НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 8:21 am Вижте мненията без отговор
Духове?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 12:44 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ами аз да си кажа за снощи- ми събра очите с тоя разказ,постоях във форума,поогледах се и ми се стори че всички изчезнахте.за да не се замислям върхе разказа си погледах дискавъри,защото обикновенно по това време дават филмчета за котенца и кученца.и после като му заспахххххх чак не ми се ставаше сутринта.
Маг Живин леко с мебелите Very Happy -още не съм изкарала курса за летене а и не сме събрали парички за ново легло/то как да стане като общата ни работодателка Меганчето си мълчи от кога ще започваме работа/ Laughing абе да не вземат да ме скъсат на летенето че взех да не си тежа на място и да позаслабвам Laughing Shocked
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 08, 2007 10:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Меганчето се покри някъде, а ти не предавай четата. Какви са тия олеквания по никое време. Летенето трябва да се тренира, а за това е необходима телесно-мускулна маса. Така както си я започнала, няма да ти дадат книжка. Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Съб Мар 10, 2007 11:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
Меганчето се покри някъде, а ти не предавай четата. Какви са тия олеквания по никое време. Летенето трябва да се тренира, а за това е необходима телесно-мускулна маса. Така както си я започнала, няма да ти дадат книжка. Laughing


Embarassed на 8 март вечерта се разбих /както винаги Embarassed /! Отиде цялата ми енергия - не остана нито положителна, нито отрицателна, сигурно цяла седмица ще ме държи Laughing Laughing Laughing докато се възстановя Confused !
Ииии... не ме разбирайте погрешно Smile - аз не пия... просто съм голяма купонджийка и не спирам да танцувам докато не остана съвсем без сили Embarassed Embarassed Embarassed !А предстоящия уикенд имам изпит, така че ще гледам тази седмица да влизам по-рядко във форума /колкото и да ми е неприятно Sad /.

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 12:42 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

а аз заспивам на прожекция Very Happy в смисъл че са ми съвсем малко часовете за сън и започвам да дремя още докато си събувам обувките Laughing ама не изтървам да се включа щом мога и да си кажа и аз нещичко .
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 12:46 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Аз вися до късно,щото не ми се налагаше да ставам рано, ама от няколко дни не е така, а навикът с късното лягане не мога лесно да го променя, трябва да се натрупа по-голяма умора /било е време, когато в 10 ч. вече съм била в леглото/.В резултат на последните дни /в петък имах малко изпитче/ днес съм спала до след обяд, срам, срам Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 8:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сънят е най-доброто лекарство!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 11, 2007 11:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile И аз така смятам, тъкмо се поразболявам,сънят лекува, а аз съм и от тази категория хора, за които казват, че сънят ги "храни",ама с това късно лягане... Embarassed Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:18 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile А,сега ставам рано,в това ми е проблема скъсното лягане.А дъщеричката няма ли да се уплаши?Аз си спомням като дете /на същата възраст/ какъв спритичен сеанс спретнахме с едни приятелки и как ни държа влага сума време след това.Като се прибрах в къщи след сеанса
по-големият ми брат ме посрещна с шут, защо съм закъсняла и аз веднага реших, че това няма начин да не е работа на духа, отмъщава си демек, че сме го обезпокоили. Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз да бързам да си лягам че пак ще ме ошашкате Маг Вероника с тия духове. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:38 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Не бой се Танче, те не хапят! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 12:45 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Точно това се казва, че не бива да се безпокоят, когато идват сами при някои медиуми, както са идвали при Ванга и при Вера Кочовска - близките на клиентите им в момент на посещение?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 11:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ако е за канене, може ли и мен?!Ще съм супер тиха и послушна!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Пон Мар 12, 2007 9:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не всички духове са лоши, напротив - мисля, че повечето са добри. И не всички духове са духове на умрели. Не знам защо някои като чуят за духове, си мислят, че непременно става въпрос за духове на мъртъвци. Нищо подобно. Убедена съм, че има най-различни видове такива същества - някои са обитатели, а други помощници на хора, които са им симпатични. Неведнъж в трудни за мен моменти съм получавала помощ под една или друга форма или пък съм се измъвала на косъм от критични ситуации, без да съм го заслужила особено. Wink Не мога да кажа със сигурност какво или кой стои зад това, само имам известни предположения. И ако са вярни, съм решена един ден да установя контакт с тези помощници, да ги опозная отблизо, да им кажа колко много означават за мен. Без да ги безпокоя, просто ще им кажа 2-3 приказки. Не вярвам да ми се разсърдят, все пак не ги викам за щяло и нещяло. Laughing Не знам как Wink, но все някога ще го направя, и то сама. Но все още не съм готова за това. Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 13, 2007 3:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всички духове, които се намират в низшия астрал са вредни за призоваване не само за самите хора!

А още пък по-вредни са тези хора, които ги призовават, щото пък те им нарушават цикъла на развитието им и местопребиваването им в отвъдното - те просто ги смущават, като им пречат да си следват нормалния ход в отвъдното! Пречат им като не им дават реалната възможност да стигнат до предназначеното и избрано от тях местопребиваване в отвъдното!

Ако някой е решил да се забавлява - негова си работа!!! Но ако някой е решил да търси помощ от невидимия свят, то той дълбоко се е заблудил, защото тази помощ може да бъде получената чрез самия търсещ по враме на медитация - тогава медитиращия или търсещия влиза в единения с Божествената Същност и нещата си идват на мястото, т.е. ... търсещия получава точния и истински отговор и сам излиза от неприятната за негоситуация ... ами НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА ПРОСТО СЕ СЛУЧВАТ! - както казва Гуруджи Лахири.

Всичко останало е измамна илюзия, сътворена от собствения ограничен човешки ум, който поражда единствено разделение, заслепение и ... неразбиране ... нищо повече!

Я се стегнете и ... се съвземете и не си вредете!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 13, 2007 4:32 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Но аз още дори не съм тръгнала да ги викам. Wink Знам колко е рисковано и никога не бих се забавлявала. Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov