НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 12:03 pm Вижте мненията без отговор
Духове?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 29, 2007 10:56 pm
МнениеЗаглавие : ???????!
Отговорете с цитат

Цитат:
"А когато Кен оставя включения лаптоп без надзор,
на монитора се появяват странни послания

Томас Гардън, собственик на къщата през XVI в., например съобщава: "...някъде съм виждал тази твоя машина." Дороти, баба на журналиста и покойница от едно десетилетие, го скастря: "Вече си на 36 години, отдавна ти е време да се ожениш."

Кулминацията на мистерията настъпва, когато Уебстър вижда на монитора послание от... 2019 г. В него някой (нещо) прогнозира, че след две години Кен ще се ожени за красива чужденка, която ще го дари с близнаци. "


Не че не вярвам в духове, но... ще ви кажа нещо на ушенце! Това и аз го могаSmile! Не съм дух, нито пък феномен... става много лесно с една програмка Rolling Eyes ! Мога да вляза в компютрите на хората, с които сме в мрежа и да им напиша хиляди послания Twisted Evil ...! Те губят цялостен контрол над машинката и мога да направя хиляди поразии и то пред очите им ..., НО НИКОГА НЕ БИХ ГО НАПРАВИЛА... даже и не ги наблюдавам и вече се чудя за какво изобщо я сложих тази програма Embarassed ! Та мисълта ми беше, че въпросният дух може и да е бил някое злонамерено хакерче Sad! Също така не изключвам и варианта това наистина да е бил дух Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да,ама...не! Razz
Ти може да напишеш каквото ти хрумне,обаче тук става дума,че "духовете" казват верни неща.
Е ако имаш машина на времето,то нещата са вече други. Smile
Имаш ли?Че ми омръзна да ми е интересен животът.Искам сив,скучен и богат живот Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:31 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Да,ама...не! Razz
Ти може да напишеш каквото ти хрумне,обаче тук става дума,че "духовете" казват верни неща.
Е ако имаш машина на времето,то нещата са вече други. Smile
Имаш ли?Че ми омръзна да ми е интересен животът.Искам сив,скучен и богат живот Rolling Eyes


Е... машина на времето нямам, но знае ли човек... може и такива "играчки" да имаме някой ден Wink Razz! Кажи ми каква е магията за "интересен живот", пък аз ще ти кажа за скучен каква е Laughing Razz!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:35 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN ти не спиш ли бе човек Smile! Аз се опитвам да разбера каква е разликата между н.БВП и р.БВП, ама... нещо в главата ми взе да става голяма боза Laughing и мисля да си лягам! Така че лека нощ и до утре Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Икономиката не е от силните ми страни,та не мога да ти подскажа.

А не си пожелавай "интересен живот".Защото ще дойде време,когато ще мечтаеш да "поскучаеш" дори за час,за да си "починеш' от "интересното",ама няма да ти се отвори парашута.Всъщност ще имаш две възможности-да се смееш или...да полудееш...

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 7:02 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Икономиката не е от силните ми страни,та не мога да ти подскажа.

А не си пожелавай "интересен живот".Защото ще дойде време,когато ще мечтаеш да "поскучаеш" дори за час,за да си "починеш' от "интересното",ама няма да ти се отвори парашута.Всъщност ще имаш две възможности-да се смееш или...да полудееш...


Shocked Не разбирам какво намекваш Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 10:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много се радвам,че не ме разбираш!Не ти и трябва,т.е. дано никога не ме разберешSmile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 12:54 pm
МнениеЗаглавие : Re: ???????!
Отговорете с цитат

Цитат:
Не че не вярвам в духове, но... ще ви кажа нещо на ушенце! Това и аз го могаSmile! Не съм дух, нито пък феномен... става много лесно с една програмка Rolling Eyes ! Мога да вляза в компютрите на хората, с които сме в мрежа и да им напиша хиляди послания Twisted Evil ...! Те губят цялостен контрол над машинката и мога да направя хиляди поразии и то пред очите им ..., НО НИКОГА НЕ БИХ ГО НАПРАВИЛА... даже и не ги наблюдавам и вече се чудя за какво изобщо я сложих тази програма Embarassed ! Та мисълта ми беше, че въпросният дух може и да е бил някое злонамерено хакерче Sad! Също така не изключвам и варианта това наистина да е бил дух Rolling Eyes !


Да, ама ... не, както казва и Аудан! Тук става въпрос за предсказание от същност, която говори от бъдещето, т.е. това е дух, който очаква своето прераждане и по някакъв начин е или е бил свъръзан с въпросния човек, на когото предсказва дадените събития.

Още повече, че те се сбъдват буквално в детайли! Така, че предположението с "програмката" просто отпада окончателно! Rolling Eyes

Лично аз съм се сблъсквала с подобни феномени и нещата не са никак за пренебрегване. Дух може да се появи не само чрез "писане" на компютъра, а и да се яви като образ на самия компютър, когато той изобщо не е дори влючен в никоя от мрежите ... същото се отнася и за изключен телевизор!

Имах дори един много интересен случай, когато призовавах дух, свързан с една моя позната. Предупредих децата й да не присъстват по време на ритуала. Тя не ме послуша и не ги отстрани, като каза, че те ще си мълчат и ще пазят абсолютна тишина. Въпреки моето настояване тя остави дечицата си да се забавляват.

Когато духа "дойде" и регистрира своето присъствие, синчето и взе да се смее с пълен глас на действията, чрез които духа се регистрира като присъствие. Смя се до пълно премаляване! Духът отговори на всичките запитвания на моята позната и когато дойде време да си тръгне към небесните покои той не пожела да стори това!!! Опитах всички начини и методи , на които бях способна да го уговоря да си "тръгне", като накрая той спря да отговаря и се "скри" ... т.е. спря да регистриа присъствието си.

След два-три дни в дома на моята позната настъпи пълен погром ... духът беснееше и си отмъщаваше предимно на невъзпитаното момченце, нищо, че беше негов кръвен роднина.

Те се принудиха да се преместят от този апартамент и дори квартал, но не знаеха, че духът ще ги подследва, където и да отидат ... ако ще и на края на света. Така и стана ... той отида в новият им дом.

Отдавна съм изгубила връзката с тази жена и невъзможния й син! Затова не мога да кажа какъв точно е бил завършека на тази история!

Така, че е редно да се отнасяме към подобни истории почтително и сериозно, за да си нямаме сериозни проблеми с духовете от отвъдното! Neutral Rolling Eyes

Никак не е приятно ... уверявам всички до един!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 1:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Откакто попрочетох туй-онуй за викането на духове,то не съм си и помислял за такова нещо.
Явно трябват доста защити,все едно,че се работи с радиация

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 3:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Уаууу ... по-лошо е ще знаеш!!! Sad

Аз като разбрах за какво точно иде реч, на бърза ръка се отказах от туй занятие ... Rolling Eyes

Който иска - нека си се забавлява! Нека си "слага таралежи в гащите", но аз с тази работа не искам да си имам никога повече каквото и да било ... Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 3:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Съгласявам се изцяло с Вас,Маг Селена!

Това,което,обаче,ще е от полза на всички ни тук е какво да правим,ако се появи дух без да сме го викали?Един вид оснвни умения при нежелана среща.3а "кревтните''(су- и инкубибите) нещата се изясниха донякъде,но явно има други.Как да се предпазваме от тях,докато дойде Вещият,за да ги изгони

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 5:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това става чрез силно активиране на личното биополе на потърпевшия или подсилване на ауричния калъп.

Другото е упражняване на собствената воля над волята на духа, т.е. подчиняването му на твоята воля.

Другото е кратка и бърза молитва, отправена към по-висшите субстанции или към Бога!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 6:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много неприятно... Confused ! Не съм си и помисляла да се подигравам с това! Даже самата аз съм се сблъсквала с нещо подобно! Само не разбрах дали бях подразнила по някакъв начин духа или той искаше да ми каже нещо! Веднъж се прибрахме от дискотека с приятелки / беше късно през ноща около 3 часа, ако не се лъжа/! Когато си легнах, тъкмо се унасях... и чух почукване на вратата! Сякаш някой бе взел обувката ми и тропна на вратата! Тогава се стреснах / освен че се събудих, бях доста изплашена/! Извиках... - майка дойде и остана при мен! Изненадах се от това, че и те са го чули, но не са подозирали че е нещо странно, решили са че съм аз...!Освен това ми се е случвало някой да ме вика на сън ,т.е аз спя дълбоко и някакъв глас ме събужда! Обаче гласа, който съм чувала не е на дух, а на някой роднина / жив и здрав Smile/! Но... реално навън няма никой...! Винаги съм се чудела какво ли ще стане ако в такъв момент изляза навън Confused ?!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 7:53 pm
МнениеЗаглавие : ??????
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Аз пък като дете заедно с 2-3 приятелки бяхме решили да проведем спиритичен сеанс.Тогава едната се подплаши, че завсата мръднала, аз не съм видяла, заради местоположението ми, но всички се изплашихме и прекратихме експеримента.Като се прибрах в къщи отнесох "тупаник" от по-възрастния ми брат, че не съм се прибрала навреме и реших, че това е един вид "отмъщение" на духа, за дето сме го обепозкоили.От тогава и през ум не ни е минало повече да се занимаваме с такива неща, още повече, че маса време ни беше страх с приятелките ми да заспиваме на угасена лампа, аз дето и като съвсем малка не съм се страхувала от тъмното.Такива работи с духовете.... Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 8:00 pm
МнениеЗаглавие : Re: ??????
Отговорете с цитат

Като малки щяхме да викаме "Дама Пика" - луда работа! Добре, че опита беше неуспешен и то благодарение на това, че всички щяхме да се "напикаем" от страх още преди да сме се захванали Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov