НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 7:56 am Вижте мненията без отговор
Това ли е моята половинка?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
pepe




Регистриран на: 08 Окт 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 08, 2007 6:01 pm
МнениеЗаглавие : ???? ?? ? ????? ??????????
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена!
Наскоро се разделихме с моя приятел, причините естествено бяха глупави, но направихме много грешки и си причинихме много болка. Направихме много глупости. Аз за себе си знам че мога да простя и мога да преодолея всички неприятни неща, които ни се случиха, но за него не съм много сигурна. Може би спря да ме обича, не знам.
Много мислих през последния месец и съм сигурна обаче в едно! Той е човека с когото искам да прекарам живота си.
Казвам се Петя Стоянова Срънчелиева - родена съм на 22.08.1980г. в 7.00ч.
Той се казва Александър Георгиев Чолаков - роден е на 27.08.1974г. в 23.40ч.
Конкретно това, което искам е да знам е това ли е човека за мен и ще се съберем ли?Ще бъдем ли заедно отново. Или просто така е трябвало да стане и всъщност моята половинка е друг човек.
Казаха ми че имаме направена магия и всичко е заради това, но аз вече не зная какво да мисля.
Предварително благодаря за отговора!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 09, 2007 11:22 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, pepe!

Това, което мога да Ви кажа е следното:

Не Александър е този, който слага или ще сложи окончателно край на връзката помежду ви.

Вие сте тази, която ще стори това нещо - и в него няма нищо лошо. Всеки има свобна воля и право на избор в този живот.

Просто двамата с Александър не сте съвместими патньори, което означава:

- той е личност от параноидните типове, със силно изразен нарцистичен комплекс, както и Каинов комплекс.

Виждам, че в кармата му има силна тенденция да живее в самота и изолираност занапред във времето, което говори, че би могъл да прехвърли граничните състояния относно психическата си лабилност, и да стигне до сериозно психично разстройство от рода да речем, на параноидните психози, напред във времето.

А всичкото това ще го изолира от хората - по един или друг начин!!! Сори ...

Това означава, че такава личност е прекалено подозрителна към партьорката си, винаги ще се старае да доминира над нея и да я командва и манипулира по всякакви начини и методи - само и само да я подчини на собствените си желания и виждания за живота.

Подобна личност винаги ще бъде права - само тя, винаги нейното мнение ще е най-правилното, винаги ще се чувства измамена и наранена от субекта, който така или иначе не му се подчинява изцяло, а той така я/го обича, че просто видите ли, не може да живее без него...

А този субект го наранява толкова лошо ... така мисли за Вас Александър, и не само мисли, ами и Ви го казва направо в очите - сигурна съм в това.

Ако това не може да бъде постигнато чрез съответните псипохвати (става въпрос за налагането на доминиране и подчинение) - независимо дали те се проявяват съзнателно или не от дадената личност - то тогава , в случая Александър, ще премине и към физически натиск, т.е. шамари, бой за вразумяване, пребиване от бяс и слабост, че не може да подчини жертвата си и т.н. издевателства.

Не е задължително всичкото това да Ви се е случвало до сега, но ако продължите да контактувате с тази личност просто е неменуемо и неотменимо да не Ви се случи.

Що се отнася до Вас мога да кажа, че сте имала тежичко и трудно детство, което също Ви е насадило в ума Ви така наречения Каинов комплекс (т.е. това е патологична агресия).

Тя може да се изрази като "скрита", а може да се изрази и като насочена навътре към страдащия от нея, а може да бъде насочена и към субект, който Ви причинява болка или наранява по някакъв начин - зависи от ситуацията.

Вие също сте параноиден тип, макар това при Вас да е изразено в много по-слаба форма - поне на този етап от времето.

Имайки в предвид анализа, който направих до тук се вижда, че "два остри камъка брашно не мелят" - и колкото сте по-далеч един от друг с Александър толкова по-добре ще бъде и за двама Ви!

Това е истината, независимо от факта, как възприемате думите ми и дали сте съзгласна с тях, или не!!! Rolling Eyes

Виждам още, че около Вас "циркулира" нов ухажор и най-вероятно Вие ще насочите вниманието си изцяло към него, като до края на октомври или най-късно до средата на ноември месец окончателно ще приключите отношенията си с Александър.

Но тъй като той е прекалено ревнив, ще продължи да Ви преследва и тормози, като всява страх и тревога в съзнанието Ви.

От него ще се избавите едва след като мине Нова година, най-вероятно той ще Ви остави на мира до средата на месец февруари, 2008 год.

Смятам, че бях достатъчно подробна и изчерпателна в отговора си!

Желая Ви лек и приятен ден! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
pepe




Регистриран на: 08 Окт 2007
Мнения: 2
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 09, 2007 12:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много благодаря за отговора!
Абсолютно сте права за всичко!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Окт 09, 2007 1:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз благодаря за потвърждението от Вас, мила pepe! Very Happy

Още веднъж Ви пожелавам лек и приятен ден и ... успех в новия Ви избор! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov