НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Май 22, 2024 12:12 am Вижте мненията без отговор
Сълзите и отрицателната енергия!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 9:12 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???? ?? ?? ???????
Отговорете с цитат

Цитат:
Сега да не вземете да млъкнете, както правите винаги, когато се намеся в някоя тема Wink , защото вече е трудно да убедя дори себе си, че не съм урочасвател един и дори прекратител на теми интересни Crying or Very sad

Моля, направете се, че нищо не съм казал и си говорете Embarassed


:lol: Laughing Laughing Да си призная аз обикновено съм много мълчалива, а тук нещо много се разприказвах, и... освен това... "научих се да чета Laughing ", т.е винаги съм била много любознателна, но никога не съм сядала да чета и то с такова голямо желание / ако си учех така и уроцитееее ... Rolling Eyes Smile /!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Права си, злобата не е за подценяване. Тя е един от резултатните подходи, както при "смукането", така и при чисто рушене на чуждата енергетика. Има малка разлика - едното е да дърпаш, защото смяташ, че имаш нужда, а другото е да унищожаваш без нужда, просто заради удоволствието да рушиш. Rolling Eyes

В тези случаи спасението е в самоотстраняването, а не в самоотстояването, както правилно си усетила. По-добре е да сме там, където ни искат Razz , доколкото там, където дори не ни понасят.

Колкото до човешкото озлобление и другите мерни единици на безкрайността, по-добре да не им обръщаме прекалено внимание, защото имат склонността, като се зазяпаш прекалено, да се вмъкват неусетно в теб и да започваш да изпитваш "справедлив гняв", "справедлива ярост" и всички останали измерения на "справедливостта". А си мисля дали има друга справедливост, освен висшата, тъй като нашата, човешката си, често страда от дефекта на собствените ни интереси или предразсъдъци. И като си мисля - май няма, независимо дали е придружена със сила, безсилие, сълзи, ругатни, юмруци.

И колкото повече си мисля, толкова повече ми се струва, че те такова животно нема Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз мисля, че не можем непрекъснато да разчитаме на ВИСШАТА СПРАВЕДЛИВОСТ да поправя грешките на хората на земята. Дори и да трупам карма с това - приемам го!Наскоро на спирката тийнейджъри изнудваха и искаха да бият едно по-малко дете за пари. Всички хора гледаха в различни посоки и никой не реагираше.Аз се намесих по "овенски" /така ми е зодията/ и след два -три шута от моя страна "страшните нападатели" избягаха. Знам, че не съм поправила световното зло и знам, че те отново ще изнудват други деца и аз не съм слънце да грея на тази спирка и да спирам това зло.Но не мога да остана безучастна! ПРОСТО НЕ МОГА!Не смятам, че дистанцирането и страничното наблюдение могат нещо да променят или да помогнат на някого.Ако повече хора имат непоносимост спрямо злото, то сигурно щеше да е по-малко.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А дали енергийните вампири са само хора близо до нас или може някой от растояние да си "похапва" от нашите сили Confused ?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Чакай Пенке, Very Happy В твоя случай не става въпрос за справедливост, а за честен трибой. Това е друго. Wink Едно е да си набиеш честно някого, друго е да го правиш от злоба или "справедливост". Реакцията на такава ситуация идва преди да сме осмислили моралните приоритети - тогава постъпваме правилно и ефектът е тръпкопобиващ. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
А дали енергийните вампири са само хора близо до нас или може някой от растояние да си "похапва" от нашите сили Confused ?

А когато си мислиш за някого усилено, случвало ли ти се е да те "усетят", че го правиш. Това е пример за дърпане от разстояние. Можеш да зареждаш или да прецеждаш без проблеми. Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин! Безкрайно Ви се възхищавам! Млъкваме като влезете в някоя тема, защото звучите като мъжкият глас на разума.Това естествено - респектира /особено жените , а ние тук май повечето сме жени/. Действа буквално на подсъзнателно ниво /поне аз така го усещам/.Май при нас жените емоцията е в повечко, но сигурно и тя е нужна за баланса.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аааааа ... говорете си и снего, не е чак толкова страшен ... пък ако има нещо - аз съм насреща!

Ще се преборя с него! Я каква "мечка стръвница съм" само, я!

Сега пък да не избягате от мене ... то човек знае ли вече ... Sad Razz

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 11:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма! Ще си говорим безстрашно! Обаче и аз отивам да спя, че днес много ме изтощиха клиентите.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 11:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Миии ... лека нощ и на теб! А поне вечеряла ли си ... Crying or Very sad Sad Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 10:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"А когато си мислиш за някого усилено, случвало ли ти се е да те "усетят", че го правиш. Това е пример за дърпане от разстояние. Можеш да зареждаш или да прецеждаш без проблеми."

Незнам дали са ме усещали Smile, но аз усещам, когато някой мисли за мен, сега остава само да се науча да разпознавам кой и какво ми мисли Smile / добро или лошо/! Знам само, че когато някой ми мисли нещо хубаво усещам топлина в гърдите си... /може би това е момента, в който се зареждам с неговата енергия Smile Twisted Evil Razz /! Ей това не мога да проумея само... нали след като този някой не мисли лоши неща би трябвало и той да се зарежда с положителна енергия... или пък не Confused Question Питам се в кои случаи ще зареждам въпросната личност с мисълта си и в кои ще го прецеждам Smile! Question
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 10:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Офффф... с тия цитати нещо не мога да се оправя Smile! Embarassed Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 10:50 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Много добър въпрос, как го уцели и аз тези дни си мислех за същото.След като ми е ясно, че не трябва да насочвам, макар и неволно негативни мисли към някого и се опитвам да не го правя /хич не е лесно понякога, особено ако някой яко те е ядосал/, понякога имам желание да изпращам положителни мисли към определени хора и по този н-н да ги зареждам с положителна енергия от разстояние, когато знам, че имат нужда от това. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 10:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Офффф... с тия цитати нещо не мога да се оправя Smile! Embarassed Laughing

Лесно е. Само вместо да ми копи пействаш думичките, отиваш до мнението ми, което искаш да цитираш и натискаш копчето quote, което е горе вдясно на мнението ми. Излиза ти табличката за отговор, където вече е вмъкнат цитата ми и проста си пишеш отдолу. Cool Лесно е. Ако не успееш ще изтрием "резила" Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:09 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?????????
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Smile Smile Много добър въпрос, как го уцели и аз тези дни си мислех за същото.След като ми е ясно, че не трябва да насочвам, макар и неволно негативни мисли към някого и се опитвам да не го правя /хич не е лесно понякога, особено ако някой яко те е ядосал/, понякога имам желание да изпращам положителни мисли към определени хора и по този н-н да ги зареждам с положителна енергия от разстояние, когато знам, че имат нужда от това. Smile Smile Smile Smile Smile

Просто го прави! Това е всичко. Достатъчно е да изпитваме към някого добро, не да го мислим с тревога, не да го мислим с притеснения, не да го мислим с мисли, а да го обичаме, заливаме, облъчваме или каквото и да е там с най-доброто си и се получава. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov