НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 8:43 am Вижте мненията без отговор
Духове?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 8:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На времето едно познато момиченце беше викало "дама пика", а после си изхвърли всички огледала. Голяма "криза" беше. Laughing Но наистина не е безопасно. Twisted Evil

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 30, 2007 11:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
На времето едно познато момиченце беше викало "дама пика", а после си изхвърли всички огледала. Голяма "криза" беше. Laughing Но наистина не е безопасно. Twisted Evil


Въпросната дама отзова ли се на повикването? Question

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 31, 2007 2:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не, ясно е, че не се е отзовала, но въпросното момиченце никога повече не е посмяло да прави подобни и не чак до там безопасни призовавания на духове! Cool Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

направо ме разсънихте с тоя разказ-сега има да се мятам в леглото и да си мисля дали около мен няма някой дух Confused направо настръхнах.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е ... не е препоръчително обаче да бъдат призовавани духове, само защото някой иска да се позабавлява или да задоволи любопитството си, особено някой който не е вещ в окултния занаят!

А аз след малко на всички ще ви кажа лека нощ ... и да внимавате много какво правите по-нататък из форумите, палавници такива?!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Мар 07, 2007 8:23 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:49 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Който не знае как или просто не може, само да свирне Cool Ще му викна какъвто си избере Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:50 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сигурно си взема студен душ жената ... Къде отиде?!

А може да си взема пък вряла вана, щото си и смръзнала кръвта във вените! Бива ли такива страшни-страшки да разправяш на хората, Вероника, аааа ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
Маг Вероника направо ме разсънихте с тоя разказ-сега има да се мятам в леглото и да си мисля дали около мен няма някой дух Confused направо настръхнах.


Танче, стегни се. Какво легло, какво спане? Нямаш ли срам. Хайде на тренировка.Razz


_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:59 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy Ей тоя скачащия го пускайте по-често, много ме кефи! Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


А няма ли да ми купиш вече легло ти?! Ми той изпотроши всички легла в къщи, значи! Пляяяяяс отгоре, пляяяяяс отгоре и .... толкова тя неговата! Той пак ще тича из квартала с табелката ми се види на мене!!!

Вече много сериозно ... лека нощ на всички!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:16 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лека нощ!Тази вечер се измъчих с нета - бавно се движи, не отваря постингите,докато успея да ги прочета, дошли още няколко нови по темите,едва-едва ги отваря постепенно, мъка, мъкааа! Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:39 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нямам телевизор,но изпозвам сайтове,за да гледам телезизия.Та преди малко по "TV7" в "Отвъд вероятното" гледах една случка с дух на котка.

Оказва се,че никой освен една тийнейджърка не я вижда.Обаче храната оставена вечерта в чинийката й,на сутринта е пресполовена.

Родителите са притеснени,защото смятат,че дъщеря им не може да преживее загубата и изяжда храната,гали "въображаемата котка" и й говори.
Поканената психоложка признава,че няма опит с такъв случай,но предлага да снима "котката",смятайки,че това е правилното решение.Така,след като момичето види,че няма нищо,би се "нормализирала".

Случката става през 50-те и апаратът е с лента,а снимките са готови на следващия ден.

Когато психоложката пристига отново в дома на момичето,тя вижда оцъклените очи на майката,която й показва 3-те последни пози с...котка.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разбира се
Ами аз трябва да ти кажа, че Черна Маца-пазителката-и лечителката ми, ме навестява много често ... особено когато съм тъжна, разстроена, притеснена или пък ... боледувам!

Тя идва и прави същото, коет оправеше, докато беше жива!

Между впрочем тя скоро ще се прероди и ние с маг Живин вече знаем коя котка ще я роди! И я чакаме, за да си я приберем отново обратно ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 7:11 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Дъщеря ми твърдеше, че ден или два след смъртта на мъжа ми е видяла "призрака", беше през нощта.Аз спях, защото бях много изтощена в едната стая, а тя беше останала будна в хола и си е приказавала плачейки, уж на него, появила му цигарата, тя му варила му кафе и както се е обръщала към него, в един момент видяла да се образува бял мъглив силует на тъмния фон на вратата. Стреснала се и ме събуди по моб.тел. /нищо, че бях в др.стая, не е смеела да шава сигурно/да дойда да поседя при нея, като се успокои, ме отпрати, но на сутринта рано пак и се явил.Тя си беше внушила, че второто му явяване е било, защото искал да види вестниците/ в неделния брой на "24 ч." и "Труд" бяха излезли големи съобщения за катастрофата/4 човека загинаха, вкл.той/ и ме помоли да ги отворя на съответните страници и да ги оставя така на масата.
През онези същите дни в един момент имах странното усещане, че последното ми куче/което отдавна не беше при нас и не знаех дали е живо/ е около мен.Струваше ми се, че чувам специфичното му тежко дишане и си мислех, че там като живо, защото за момент бях изключила, че всъщност от 3 год. нямаме куче, просто мимоходом констатирах, че кучето стои или си лежи някъде зад гърба ми и си диша. След няколко минути "изтрезнях" /явно съм била леко неадекватна след преживения стрес/ и се осъзнах, че ние в къщи всъщност нямаме никакво куче.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Мар 07, 2007 8:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Рано тази сутрин пък Черна Маца беше застанала до леглото и тъкмо се снишаваше, за да скокне върху него ... В същия момент аз помислих, че това е Котето, но то кротко лежеше върху лявата ми ръка ...

Тогава затворих очи ( така виждам много по-ясно и по-точно нещата) и "видях", че това наистина е Черна Маца.

Тя разбра, че се смутих и тихичко изчезна, просто се разля в мрачината ... и стана едно цяло и неразличимо с нея!

Тя, милата, все още ми помага - дори и от отвъдното!

Как да не ги обичаш тия мили муцунки ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov