НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Май 03, 2024 1:23 am Вижте мненията без отговор
числото 7 в рожденната дата!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 1:01 pm
МнениеЗаглавие : ??????? 7 ? ?????????? ????!
Отговорете с цитат

Здравейте!
Аз реших да се престраша и да създам нова тема за числото 7,което присъства в рожденната дата.Много ми е интересно с какво е свързано ако присъства в датата на раждане-чувала съм че товае много силно число но не съм намерила достатъчно голяма информациа до сега.Родена съм на 27.07.1977г. и при мен това присъствие е доста голямо. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 8:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, tan4eto77!

Числото 7 в окултен план е магическо число, отговарящо на броя на познатите в миналото 7 планети. Характеризира общата вселенска идея в описанието на световното дърво наречено "Дървото на живота", символизиращо Божествената сила в Природата.

В окултизма се разглежда съществуването на 7 свята, всеки един изграден от 7 сфери на една планетарна верига, представляващи 7 кръга на еволюция.

Пътят, който трябва да извърви душата в отвъдния свят е степенуван в йерархия от 49 нива, разделени в 7 сфери с по 7 кръга на пречистване и съответно прераждане.

7 са цветовете от спектъра на дъгата, 7 са чакрите, 7 са добродетелите, 7 са смъртните грехове 7 са кръговете на Ада, 7 са тайните на Вселената, седем са дните от седмицата.

Остатъка на пъпната връв на бебето пада на 7-мия ден, 7 са стадиите на еволюцията по принцип ... и т.н., и т.н.

Просто числото 7 е олицетворение на висшия смисъл на нещата, на духовното преобразяване и медитацията. 7-цата е импулсивно число на одухотвореността, на висшата мисъл и интелигентност. Тя е символ на вътрешно усъвършенстване, развита интуиция, мъдрост, самостоятелност в действията и решенията.

А в различните аспекти и позиции спрямо, и относно житейския път на човека, неговата съдба, на латентното му его, на духовните стремежи, на личната година, на характеровите слабости числото 7 има съвсем различни значения, но няма да ти провеждам курс на обучение в никакаъв случай - не обичам, пък и е много туткава работа! Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 28, 2007 10:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

22(Царското число) разделено на 7 е приблизително= на "числото ПИ".
Получената 7-лъчна звезда е била символ на дедите ни(вж аватара ми).Един от опростените начини за изписване на знака е IYI

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 11:27 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В горния пост изпуснах 1 изречение,което трябваше да е второ и да гласи следното:

"Ако кръгът(360 градуса) се раздели на 7 се получава особен ъгъл-51 градуса и нещо,който е м/у основата и страната в Голямата пирамида(където е 51градуса 51' 14,3").
"Но това не е всичко!" Laughing 51 или 52 градуса е доста често срещан ъгъл при пирамиди в различни краища на света.Явно е "случайност"Wink"

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 2:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И тъй като няма абсолютно никакви случайности, още повече пък за неща, които се повтарят и застъпват едни с други, то това не са никакви случайности, а дадени закономерности във Вселената! Rolling Eyes

Всъщност ... всичко, което е създадено в безбройните необятни Вселени или поне в нашата, на принципа на сакралната геометрия, която просто е част от математиката, това означава, че всичко е създадено на базата на математиката.

Така, че всяко едно число, както и всеки един звук свързан със съответното нему число, са от абсолютно голямо значение!

Какво съвършено съзнание е Бог! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 6:56 pm
МнениеЗаглавие : 7 ???? ??????????
Отговорете с цитат

Благодаря за отговора Маг Селена!!!! Very Happy
Явно това със числото 7 е много обширна и интересна тема а аз попитах защото всичко било то положително или отрицателно около мен е свързано с това число.Ами нека да дам и последния пример-моята регистрация във този прекрасен сайт и форум е на 27-така че по добре май да гледам само положителната страна на числото а??? Very Happy Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 7:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То и без това е повече положително, отколкото отрицателно число!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 7:19 pm
МнениеЗаглавие : Re: 7 ???? ??????????
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
...Явно това със числото 7 е много обширна и интересна тема а аз попитах защото всичко било то положително или отрицателно около мен е свързано с това число.Ами нека да дам и последния пример-моята регистрация във този прекрасен сайт и форум е на 27...


...а аз съм 7 в "Оня списък" Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 7:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кой?! ... Шушни ми на ухо, че нещо не се сещам, щото има много списъци ... Sad Rolling Eyes

Да не би да става въпрос за "Оня списък", дето аз пък съм трета по ред, а?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тц!Трети е Hauptsturmführer...ъъъ...т.е. Маг Живин.А "Маг Селена'' е под номер 2 и то си е нормално.Нали 2 е числото на Луната?Мдааам!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Въх ... що аз преди вас, беее ... Ооооо, сега ме светна маг Живин за кой списък става въпрос, това вече е друга работа! Razz Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Тц!Трети е Hauptsturmführer...ъъъ...т.е. Маг Живин.А "Маг Селена'' е под номер 2 и то си е нормално.Нали 2 е числото на Луната?Мдааам!


Аз съм Number One, макар да съм номер три Embarassed Три също е много важно. С него започват много важни думи, ето например сега се сещам само за думичкатата трици Crying or Very sad, но сигурно има и други...

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

а раздвояването на личността беше опасно...докато не стана модерно под името "клонинг"

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:36 pm
МнениеЗаглавие : 7 ???? ??????????
Отговорете с цитат

ей сега ще ме карате да видя подкой номер съм във списъка във форума?не съм се сещала там да погледна но ей сегичка ще го направя!!! Very Happy Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тия се усетиха за какво си говоримммм ... видяхте ли сега?! Embarassed Rolling Eyes Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov