НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Апр 16, 2024 7:58 am Вижте мненията без отговор
Въздействието на камъните върху нашата енергийност!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 9:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ние излизаме ... щото пак не сме вечеряли! Лека нощ на всички и приятни сънища! Smile

До утреее ... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 9:45 pm
МнениеЗаглавие : ???? ???!!!
Отговорете с цитат

Лека нощ и приятна вечеря Маг Селена! Very Happy
а ние бърборанковците продължаваме да си бърборим-то се е видяло че не спираме де! Laughing /особенно аз/ Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 9:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лека и на вас. Smile

А сега за tan4eto77: Не вярвам проблемите ви да произтичат от един случайно намерен камък, колкото и особен да е на външен вид. Никой не прави магии ей така за удоволствие, винаги има мотив(и). А какъв мотив може да има някой който не те познава? За какво ще си хаби силите да вреди на непознат(и), който я ще прибере камъка, я не?
Някои обаче казват: всякакви ги има. И аз вече не знам. Rolling Eyes Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 10:03 pm
МнениеЗаглавие : ?????????
Отговорете с цитат

Ами и аз това казвам че има хора за всичко-в смисъл че се чудят какви лошотии и простотии да им раждат мозъците.Въпреки това според мин не трябва да им се обръща голямо внимание, но понякога дори и да сме забравили за случката все нещо напомня за това/в смисъл че ако е с цел да намериш предмета/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Преди около 10 г.дъщеря ми си беше намерила пръстен,изглеждаше сребърен, носи си го доста време,след като баба и го занесе в една църква и го държа известно време на икона на Св.Богородица, мъжът ми пък си беше намерил кръстче с червен камък, който след компетентна проверка се оказа златен, той по принцип винаги носеше кръст.Носи го известно време и го загуби - от където дошло, там и отишло.После си купи нов, отвреме на време го забравяше тук и там, все беше на косъм да го загуби, но после все се намираше - паднал из колата, вкъщи изпаднал и т.н.Нес е чувстваше комфортно без кръста си. Лека нощ на лягащите си! Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 9:22 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Зарежете това последното изречение, което писах по-горе.

Изключено е да ти навреди по такъв начин човек, който нито те е чувал, нито те е виждал. Когато няма никакъв мотив е напълно безполезно и безпредметно за самия него да го прави. Лично мое мнение. Ако някой мисли нещо по-различно, да сподели.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 10:25 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:

Да, има една такава техника на наричане и на освобождаване от лошия късмет с концентрирането му върху скъп или поне лъскав предмет, който всеки би вдигнал.

Не е работа да се цитирам сам, но явно не съм обяснил нещата както трябва по-горе. При въпросната техника мотивът е да се освободиш от лошия късмет, като го прехвърлиш на другиго. Все едно на кого. И не става въпрос за мнение, а за практика. Не един и два са случаите с подобни "необясними" жертви на подхвърлени предмети, които са минали през ръцете ми. Не ви карам да вярвате, нито съм склонен да насърчавам крайната суеверност. Просто ви давам мотивацията, а тя е - аз да съм добре, а все едно кой ще го отнесе Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Но който и да ни вземе "лошия късмет",то сме толкова малко общество,че пак ще ни се върне...та,макар и на Маг,препоръчвам друг метод.Па макар и понякога да става дума единствено за самовнушение.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не виждам някъде да съм споменал, че използвам подобни методи. Аз съм благ човечец и моето "ни се чуе, ни се види". От друга страна, натъквал съм се на подобни случаи, решавал съм ги. Имал съм опит, споделил съм го, за нечие добро, надявам се. Така че препоръката ти е явно за другиго. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То и аз никъде не съм споменал имена на използващите метода Razz Само предположих,че има и по ..."висш пилотаж" из Световете на Силите.
Пък и даже да измамим някого,то рано или късно съвестта ни ще ни загложди.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 1:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Какво каза?! Това нещо за "съвестта" сега ли го прочетох?! Забрави, Аудан ... забрави това нещо за съвестта! То просто е отживелица ... Rolling Eyes

Не знам дали работата ти е свързана с много хора, но ... моите работи, откакто се помня буквално, винаги са били свързани с много хора ... или на едно място събрани, или идващи един след друг, а понякога и на групи ...

Така, че имам поне едно 35 годишно наблюдение върху хората, дали проявяват съвест ... И може би съм срещнала не повече от 4-5 човекадо този момент от живота ми, които са проявявали съвест!

Всички останали бяха твърде доволни, че са отмъстени ... независимо как и по какъв начин, и по какъв повод! Важното е, че са били отмъстени!!! И всичките до един са ми казвали: "Може да не ми го е направил той или тя, ама така им се пада! Няма само аз да страдам, я!"

Спомням се как преди много години гледах един анимационнен филм за една дърта вещица и малката й дъщеря, която беше много зла и непрекъснато правеше най-различни злини на хората, докато един ден не си получи заслуженото.

Тогава майка й, дъртата вещица, я хвана за ръката и я отведе в дън гори тилилейски, за да не пакости вече на никого. Докато я водеше по пътя към тилилейските гори тя й се караше и нареждаше, че всяко нещо в живота си има граници.

Най-накрая й каза: "И ако някъде се продаваше съвест щях да отида да ти купя, за да разбереш какво точно означава тя. Ама не се продава, така че май никога няма да разбереш какво е това съвест!"

Така, че не ми говори за съвест между хората, такова нещо нямаааа ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 5:23 pm
МнениеЗаглавие : ?????? ?
Отговорете с цитат

Shocked Shocked Shocked Много страшна констатация сте направили за липсата на съвест у хората! Все съм мислела, че нормалния човек я притежава.Вярвам Ви, но направо съм потресена "няма само аз да страдам нека и еди кой си ...."Това да пожелаеш чуждото страдание, тези хора не се ли страхуват за последствията в/у тях самите? И на най-върлия си враг не бих пожелала да страда /освен от собствената си съвест, ако я има/, нали покрай тяхното страдание ще страдат и невинни хора, децата им, техните деца и т.н. Май заради това страдаме всички накуп - трупаме си колективната карма... Mad Mad Mad Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 5:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена,отдавна ме вълнува един въпрос,на който само хора като Вас,май,знаят отговора.А именно:дали хората преди 10.XI.1989 бяха по-добри от сега?И ако да,то логично ли е,че след като се поуспокоят малко политическите страсти след дооглозгането на кокъла "България'',то пак ще се нормализират?

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 5:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не, Аудан! Не са били по-добри хората преди 1989 год. - и за това забрави ...

Само, че тогава под различни възбрани и забрани, и под заплахата от последствията, свързани с различните законови разпоредби, те не смееха да действат така направо и така открито.

Но въпреки всичко има една малка разлика ... сега се наблюдава тяхното пълно оскотяване, породено от тяхната алчност, злоба, завист и ненавист, както и страх и неспособност да се справят със себе си, защото средата, в която са живели до преди това, е била друга - съвсем "готованска" среда ...

Да се нормализират нещата в това отношение, след като се нормализира политическия и икономическия статус ли?!

Не, и за това забрави! Впрочем до тогава мнозина от тях вече ще са мъртви, а тия дето ще останат не знам как ще виреят вече между напредващото "индиго", което все повече се "аклиматизира" в тази ненормална среда, в която е попаднало ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Нед Май 18, 2008 1:22 am
МнениеЗаглавие : Re: ????? ???
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Между нас казано, кодират се не само камъни, а и всякакви "подаръчета". Вече ти намекнах, че това е стара магическа практика Rolling Eyes


Аз така преди 3 години се сдобих с едно такова в Единбург водена от любов към всичко келтско (има едно софтуеърче за пресмятане на минали животи, според което в последния си такъв съм била бижутерка, която около 900та година е живяла по онея земи).Та това е един кръгъл сребърен медальон на връвка, с големината на монета от 5 лв (бяха пуснали по едно време такива си спомням), на който сякаш е изобразено слънцето, а около него вплетени някакви линии. Нещо средно между това и това. Носила съм го само 2-3 пъти, през което време се чувствах много странно и имах чувството, че привличам около мен все хора със странно и отблъскващо поведение. Последния път доста си се поуплаших, свалих го бързо и като се прибрах, го ръгнах в една черна кутия на дъното на чекмеджето. Оттогава не съм го слагала.

Интересното е, че миналата година, точно по това време, когато и вие сте дискутирали темата, попаднах на една ясновидка, която ме заговори за този медальон без изобщо да съм я питала. Каза ми, че вижда, че там, където живея има някакъв знак с много лошо излъчване. Тъй като аз бях забравила за тоя медальон, падна голямо налучкване. Пробвах се ту с едно, ту с друго и тя все казваше "Не, не е това." докато не описах медальона. Нейния отговор беше "Да, той трябва да е. Недей да го носиш, не е хубаво". Дори и сега след като пак го погледнах, за да си спомня как изглеждаше, чувствам дискомфорт и като че ли леко главоболие се появи, ама то може да е от никоето време и целодневното ми пулене в компютъра. Shocked

Тогава нейния колега, занимаващ се с космоенергетика (дали е бил шарлатанин или не, е предмет на друга тема) ми "зареди" една бутилка с вода и ми каза да го натопя медальона в чаша с такава вода и да оставя една нощ време в нея. След това да изхвърля водата и всичко ще е наред. Ами в три води го киснах това нещо и все не чувствам да е наред. В някакъв магически форум четох, че такива неща се заравяли в земята, през определена фаза на луната, на място откъдето не минавали хора, и аз мислех да го направя, обаче живея в чужбина, в не особено малък град, и не можах да намеря такова място.

Маг Живин, какво се прави в такива случаи?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov