НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:08 pm Вижте мненията без отговор
Въздействието на камъните върху нашата енергийност!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : ????????????? ?? ???????? ????? ?????? ???????????!
Отговорете с цитат

Дали истинските камъни влияят по някакъв начин на нашето енергийно поле Rolling Eyes ? Аз например нося планински кристал, /зареден с рейки/, но не мога да разбера дали това ми оказва някакво въздействие! Освен това съм чувала, че истинския кехлибар има много силно въздействие и дори лекувал някои сериозни болести! Това са ми го казвали хора, които носят истински / необработен кехлибар/!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много е хубаво като си говорим тук с теб, ама да не вземаш да си провалиш изпитите заради нас, хейййй ... Wink Razz Laughing

Маг Живин ей сега ще ти отговори за камъните! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Малко е трудно да се отговори изобщо. Рейки е доста мъгляво напоследък доста омърляно понятие, а планиския кварц служи за много неща. Така че зависи за какво искаш да ти помага. Всеки полускъпоценен и скъпоценен камък си има свои характеристики и диапазон на действие. Важно е да се знае за какво ще се прилага, като лечебно средство - литотерапия, като амулет, като регулатор на енергетиката, като коректор и т.н. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing
Няма Маг Селена Smile! Е може да е с 3 -ка / хубаво нечетно число Laughing /... но мисля, че до поправка няма да стигна Cool ! И освен това... от утре почвам сериозно да уча Rolling Eyes Razz
!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ми... лично аз го нося, защото ми харесва Smile! Камъните винаги са ми били слабост, независимо за какво служат...!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Надявам се, че не съм се "радрънкала" чак дотолкова, че да съм станала досадна Confused Embarassed Rolling Eyes ! Пък и не сте длъжни да ми отговаряте нали Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:46 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Напротив ... Laughing Ти си симпатичковче и ако не ми се спи ще си бъбря до утре с теб, ама ... ми идва малко нанагорно понякога и ми се спи та две не видя ... ти мани другото, ами ми се и вечеря по туй време, щото късно обядвахме и още не сме вечеряли!!! Sad

Пък и съседите ни награбиха да се организираме дружно за проверки за парното - за тия дето крадат от парното, пък ние им плащаме ... Crying or Very sad

И там отхвърлихме един час приказки и майтапи ... та ето ни сега гладни и заспиващи ... (ми...няма емотиконче за прозявки!!!)

Затова лека нощ и приятни сънищаааа ... и умната с инкубусите, че знаеш ли ги какви са!!! Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Embarassed Smile!

Лека нощ и на вас и успех с парното Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Яну 26, 2007 10:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGan_, определено има и връзка и взаимодействие. Аз съм го изпитала върху себе си.Аз имам НУЖДА да нося сребърен пръстен с червен камък. Просто го чувствам като част от себе си и знам че той ме зарежда и аз го зареждам /друг е въпроса дали е за добро и дали за мен, каквато съм агресивна и без друго, това е най-подходящия камък/.Сигурно трябва да нося нещо в синьо или зелено, но това не съм аз.Обаче и друго е вярно - чи ти вече е добре да си седнеш на ... и да започнеш да учиш за изпита /казвам го съвсем майчински и дано не ми се разсърдиш!/Лека нощ и успех, македонско девойче / и аз по баща съм "македонско девойче"/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Важно е взаимодействието с камъчето. Важно е то да ни дава нещо, което ни липсва или да подсилва нещо, което желаем да посилим.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 27, 2007 11:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Penka... а как разбра, че имаш нужда да носиш "сребърен пръстен" и то точно с червен камък Rolling Eyes ?
Македонско девойче Smile! Незнам колко съм македонско, но със сигурност съм българско Wink Smile!
А... иначе няма за какво да ти се сърдя Smile... вече съм доста пораснала и мисля, че сърденето е много глупава човешка реакция Razz ! Все пак благодаря ти за загрижеността Wink !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 8:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Наистина не знам. Аз по принцип рядко пожелавам да купя нещо за външен вид /за съжаление съм малко небрежна/, още повече - бижу.Обаче миналата Нова година ми стана нещо като "идея фикс".Непрекъснато имах нужда от това и сякаш го виждах този пръстен на пръста си.В един момент не издържах, влязох в първия магазин за бижута по трасето ми и там беше този пръстен.Между другото - нищо особено, даже доста евтин, но това е моят пръстен.Всъщност, хич не съм привърженик на това човек да е привързан или свързан с някаква вещ, обаче този пръстен е изключение за мен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 11:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А аз 3г продавах дранкулки от Индия,Китай,Афганистан и бившия СССР.
След като прочетох материала затова,че мъката на работниците се запечатва в/у камъчетата се поотчаях..за няколко секундиWinkЯвно "лечебния ефект" е бил само от самовнушение и от възхитените погледи на околните. Wink

Друга полза е,че прочетох няколко малки,но много ценни книжки по темата и вече не смея да кажа,че еди-кой си камък е еди-какво си.Нека го кажат знаещите.

Но чух нещо ужасно!Във Франция програмирали камъчета.Моля ,който има повече инфо-да докладва!

Рапорт даден!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 12:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За това аз лично нямам информация, досега се опитвах да намеря в къщи една книга, която мъжът ми си беше купил преди години, нещо за кристалите и тяхното въздействие, но за съжаление не я открих, май я беше занесъл някъде преди време. Ако все пак я открия тези дни, ще я прегледам и ще пиша за нея. Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 2:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

Но чух нещо ужасно!Във Франция програмирали камъчета.Моля ,който има повече инфо-да докладва!

Рапорт даден!


Зная, това е практика, стара като света. Все едно дали й казваш програмиране или кодиране. Но за какво по-точно да докладвам.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov