НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 8:39 pm Вижте мненията без отговор
БРАКЪТ С ВАМПИР Е ПЪТЕШЕСТВИЕ В АДА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 15, 2007 6:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

та голотията е проблемна за "нисшите духом".


Правилно, те и йогите ходят голи, но не са "нисши духом" ...

А тук, в наш,та България колко има такива дето не са "нисши духом"?! Хм-м-м-м-ммммм ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 15, 2007 6:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Rolling Eyes А тези,поразголените не се ли превръщат и те в обект на енергиен вампиризъм по някога,ствайки уязвими за подобни атаки,сиреч в донори за определен вид вампири? Било то ставайки обект на сексуални желания от страна на много хора или пък обект на завист или злоба от страна на други хора? А може би по този начин сами разпиляват енергията си. Rolling Eyes


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Ное 15, 2007 7:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


Понякога - да, превръщат се, но целта е да хванат жертвата с "примамката на въдицата си" и после хищно да се впият в някой от енергийните им центрове.

А когато се окаже, че и прелъстеният е вампир гледай само какво става - жестока мъртва хватка!!! Sad

А някй да ги е карал да се разголват насила, че да стават чак пък жертва на завист и злоба, но определено "пускат феромони за стръв" за съответния полов акт - но пак повтарям, че никой не ги е карал да правят това насила, да ходят направо голи на обществени места!!! Cool '

Разбира се, че и сами разпиляват енергията си, но ... като не им "сгрява пипето" какво правят, кой им е виновен?! Те просто с поведението си викат: "Ела вълко - изяж ме!" и вълка, т.е. вампира ги изяжда ... ами що не, като са чак толкова настойчиви пък???!!! Cool

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
flysilf




Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 27
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 8:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
flysilf написа:
А какво мислите за късите поли,грима и всякакви такива други форми на залагане на капани-нима това не е също така проява на хитро завоалирана и общоприета че дори и одобрявана повсеместно форма на събиране на внимание и енергия от нежната половина на населението ни?...

Нима модата не е всъщност изложение на най-новите модели капани за енергия?...

Случайно ли Учителя Беинса Дуно дава ясно и точно определение как трябва да се облича една жена примерно?

И дали това не е свързано именно с това за което
говорим?..Изобщо на енергийно ниво стават доста ужасяващи неща-културата ни е доста ниска в това отношение.

Някой усещат за какво става дума,но болшинството е фокусирало вниманието си върху всичко друго не и върху този обмен на енергии помежду ни.

Пишете какво мислите


Ееееее ... най-после някой да каже нещо смислено по отношение на "модата" и голотиите, дето са плъзнали като змийорки навсякъде!!!

Разбира се, че си е чист капан, ама като има невежи глупаци, които се хващат на "красивите им въдици" ... Rolling Eyes

Хората, особено българите, са много мързеливи по отношение на учението за енергиите. Те предпочитат да си тънат в дълбините на невежеството, а нека другите да им решават проблемите, а "енергийните смукачи" пред това време ще си смучат жизнени сокове от най-различни донори ... Rolling Eyes


Маг Селена виждам че за много неща сме на абсолютно едно и също мнение относно много неща,но мен в момента ме интересува един друг важен въпрос-КАКВО ВСЪЩНОСТ МОЖЕМ ДА НАПРАВИМ ЗА ДА ПРОМЕНИМ ПОЛОЖЕНИЕТО В ТАЯ НАША СТРАНА?..ЯВНО Е ЧЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ-КАК ДА СЕ ВМЪКНЕ В ОБРАЗОВАНИЕТО НАЙ-ВАЖНОТО-ОБРАЗОВАНИЕТО ЗА ЕНЕРГИЙНАТА КУЛТУРА И ИЗОБЩО ОКУЛТНИТЕ ИСТИНИ,ВСЕЛЕНСКИТЕ ЗАКОНИ И НАКРАТКО ВРЪЗКАТА С ЦЯЛОТО-ЙОГА?...Добре си хортуваме тук една малка група человеци,но това не решава проблема в глобален мащаб а в същото време "лошите" действат и то яко!...Рекламата залива здраво народа и промива мозъци!..Светът е яко обезумял и американизиран.Мислите ли че можем да направим нещо заедно на тънко ниво и ако да-нека го правим да не се бавим нито миг.
Ше чакам отговор!
Може би това не е пост за общо четене но мисля,че тук има повече светлина отколкото на други места на които съм попадал и хората са по-светли и ще разберат правилно!.....НЕВЕЖЕСТВАТА Е НАЙ-СТРАШНОТО И ПРЕДХОЖДАЩИЯ ГО МЪРЗЕЛ И ЛИПСА НА ИНТЕРЕС ОТНОСНО ЖИВОТА КАТО ЦЯЛО!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:05 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Браво...Хубави думи.Радва ме ентусиазма ти!
Малко ли правят Маг Селена и Маг Живин с форума,а да не говорим извън него?Върни се назад и чети тема по тема,чети и публикации и ще видиш колко важна и ценна информация има!Малко ли е?
Нищо не можеш да направиш и ти и аз и той и те и т.н...до като на човек не му проблесне и сам не поиска помощ и желание за себеопознаване,за откриване на истина и т.н.Нищо насила не става!
И аз така исках да спра половината шарлатани и побъркани до безкрайност "Феномени" ,ама не мога...щото не мога да им излекувам болния мозък.Единственото,което можем да направим е да не оставяме заблуждението ,незнанието и егоизма да ни завладяват,да търсим и опознаваме себе си,да обсъждаме и съветваме с хора,които знаят и биха ни помогнали по пътя към себеопознаването...За света ще направиш много,когато откриеш себе си,това е крачка напред,която открива още много много други неща!
Знам,че питаш Маг Селена,но си позволих да изкажа и моето мнение,все пак е форум.Надявам се не го приемаш лично! Cool
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 11:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ти много, много, ама страшно много за отговора.

Просто нямам какво друго да добавя към него ... Shocked

Освен това: "Сходното привлича сходното.", ама и него вече съм го казвала ... Sad Cool

Всъщност кого ще спасяваме?! Някой, ако има желанието да си помогне сам, той просто ще го направи!

Всеки сам трябва да поема отговорностите си и сам да решава съдбата си чрез просветление.

Останалото вече са привързаности, които ни вкарват във вътрешен конфликт, който конфликт пък дава воля на ума ни да се вихри на воля, където и както си поиска ... и така пък даваме възможността на голямото ни Его да става все по-голямо.

Лично аз докато преодолея отвращенвието си към невежеството на хората ми трябваха години ... е, сега гледам на тях сякаш са в друго измерение - не, че не са, те СА - но това е друг въпрос и друга тема.

Гледам с пълно безразличие на безумието им! Но ... само ако поискат и частичка от това, което знам, аз ще им го дам. Стига да го пожелаят, стига да го разберат ... всичко останало просто е без значение.

Всеки по пътя си и кой докъдето стигне.

Това е. flysilf ... Rolling Eyes Не си трови живота с тях, можем да си ги обсъждаме, но не и да ги контролираме - това вече си е техен проблем, а не наш.

Ама научи се да се забавляваш с тях, не - това не е егоизъм. Това е нещо над елементарния начин на живуркане ... Cool Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
flysilf




Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 27
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 9:55 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ????????
Отговорете с цитат

Не съм съгласен на този етап по няколко причини!...Първо-да си спомним Учителя Беинса Дуно-той идва с ясна и точна цел-да смъкне новото учение на Любовта и да го доведе до умовете и сърцата на българския народ а чрез него и до целия свят!...

За целта забележете-той изгражда магическа верига от подбрани чрез френологични изследвания хора!...

Преди да предприеме задачата си на този свят Дънов ходи из България и прави френологични изследвания на хора от народа за да види "узрели ли са ни тиквите".

Навсякъде из учението му се говори за "магията" като такава.На няколко места той казва че на настоящия етап трябва да се ползват всички възможни средства за воюване с злото.

Никъде не говори за пасивно седене и приемане на ситуацията.Лазарев също точно и ясно казва че ситуацията трябва да се приеме отвътре но отвън трябва да се реагира-инак си ставаш просто дебил и това е.

Въз основа на всичко това аз смятам че пасивното приемане отвън на нещата не води до нищо добро и че трябва да приемеш нещата отвътре но отвън не трябва да оставаш безучастен.

Относно писането в тоя форум-да виждам че има много полезна и добра информация и това не е никак малко,но да не забравяме че тук четем и пишем само хора които вече сме в играта малко или много.

Аз говоря за другата част от населението защото нали знаете че нивото на едно общество се определя не от най-извисените му членове а именно от най-изпадналите членове.

Затова смятам че трябва да се търсят начини (а това зависи от количеството любов в душите ни-дали ще успеем или не в намирането им)за подходяща форма на предаване на информацията така че да стигне до масите...така че да им хване вниманието-може би точно така както постъпват "рекламните" спецове.

Не зная още-но си мисля по темата.Смятам че е много важно всичко това.Може и да не съм прав,но ми се ще да се намери начин тая информация да стигне и до средния човек.

Може би именно всичко се крие в начина по който да се представи инфото така че да ги заинтересува....знам ли
кажете какво мислите вие
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
flysilf




Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 27
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 9:58 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ????????
Отговорете с цитат

flysilf написа:
Не съм съгласен на този етап по няколко причини!...Първо-да си спомним Учителя Беинса Дуно-той идва с ясна и точна цел-да смъкне новото учение на Любовта и да го доведе до умовете и сърцата на българския народ а чрез него и до целия свят!...За целта забележете-той изгражда магическа верига от подбрани чрез френологични изследвания хора!...Преди да предприеме задачата си на този свят Дънов ходи из България и прави френологични изследвания на хора от народа за да види "узрели ли са ни тиквите".Навсякъде из учението му се говори за "магията" като такава.На няколко места той казва че на настоящия етап трябва да се ползват всички възможни средства за воюване с злото.Никъде не говори за пасивно седене и приемане на ситуацията.Лазарев също точно и ясно казва че ситуацията трябва да се приеме отвътре но отвън трябва да се реагира-инак си ставаш просто дебил и това е.Въз основа на всичко това аз смятам че пасивното приемане отвън на нещата не води до нищо добро и че трябва да приемеш нещата отвътре но отвън не трябва да оставаш безучастен.
Относно писането в тоя форум-да виждам че има много полезна и добра информация и това не е никак малко,но да не забравяме че тук четем и пишем само хора които вече сме в играта малко или много.Аз говоря за другата част от населението защото нали знаете че нивото на едно общество се определя не от най-извисените му членове а именно от най-изпадналите членове.Затова смятам че трябва да се търсят начини (а това зависи от количеството любов в душите ни-дали ще успеем или не в намирането им)за подходяща форма на предаване на информацията така че да стигне до масите...така че да им хване вниманието-може би точно така както постъпват "рекламните" спецове.Не зная още-но си мисля по темата.Смятам че е много важно всичко това.Може и да не съм прав,но ми се ще да се намери начин тая информация да стигне и до средния човек.Може би именно всичко се крие в начина по който да се представи инфото така че да ги заинтересува....знам ли
кажете какво мислите вие


P.S. А относно това че "всеки сам си решава"....няма такова понятие като "САМ"....и това също е чувство!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:19 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ????????
Отговорете с цитат

flysilf написа:
...За целта забележете-той изгражда магическа верига от подбрани чрез френологични изследвания хора!...Преди да предприеме задачата си на този свят Дънов ходи из България и прави френологични изследвания на хора от народа за да види "узрели ли са ни тиквите"....


Това с френологичните изследвания ми напомня нещо. Един проверява тиквите, друг чистотата на расата. Confused Явно френологията е някакъв критерий, но за какво? Дали не е критерий за това, дали е "узряла тиквата" на даден учител или фюрер, дуче и т.н.? И какво общо има любовта (онази, която я смъкват) с френологията.

Инак тия, дето ни носят мир, любов и прочие, и ни ги свалят от не знам къде си са повече от нужното, и е по-лесно да ги разпъждаш, нежели да ги търсиш и откриеш.

А реалността е, че тези неща не са някъде из "космоса", а в нас, просто невежеството ни пречи да ги открием, т.е. да открием себе си.

Останалото са чувства и емоции, изживявания и псиделични изкривявания, търсене на някой, който да поеме товара и отговорността вместо теб - Дънов ли ще е, друг духовен учител ли ще е - някой, който да мисли вместо теб и да те води там, където можеш да се отведеш единствено ти. Rolling Eyes

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявам се на всички за това,което ще напиша по-долу,ако мислите че е прекалено грубо,няма да се разсърдя ако го изтриете!

Първо това ,което казваш за мен са абсолютни глупости!(не говоря за учителите и техните действия и т.н.) .Кое е пасивното не мога да разбера?Човек отговаря за себе си и собствения си живот?!!!!

Ако не съм съгласна с някои аз не мога да отида и да му кажа "Ти трябва да вярваш,в това в което и аз вярвам"...това е налагане,а не помощ!ЧОВЕК САМ Е ГОСПОДАР НА ЖИВОТА СИ и всеки живее отделен живот от другия и няма нищо общо с живота на другите хора.

Човек сам избира пътя си и когато прави грешки си е за негова сметка.Грешките са най-големите уроци.Нима искаш да лишиш от поуката и урока,хората около теб?

Кое е пасивното????Аз помагам на себе си,помагам на своите възгледи и на това да поправя грешките си...Пак питам КОЕ Е ПАСИВНОТО?

Не можем да спасим целия свят от невежество или заблуда,съжалявам но това е наивно ако го вярваш!

Просветените учители са го направили,защото съдбата им е била такава и са предавали знанията си на хора,които са имали желание.

Ти да не мислиш,че са ходили при хора,които не са искали да приемат това?Няма такова нещо!!!!

Има такова понятие САМ!Човек е дошъл сам на земята и сам си живее собствения си живот,може да е заобиколен от хора и приятели,но пак е сам...защото неговия живот няма нищо общо с живота на другите!

Ако се месиш в решенията и живота на другите,като им казваш кое е правилно и кое не ,то това означава да поемеш и последиците от грешките им,а може би и от кармата им.Би ли искал да го направиш?Сигурна съм че не!

Остави хората сами да си патят,сами да се учат и не се занимавай с тяхното заблуждение.Така им е било писано!

Това си е моето мнение ...въпреки че се повтарям вече!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Горния ми пост се отнася до flysilf!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Горния ми пост се отнася до flysilf!


Добре, че си призна навреме Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мхм мхм и аз го усетих и побързах ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:33 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ????????
Отговорете с цитат

flysilf написа:

P.S. А относно това че "всеки сам си решава"....няма такова понятие като "САМ"....и това също е чувство!


Всеки по Пътя към себепознанинето и себереализирането си в попрището на духовното е САМ.

Никой на никого с нищо не може да помогне, ако той самият не си помогне.

А в крайна сметка е така, както е казал Ю Джи Кришнамурти: "Каквото и да правите ще стане това, което трябва да стане."

Но каквото и да стане, то ще бъде породено от нашите вътрешни скрити нагласи и разбирания относно живота - живота като цялостно понятие във Вселенските измерения - навсякъде и във всичко.

Това е - всеки е сам по Пътя си. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Didi написа:
Мхм мхм и аз го усетих и побързах ...



Laughing Laughing Laughing Razz Wink Wink Wink

Лека вечер и приятна и спокойна нощ, красавице, иииииии ... умната ййеейййй ... знаеш за какво става въпрос! Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov