НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 3:20 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Гергана




Регистриран на: 11 Окт 2007
Мнения: 1
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 11, 2007 8:56 am
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Здарвей Селена,
Казвам се Гергана Владимирова Славчева - Петрова (по мъж Петорва), родена съм на 18.04.1978 год.
Мъжът ми се казва Петър Любенов Петров (роден на 03.11.1976 год.)
Със съпруга ми се познаваме от много години. Имали сме и хубави и лоши моменти, но винаги сам могла да разчитам на него.
След като забременях и се ожеихме нещата тръгнаха на обратно - караме се постоянно когато сме заедно, нямаме никакви общи интереси и цели. Имам чувството че живеем в два различни свята.
Аз много искам да си запазя семейството, но незнам какво да направя.
Надявам се да ми помогнете.
С уважение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 11, 2007 10:37 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Спазвайте уважителната форма на обръщение към феномените, защото в случая не ги познавате лично!

Много моля!

ОТ МОДЕРАТОРА

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Окт 11, 2007 10:59 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Гергана!

Ето какво мога да кажа по Вашият въпрос: в семейните Ви отношения се задава много силна ураганна и метежна буря - до нея остават не повече от 30 дни.

С Вашият съпруг сте излючително несъвместими като семейни партньори.

Самият той страда от психопатично личностово параноидно разстройство е и просто диссоциален енергиен вампир. Каквото и да правите той винаги Ви ще намери кусур и начин как да го отрече, как да Ви нагруби, как да Ви обиди, дори да ви зашлеви някоя плесница, винаги ще Ви докара до онова яростно състояние, в което Вие ще избухнете и ... той ще "изсмучи" именно в този момент от Вас, нужната му психична и жизнена енергия.

Що се отнася до Вас, то не е никак трудно човек да Ви извади извън равновесие, тъй като сте изтъкано от прекалено много комплекси: комплекс за отхвърленост, изоставеност, пренебрегнатост, откъдето идва и неистовия Ви комплекс за стремеж към близост. Не на последно място сте и прекалено агресивна, което пък от своя страна говори за Каинов комплекс (патологична агресия). Станала сте изключително истерична и вече имате сериозен проблем с щитовидната жлеза, благодарение на начина, по който живеете. Вземете незабавни мерки за нея, защото ще Ви създаде големи неприятности в много скоро време!!!

Най-късно до 10.11. 2007 год. в живота Ви ще нахлуе мъж, с който ще създадете извънбрачна връзка.

Но... до колкото виждам Вашият съпруг вече е свършил тази работа преди Вас, и то преди не повече от няколко месеца.

Та ... поради тези две основни причини в живота Ви ще избухне невероятен скандал, който най-вероятно ще доведе до развод - и то за много къс период от време.

Ако желаете помощ, то можете да потърсите маг Живин, тъй като той се занимава с естеството на подобни неща, т.е. би могъл да Ви помогне да си запазите семейството!!!

Желая Ви лек и приятен ден! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov