.

ЧУВСТВО ЗА БЕЗСИЛИЕ, отсъствие на воля и силен страх могат да бъдат предизвикани с добавяне в тютюна за пушене или в цигарите на сушена метличина, или пък чрез въвеждане в организма (чрез добавяне в храна, питие, като лечебна процедура – инжекция или акупунктура, чрез импрегниране на документи или писма, добавяне във ваната, или в разтвор с димексид за въвеждане чрез „случаен“ контакт с кожата, а понякога и маскирано под формата на обикновено лекарство),

смес на луминал с лофофора (по известна под името пейотл – кактус, с богато съдържание на наркотика мескалин) или йохимбин хидрохлорид (йохимбинът се съдържа в кората на африканското дърво йохимбе и е индоалкиламиден алкалоид, структурно близък до резерпин).

Доста ефективно е и ПОТИСКАНЕТО НА ЧУЖДАТА ВОЛЯ чрез стандартните медицински препарати, съдържащи антипсихотичния препарат трифлуоперазин, корен ипекакуана или татул.
Най-активно се провокира в жертвата недоверие към всичко окръжаващо я и към всеки от обкръжението й. Тя бива най-безцеремонно лъгана и заплашвана с цел подчинение. Между другото шокът, предизвикван от страх е с продължителност от 15 до 30 минути.

Непрестанно се ДИСКРИДИТИРАТ ЖИТЕЙСКИТЕ ЦЕННОСТИ на жертвата: целенасочено и тенденциозно се подбират, подреждат и изопачават факти от живота му, убежденията му са обект на постоянни подигравки и обругаване, доказва му се аморалността на любимия човек, предателствата на приятелите му, издевателства се чрез заплахи от секуални посегателства над близките му, самият обект бива заставен чрез заплаха за живота му да извърши злодеяние или аморален акт пред обектива на видеокамера и т.н.)

Когато жертвата достигне до състояние на тъпо безразличие се провежда необходимото КОДИРАНЕ ЧРЕЗ АКТИВНО СЛОВЕСНО ВНУШЕНИЕ, (ако достатъчно са му „хвръкнали чивиите“) или чрез трансова хипноза (ако в главата му все още има нещо).


Бих желала, ако проявите смелост и добро желание, да коментираме тази тема ... аз все още имам какво да ви разкажа ... Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 1:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

НЕ МИСЛЕХ, ЧЕ ВЪВ ВАС ЖИВЕЕ СТРАХА! Shocked

Защо се страхувате да коментирате темата?!

Защо се страхувате да ми зададете въпроси относно темата?!

Докато мълчим всички, някои малки единици, скрити зад различни никчета и сайтчета ликвидират души, ликвидират хора ...

И това, че ние знаем за какво иде реч не ни оправдава като мълчим, защото така само помагаме на манипулаторите да си вършат още по-прицизно работата, защото ще знаят, че страха наистина властва над всички.

Това е.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 1:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Не,аз лично не се страхувам да се говори за това,напротив.Ясно ми е,че винаги сме били обект на манипулации по най-различни начини и приоми още от най-ранна възраст,като се почне с промиването на мозъците и насаждане на определен начин мислене/различни за двете страни на "Желязната завеса",но все с едничка цел - за нечии интереси,които в крайна сметка са едни и същи независимо от външната формулировка/,та до сега.Не ми харесва,че това е заложено например в любимата ми музика или тв.предавания,филми и т.н.,храните и цигарите дето консумираме,но е по-добре да сме наясно,отколкото да тънем в неведение.А що се отнася до разните сайтове - за там пък поне сме съвсем наясно и едва ли ще ни обработят,но не така стоят нещата с милиони други хора,особено най-младите - те са най-уязвими. Rolling Eyes Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 1:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А някои твърдят, че това магията било нечестно... Confused

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 1:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
А някои твърдят, че това магията било нечестно... Confused


Cool Ако ни раззомбира някоя магия няма да е нечестно,но някои други правят точно обратното,пък зомбираните надали са наясно какво точно им се случва. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 1:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За младите хора си абсолютно права Кати, защото вече има две техни такива млади жертви (говоря за тия от сайтовете и с никчетата) - говоря за в момента, не за в миналото.

Исках да разкажа за едната история, но няма да смогна точно сега, защото след малко започвам да приемам хора.

Но след това със сигурност ще го направя!!!

Впрочем би ли повярвала ти Кати, на онова "набеденото индигово", ако ти каже, че ти има телефона, още повече пък новия, който го знаят естесвено само и единствено най-близките ти хора и .... никой друг?!

И въпреки, че го знаело не ти звъни, за да не ти досажда?! ... хахахахахахахаха .... ти ще се "вържеш" ли, Кати на подобна нелепа измислица?!

Знам със сигурност - НИКОГА!

Щото така решило "набеденото индиго" да плаши нашето Диди и да го манипулира, за да се дистанцира от нас или по-скоро от мен - представяш ли си?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 1:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хи-хи,нямам нов,а стар тел.,пък и да имах нито ще му повярвам,нито ще ме уплаши и да го има,щото при мен системата с телефоните е такава,че а се е опитал някой да злоупотреби жална му майка.Я да не му се впряга,че Пещера не е далеч. Evil or Very Mad Laughing Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 2:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Пещера не е далеч. Evil or Very Mad Laughing Wink


Aхa-a-a!Eто кой ще донесе една "Мека топлина" ... или по-добре "Black Ram" Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 2:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
kati написа:
Пещера не е далеч. Evil or Very Mad Laughing Wink


Aхa-a-a!Eто кой ще донесе една "Мека топлина" ... или по-добре "Black Ram" Cool


Laughing Хич нямам намерение да ходя там,ако се наложи,други ще я свършат.Ти нали не си падаше по такива "топлинки",но то и тук се намира,ще има за теб по случай празника ти,"деня на Будителите".А като един безсмъртен Шотландски боец може и едно малцово шотландско...но ще ги поделиш по братски с другарчетата тук. Cool Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 2:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Въпросната персона, след като забогатя съвсем неправомерно и се "оттегли" от окултното поприще, реши да си отмъщава на абсолютно всички, които не са се подчинили на волята й ... или са се противопоставили по някакъв начин на зловредните й действия.
Започна естествено най-напред с нейният бивш "учител" и шев. Повечето от нас вече сме чели скандалната статия в "24 часа" за този случай.

Да, струва си да се прочете. Wink Опитала се е да разобличи бившия си шеф, че дължи на държавата незнам си колко хиляди, но и той не й е останал длъжен... Laughing
А оня сайт едва ли го е създала за да предпази хората, нищо подобно. Направила го е за да отмъсти на шефа си и ония двете. Ако е искала да предпази хората, едва ли щеше да сложи тия плашещи черепи. Все пак не са за хора със слаби нерви, макар че аз изобщо не им се впечатлявам. Но не всеки може да издържи да ги гледа.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 2:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Младите са лесни,защото са наивни и едва сега виждат живота...но лесни са тези,които нямат към кого да се обърнат за помощ,отчаяни и ЗАБЛУДЕНИ!
Все още имам към кого да се обърна и все още имам очи и уста с коito да се пазя и уча...нищо че съм млада!
Човек ако е сам е нищо...а всички промити мозъци от оня форум са такива...самотни души ,благодарение на това,че са решили да вървят сами ...!Ами SОRY ама ние тука сме заедно всичките.Който иска да стои сам,ей там по пещерите и да си дрънка глупостите.Нямат шанс!
Както каза Кати ,често ни промиват мозъка...било с музика ,дори предавания,филми и т.н.Човек колкото повече се осъзнава,толкова повече достига светлината!
Жалко е че когато си зомбиран,манипулиран или са ти промили мозъка...просветлението не идва никога!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 2:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Тази статия излезе още докато тя беше потребител в сайта,май още бяхме в предишния,не помня.А и този череп с костите в стил "Карибски пирати" стоеше малко като за геймърско сайче.Те са му свикнали и не се плашат,сигурно е имало полза да се предпазят хората,но и много плитко прозираше,че се касае за разчистване на лични сметки. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 2:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing ...а като споменах предишния сайт,днес май мернах по тв една позната физиономия от там в същото предаване,което ще гледаме утре,май и темичката си я биваше,не знам какъв капацитет е той точно по днешната тема,жалко,че го пропуснах.Последното му изказване беше,че "старите моми" гледали котки и кучета у дома за компенсaция на самотата.А мнoгoлюдните/и не толкова/ семейства за какво ги гледат тогава.... Rolling Eyes Laughing Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 3:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ееее добре де,аз си имам и куче и коте... и ако на 19ет год. момиче му казват стара мома...горката аз!Това са пълни измишльотини и грешна представа..Гледал е по-филмите някоя такава история за възрастна жена с котета и аидеее всички са такива! Surprised
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 3:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Сещаш се за кого говоря,твой познайник e.Това е констатация на психолози,но не е общовалидна.И децата обичат животни в къщи,и хора семейни,който обича животни и ги гледа с удоволствие има /стига да има условия за това де/,който не обича няма да гледа ако ще и най-самотния човек на света да е. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov