НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 8:35 am Вижте мненията без отговор
ЗОМБИРАНЕ "МЕКО" И "ТВЪРДО"съществува ли
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 2:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes След оттеглянето ви от оня форум,те решиха,че са победили и само некролог дето не са ви спретнали,щели да го поливат..."Метеорът" им бил помогнал."О,свещена простота" няма граници,нека си тънат в "блатото на невежеството",като им се подаде ръка да ги измъкне,те я захапаха,т.е. пробваха се.... Rolling Eyes Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Подкрепям мнението ти,Кати!Маг Селена се опита да им покаже светлинката и правилния път,но те като не искат да я видят си е техен проблем!Рано или късно,ще го разберат!Дано не е прекалено късно! Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
...Дано не е прекалено късно! Sad


Има хора, за които вече е прекалено късно още преди да са започнали да се опитат да започнат нещо Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Дали?
Защо да е късно? Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защото не могат да минат през и най-вече отвъд предразсъдъците си.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Защото не могат да минат през и най-вече отвъд предразсъдъците си.

Да се цитирам като идиот, но и да се доизясня - хората наричат предразсъдъците по различен начин - норми, принципи, истини и т.н. Когато се оградят, си изковават крепост от предразсъдъци някаква, която според тях ги пази и оттам извършват набези в света, за да го променят и да го превръщат в голяма крепост - разбирай тюрма. Войнстваща доброта - истината, наложена с огън и меч, а коя истина никой не ти казва, защото по едно време огънят и мечът стават важното, а останалото всички го забравят. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Rolling Eyes След оттеглянето ви от оня форум,те решиха,че са победили и само некролог дето не са ви спретнали,щели да го поливат..."Метеорът" им бил помогнал."О,свещена простота" няма граници,нека си тънат в "блатото на невежеството",като им се подаде ръка да ги измъкне,те я захапаха,т.е. пробваха се.... Rolling Eyes Cool


А сигурни ли сте, че вече не са ми спретнали и некролог, а?! Laughing

При такава силна злоба, омраза и отмъстителност, и завист, и - защо пък не и чист ЕГОИЗЪМ ... и т.н., просто не ми се изброяват другите им негативни характеристики, и това могат да направят - нищо не ме изненадва в патологичното им поведение.

Не ме изненадва дори и това, че казват :"Нека с мълчание я убием!", а не престават да си събеседват самички ,без моето присъствие там ... Laughing Голямо мълчание му удрят ... Laughing

Нека си "мълчат" хората сега, какво пък толкова ... нека ме погребват ... аз знам един такъв дето все ме погребва вече цели 25 год., а самият той и с двата крака вече е в отвъдното - просто "жив" мъртвец ... като ония там, дето ме убиват с мълчание ...

По-скоро убиват себе си - едните от страх, другите от завист, третите от злоба, четвъртите от егоизъм, и т.н. "велики" и твърде забавни съчетания ... патологични ...

Най-смешното е, че се правят на мен ... забележете, че използват мои думи, мои стил, та чак се опитват да го докарат и на мои похвати ... аз се забавлявам щуро с тях ... нека се изживяват като нещо по съществено сега пък ...

Ми ... малко снизхождение към неразбиращите, в никакъв случай не бива да проявяваме жестокост към самите тях, щото собствената им жестокост и без това ги е принизила до едни от най-нисшите равнища на съществуване... Rolling Eyes Razz


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Сеп 27, 2007 6:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes Те дори нямат способност за смислен разговор,като няма с кого да се заяждат няма какво да кажат,активизират се само когато се появи някой върху когото да си насочат агресията,през останалото време циклят.Говоря за няколкото човека,не за останалите дето си намират някакви теми,а доколко са интересни и заслужаващи вмнимание е отделен въпрос,тяхна си работа.Нека си живеят така както умеят. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Най-смешното е, че се правят на мен ... забележете, че използват мои думи, мои стил, та чак се опитват да го докарат и на мои похвати ... аз се забавлявам щуро с тях ... нека се изживяват като нещо по съществено сега

О,феноевете се държат доста непредсказуемо понякога. Rolling Eyes

Ама туй са рисковете на "обществената личност". Smile
..Аз що искам да съм неизвестен милиардер... Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 5:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
...Аз що искам да съм неизвестен милиардер... Cool


Rolling Eyes Трудна работа,всяка година има нещо като класaция на такива с имена и цифри.Единственият начин за инкогнито е да живееш скромничко и тихичко,ама тогава за какво са ти милиарди,можеш да се задоволиш и с милиони. Laughing Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 6:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За да му спретнат едно ЗОМБИРАНЕ чрез някоя "свирка" и да си поиграят с него като котка с мишка ... че колко му е ... Razz

То и Катероника ("метеор" със "нестор") искаше милиони, пък сега гледа да се скрие като мишка в някоя дупка ... само дето не може да си намъкне всичките несметни богатства в старата си дупка ... Razz Laughing

Тъй, че и с милионите внимавайте, че току виж до моя некролог легнал и този на Аудан - милост няма, иееййййй ... умната, чееее ... хкмкхм-мъхъм ... навсякъде е пълно с какви ли не щеш "перковци" психясали ... Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 6:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Ами и аз това намеквам,ама той - "йок! - Джакпот,та Джакпот!...". Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 6:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всеки с ценностната си система, де ... к,во ся, пък толкоз ... Razz Rolling Eyes

Нищо, че аз се опитвам да водя темата за зомбирането - ДА или НЕ ...

Дори мислех да ви разкажа и втората случка, от най-новите, ама явно няма да стане тази вечер ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 6:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз се шегувам в негов тон,но не мисля сериозно лоши неща относно ценностната му система,по-скоро е нещо продиктувано от моментни обстоятелства .

Ще бъде интересно да прочетем всяка случка от подобен характер за да знаем да се предпазваме,а и другите около нас. Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 6:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Аз се шегувам в негов тон ...


Аз също ... но все пак ще оставя разказчето си за утре, всъщност имам няколко разказчета, амммааа ... ще видим ...

Ейййй, ако ми видите некролога не им вярвайте! ... просто ще бъде художестевна приумица, породена от завист ... при това най-вероятно некадърна ... ами то ЗАВИСТТА не може да породи нищо хубаво!

Я да вземете да прочетете темата "Четири стъпки по пътя към съвършенството" за да разберете ЩО Е ТО ТОВА ЗАВИСТ И НЕЙНИТЕ ПРОЯВЛЕНИЯ ... много е сладка.

Всъщност ... аз и от оня свят знам какво да правя в този тук ... вече имам доста богат опит, ще знаете!

Така, че ... споко. Razz Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov