НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Апр 17, 2024 1:47 am Вижте мненията без отговор
Обича ли ме?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Passi




Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 3:50 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?? ???
Отговорете с цитат

Здравейте, Маг Селена!
От няколко месеца имам малко станна и особена връзка с доста по-млад от мен мъж. Обичам го безкрайно, никога не съм била толкова силно влюбена и никога не съм правила толкова неща за някого изобщо. Нещата обаче никак не са цветя и рози. Проблемът е ... че не ми дава , това което искам и от което имам нужда, често се караме, аз ревнувам, от много време и секс не сме правили. Та въпросът ми е - Обича ли ме, ще изживея ли накрая това за което толкова дълго време мечтая, копнея и се боря? Ще бъдем ли дълго време заедно?
Данните ни са
Бойка Георгиева Зарева, родена 11.10.1071г., София
Пейо Тодоров Пеев, роден на 21.07.1982г., Бургас

Желая ви много любов!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 5:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Passi!

Вашият няколко месечен партньор вече си има връзка с друга, по-млада от Вас жена.

Далеч съм от мисълта, че разликата ви във възрастта е причината за новата му партньорка.

Не, този младеж просто страда от нарцисизъм, не е съзрял за живота като цяло, няма намерения да поема отговорности, към която и да било жена, по-скоро търси някоя, която да поеме отговорности за самият него.

Да, ама Вие сте започнала да искате някои неща от него, особено внимание, пък нарцисизма му позволява единствено той да получава такова.

Другото, което мога да Ви кажа относно него е, че и с новата си изгора няма да има сериозна и продължителна връзка. Още следващата година ще се втурне в нова авантюра.

Лошото и неприятното в цялата работа е, че той ще Ви изнуди емоционално да приемете нещата такива, каквито Ви ги сервира той, като Ви принуди да контактувате с него и да го издържате дори финасово. Щото само така можете да го задържите близо до себе си, но ще трябва да го приемете такъв, какъвто Е, заедно с всичките му любовни авантюри вкупом.

И ако сега не се "откопчите" от него, ще си го "отглеждате" и ще Ви измъчва до началото на есента през 2009 год.

Е, всеки сам кове живота си, съдбата си и ... кармата си.

Това е, което мога да Ви кажа.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Passi




Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 8:24 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за отговора, не очаквах да има нова жена, мислех че всичко си казваме. Помолила го бях да ми каже ако има друга жена... А не е ли само повърхностен флирт новото момиче? Или правят секс вече? Съжалавям че задавам такива въпроси, но това е важно за мен? За да взема някакво решение...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 12:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Passi написа:
...А не е ли само повърхностен флирт новото момиче? Или правят секс вече? Съжалавям че задавам такива въпроси, но това е важно за мен? За да взема някакво решение...


Сексът ли е основен признак за дълбочината на дадена връзка? Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 12:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Passi написа:
А не е ли само повърхностен флирт новото момиче? Или правят секс вече? Съжалавям че задавам такива въпроси, но това е важно за мен? ...


ПРОЧЕТЕТЕ ПРАВИЛАТА "ЗА ПРАВИЛНОТО ПОЛЗВАНЕ НА ФОРУМА" И САМА ОПРЕДЕЛЕТЕ ДАЛИ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ВИ ОТГОВАРЯМ НА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН ВЪПРОС - ОЩЕ ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ДЕЛИКАТЕН И ... ЛИЧЕН!!!

НЕ НАМИРАТЕ ЛИ, ЧЕ Е ТАКА?!

ПО-ДЪЛГИЧКИ И ПО-ПОДРОБНИ ДИАЛОЗИ ВОДИМ В РАЗДЕЛА "ДА ПОГОВОРИМ" - А ТАМ ИМА И ТОЧНО ТАКАВА ТЕМА - "ЗА СЕКСА" ...

ПРОЧЕТЕТЕ Я ... МОЖЕ ПЪК ТАМ НЯКЪДЕ ДА НАМЕРИТЕ ОТГОВОРА!!!!!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Passi




Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 4
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 4:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се, че не само сексът е това, по което се определя колко е сериозна, дълбока и истинска една връзка. За мен обаче, в моята ситуация, в отношенията ни, това е доста основно и важно. И то не заради самият факт от контакт с друга жена, а от факта, че може би ме лъжат, кълнейки се че са винаги са били абсолютно прями, честни и откровени с мен... както и да е, и това вече няма особено значение като че ли...

Към Маг Селена - благодаря ви за отговорите, права сте, нямам право на повече отговори, може би в някой момент ще ви потърся за платена консултация... да го наречем.

Хубав ден, вечер, нощ или каквото е там сега...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Сеп 27, 2007 6:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодарим ... подобно.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov