НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 3:29 am Вижте мненията без отговор
Сълзите и отрицателната енергия!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 11:37 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

По-добре не се подлагайте на регресивна хипноза, че е много опасно. Сериозно ви говоря.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 11:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мненията ни удивително съвпадат Cool Можете да махнете "регресивна" от мнението на reveta и съждението й ще е още по-правилно. Трябва да сте абсолютно сигурни кой ви бърника из равнищата на съзнанието, а може ли човек да е сигурен в нещо? Rolling Eyes Особено, че другият - манипулаторът, няма да попрекали в старанието си, дори и да е добронамерен, и да упражни малко по-силен натиск от нужния...

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Въх Shocked Мааллеееййй ... снощи какво сте правили вие, бе "деца"?!

Някой някъде намекваше нещо за годинкитие, а ... Кой беше, я да си вдигне ръката?! Twisted Evil Laughing

Всичките сме на толкова, на колкото сме ... и на колкото се чувстваме, а не на колкото ни възприемат другите, т.е. много сме млади - особено аз!!! Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

А сега да започна със "сритването" ... спите сега, ааа, спите?! Cool

Такаааа ... не сте чели внимателно в страницата на "Маг Селена", че се занимавам с нумерология, прераждания, а преди около 10-на години и с регресивна хипнозаааа ... така, че ви е спукана работата на всички "дърдорковчета" от снощииии ... т.е. от ранните зори на днес!!! Sad Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

Давайте сопата и да ви почвам ... Cool Laughing

Откривате веднага нова тема за ЧИСЛОТО 7!!! Щото тази бие вече рекордни постижения ... Shocked

Откривате нова тема за преражданията в раздела за "Карма, прераждания ... и т.н." Cool

Откривате нова тема и за регресивната хипноза ... Cool

И вечерно време поне къде 23 часа да си пиете приспивателните, че резките промени на времето ви действат много особенно ... Cool Wink Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 12:56 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ?? ???-????????????
Отговорете с цитат

Маг Селена,извинявай но аз като новопоявила си и много щастлива от форума повдигнах въпроса зачислото 7 и то направо стана една-основа се цял клуб стая 7-ца.Всички които питахме за числото ще сме много доволни за новата тема.Така че ако някой е за порицание това съм аз Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 1:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз вечер не пия приспивателни, а кафета, защото сънят само ми пречи да свърша това, което имам за деня. Така, че приспивателни само посмъртно. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 1:40 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Май аз съм за "сопа", хем пак намекнах за годинките, хем си присвоих правото да давам "компетентни" отговори и съвети.Далеч съм от мисълта за регресивната хипноза, знам за евентуалните лоши последствия, човек не бива от любопитство да рискува.Не пия приспивателни и успокоителни по принцип, дано не ми се налага занапред.Много хубаво си поговорихме с форумците, приятно е да "срещаш" интелигентни и разбиращи хора, дано не сме прекалили с мешането на темите, извинявам се много. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 2:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ми то много сопи се счупиха,та за мен не остана.Явно съм невинен Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 2:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всички сме в кюпа, ама ще си го изтърпим послушно, ти беше по-дискретен, ама ние жените го бяхме обърнали на говорилня. Embarassed Embarassed Embarassed Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 6:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Всички сме в кюпа, ама ще си го изтърпим послушно, ти беше по-дискретен, ама ние жените го бяхме обърнали на говорилня. Embarassed Embarassed Embarassed Smile Smile Smile Smile Smile


Laughing Ми... нали сме си жени Very Happy ! Но пък има мъже по - големи клюкари и от жените ... Razz ! AUDAN нищо лочно Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 6:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе вие какво се "опикахте" всичките?! Sad Laughing

Я да се стегнете, той маг Живин си каза, че ще се уплашите и ме питаше колко "сладки" еметикончета съм сложила след онуй нещо там... за приспивателните хапчета???!!!

Казах му: "Ми - достатъчно!", ама май не са били достатъчно ... Shocked Laughing

Пък и да пийнете някакви подобни, то при такива резки температурни амплитуди изобщо няма да ви подействат ... добре, че сте се забавлявали поне ... а аз му откъртих. Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 6:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Нали пише "да поговорим" и ние си поговорихме, хубавото е, че на всички ни стана добре.А това за жените, дето са клюкарки или злобарки е абсолютно клише. Зависи от човека въобще, независимо от пола. Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 6:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много правилно ... и аз съм на същото мнение! Laughing

А, че ви е станало хубаво на всички от бъбренето тук, се радвам много ... Smile

А сега тичам да си просна дрехите, да си нахраня животинките, да ... е, си нахраня и сина ... и после ще попиша малко тук и ще ме извините ... ама ще се потопя в мечтания във гореща вана със соли ... много обичам! Пък е и много полезно - така се чисти също негативна енергия и се гонят зли духове, и зловредни попълзновения от зли хора ...

И ако оцелея след ваната ... може да надникна да видя какво правите всички вие!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov