НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:10 pm Вижте мненията без отговор
Сълзите и отрицателната енергия!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Много си вреди /извинявам се, че отговарям и аз/, злобата, завистта, омразата са много изтощителни и разрушителни чувства, за който ги изпитва, чак се усеща на физическо ниво, направо могат да разболеят човек. Затова трябва да се стремим да ги пъдим от себе си. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Не се записват Embarassed само речи и отивам да го изтрия Rolling Eyes


Rolling Eyes не... няма нужда Smile... просто аз си мислех, че го изтрих преди да изпратя съобщението и даже "резил" не го вижда Laughing ! Или може би... виждам това, което искам да видя Laughing Laughing Laughing ! Или компютъра ми не е наред или аз Embarassed Razz ! Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
Интересно...! А когато някой ни мисли лошо или ни погледне със злоба, завист ... той не губи ли енергия по този начин? Питам се така не вреди ли повече на себе си, отколкото на нас Rolling Eyes ?

А ... за ипита Rolling Eyes - днеска ми единствения предпочивен ден, освен това на работното ми място беше доста напрегнато... и реших да започна от утре Embarassed Razz !


Разбира се, че си вреди и губи от енергията си, но това си е негов проблем ... стига да не му резонираш и не му отговаряш със същото! Laughing

Аз пък все си викам, че от утре ще се организирам по-добре ... за да мога да си почивам повече, ама все нещо не успявам!

Ей, туй с изпитите е сериозна работа, макар и неприятна ... Sad Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявам се че се намесвам,но искам да кажа за завистта излобата или общо казано за злините които понякога ти мисли а дори и причинява някой,но според мен в повечето случаи на тези лоши хора нищо не им се случва/поне на хората които на мен самата са ми причинявали и продължават да причиняват много злини/.Чувала съм че ако някой ти направи нещо лошо се връща с още по-голяма сила след време на него но за сега не съм го видяла.А и обратното че когато правиш добро то ти се връща още по-голямо добро./но и това при мен не се е случило нищо че не преставам да правя добрини въпреки всички негативи около мен самата/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:58 pm
МнениеЗаглавие : ????? ??
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Всъщност се им случва, макар понякога и след време, лошото, че понякога потърпевши може да са невинни хора от семейството им, дори децата. Затова всеки трябва да мисли, преди да предприема вредни действия или "въздействия". Нещо много взех да ставам "компетентна" и аз, моля за извинение за реакцията. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:00 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Извинявам се че се намесвам,но искам да кажа за завистта излобата или общо казано за злините които понякога ти мисли а дори и причинява някой,но според мен в повечето случаи на тези лоши хора нищо не им се случва/поне на хората които на мен самата са ми причинявали и продължават да причиняват много злини/.Чувала съм че ако някой ти направи нещо лошо се връща с още по-голяма сила след време на него но за сега не съм го видяла.А и обратното че когато правиш добро то ти се връща още по-голямо добро./но и това при мен не се е случило нищо че не преставам да правя добрини въпреки всички негативи около мен самата/.


В такъв случай...
ДОБРЕ ДОШЛА във форума tan4eto77 Wink !
Трябва да се научиш да гледаш по - позитивно на нещата... БЪДИ ПОВЕЧЕ ОПТИМИСТКА Wink и ще се почувстваш по-добре! Прави добро, не за да ти се връща... а "злодеите" около теб все някога ще се си получат заслуженото да знаеш Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:03 am
МнениеЗаглавие : Re: ????? ??
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Всъщност се им случва, макар понякога и след време, лошото, че понякога потърпевши може да са невинни хора от семейството им, дори децата. Затова всеки трябва да мисли, преди да предприема вредни действия или "въздействия". Нещо много взех да ставам "компетентна" и аз, моля за извинение за реакцията. Smile Smile Smile Smile Smile


Laughing Laughing Laughing kati и аз не оставам по - назад, така че не се притеснявай ... "не си сама" Laughing Wink ! Маг Селена ако вземем много да прекаляваме... Rolling Eyes "сритайте" ни малко, та да се опомним Laughing Laughing Laughing !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:11 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за добрите думи MeGaN_!
въпреки лошотиите не съм паднала духом все още а и наистина може би всеки се получава заслуженото все някога.Аз се притеснявам че май не пиша точно по темата и че ще ме скастри някой но още не мога да се ориентирам. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Всъщност по конкретния въпрос се почувствах "веща", черпейки от собстен опит и наблюдения, иначе по другите не съм и се вслушвам в знаещите.А откакто осъзнах сама някои неща много ми олекна, имам чувството, че се родих наново, макар и малко късничко, но дано да е надобре. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:18 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Благодаря за добрите думи MeGaN_!
въпреки лошотиите не съм паднала духом все още а и наистина може би всеки се получава заслуженото все някога.Аз се притеснявам че май не пиша точно по темата и че ще ме скастри някой но още не мога да се ориентирам. Very Happy


Няма защо tan4eto77! И аз в началото бях така / не че сега съм по-добра... щом с един цитат не мога да се справя Laughing /! А тук просто си говорим, така че не е нужно някой да те "скастри", задето си се отклонила от темата Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:23 am
МнениеЗаглавие : ???? ??????????
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Темата беше за отрицателната енергия, така, че се вместваш в нея, за това как влияят мислите и емоциите на човек насочени спрямо другите под формата на някаква положителна или отрицателна енергия и на самия него. Май мен може да ме скастрят, ама се надявам, че няма, тук срещаме голямо разбиране от страна на всички. Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:24 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

тей като гледам май сме малко в момента във форума и затова си пишем извън темата.разглеждах написаното за магията на цифрите но явно не са стигнали до числото 7.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Малко сме бодърстващите в момента, още малко и ще "вампирясаме"! Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:28 am
МнениеЗаглавие : Re: ???? ??????????
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Smile Smile Темата беше за отрицателната енергия, така, че се вместваш в нея, за това как влияят мислите и емоциите на човек насочени спрямо другите под формата на някаква положителна или отрицателна енергия и на самия него. Май мен може да ме скастрят, ама се надявам, че няма, тук срещаме голямо разбиране от страна на всички. Smile Smile Smile Smile Smile Smile

На мен сташно много ми харесва сайта и форума но дано да не се вмъкнат и злобарчета за да пишат глупости тук.Наистина във форума срещнах разбиране от вас и Маг Селена/доколкото може да ми отговори защото разбрах че е изморена и има нужда от почивка/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:34 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Имаше такъв момент, но това беше в предишния сайт, откъдето се премести форума, една от причините за преместването беше тази. Някои хора бая злоба избълваха, хич не беше "скучно" с тях. Сега слава Богу няма такива, дано не се появят занапред да развалят пейзажа. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov