НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 6:18 am Вижте мненията без отговор
числото 7 в рожденната дата!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ох да се успокоя че може и със сладичко само да се кара/аз докато отлепя сутринта очички и веднага ми се примрежва нещо сладичко,а вечер докато се позатварят пак имам "халюцинации"за вафличка-ужассс Embarassed Very Happy /
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:27 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??????- ??????!
Отговорете с цитат

kati написа:
Smile Smile Smile Smile... Що не отворите една нова тема за кулинария и в частност за сладкарство! ...


Казах ли ти AUDANe? Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А компотите са гадни Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
ох да се успокоя че може и със сладичко само да се кара/аз докато отлепя сутринта очички и веднага ми се примрежва нещо сладичко,а вечер докато се позатварят пак имам "халюцинации"за вафличка-ужассс Embarassed Very Happy /


Laughing Laughing Laughing Оле нещо ме е ударила лигнята, разцепих се от смяхSmile! Танче и на мен често ми се привиждат вафлички, особено докато съм на работа и не мога да изляза да си взема Razz Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

компотите само залъгват положението май?друго си е кремче,вафличка,пастичка/май много се размечтах а? Very Happy /
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:33 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??????- ??????!
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
kati написа:
Smile Smile Smile Smile... Що не отворите една нова тема за кулинария и в частност за сладкарство! ...


Казах ли ти AUDANe? Cool


Аудан май пак се покри...Smile!
Маг Живин компотите може и да са гадни, но поне са полезни Wink , така че гледай позитивно на нещата Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А на мен хич не ми се привиждат - ако искате да знаете!

Винаги в кухнята си имаме по няколко кутии вафлички "Ная" ... оххххх, какви са вкусничкиии ... Embarassed

Маг Живин тъй като вижда като мене в тъмното дори не си и светва лампата за да ги намери ... напипва ги направо в тъмното ...

Но аз винаги го излавям ... е, не му вземем вафличките сега, чак пък такава жестокост! Razz

Ама пък как си хапвам от тях ... и на сутринта все едно съм джвакала цяла вечер бодливи гущери ... и вонливи, пфуууу ... Embarassed

Ама иначе пък вкусноооо ... ми лакомия, какво да се прави?! Rolling Eyes Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Компотите са гадни и не ги ям Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ох таз вечер много смях Smile! Вафлички в момента нямам, но съм се заредила с една кутия шоколадови бонбони Smile! Бих ви почерпила, но... Embarassed Rolling Eyes Smile!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Охоо!Става и компот от праскови,Меганче!Маг Селена ми даде идея..
Ма ги искам небелени,че обичам кожичката.След прасковите (по харесване),следват ягодите и афъските.Но най си падам по нашенския хошав,който някои ядат само по Колев ден.
Та може и без пастички и кремове-слагаш малко сушени плодове,гореща вода и с малко чер хляб става чууудоооо!

Като заговорихме за гладни мъже,то си помням 2 неща-как доста мъже са се оженили САМО...за да имат готвено всеки ден и второто е мъдрост.Тя гласи:
"Ако един мъж иска да бъде свободен,дори и след брака,то трябва да се научи да готви!".

И друго съм забелязал-мъже със 7 в рождената дата са най-добрите готвачи! Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Обаче аз ще ви кажа пак лека нощ на всички!

И приятни сънища, и най-вече вещи съновиденияяя ... ахххаааууу (това беше моята прозявкааа ... ) ... Embarassed

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз ще се ориентирам към полягване вече.сега ще притичам до кухнята да си изям бисквитката,че може и да ме е изпреварило котето/то на него му е простено защото е бебе още и трябва да расте/ Confused
пожелавам ви лека нощ и приятни сънища! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile И аз си имам едно шоколадово десертче, винаги пазя едно в резерва, на щерка ми отвреме-навреме и се прияжда сладко вечер и гледам да има едно за нея - едно за мен, аз гледам да не прекалявам, ама по-малко.А тази вечер неистово ми се ядяха лимони, понякога ми се случва, а се оказа, че сега нямам. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

момичета,тази вечер сме зарязали диетите и колективно налитаме на сладкото Very Happy Very Happy Very Happy :от утре сме на диета нали???oops: Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:55 pm
МнениеЗаглавие : ????? ???
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Не пазя диети! Smile Smile Smile Smile Smile Само дано не ми се наложи да го правя някога по здравословни причини. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov