НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:41 am Вижте мненията без отговор
До Маг Селена
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
zhasmina




Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 12:37 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Здравейте , казвам се Жасмина Димитрова Атанасова родена съм на 18.10.1968 г, съпругът ми се казва Анатоли Марков Атанасов роден на 19.10.1966г.,дъщеря ми се казва Райна Анатолиева Маркова родена на 03.03.1989г, синът ми се казва Мирослав Анатолиев Марков роден на 25.05.1991г . Благодаря предварително че ще обърнете внимание на въпросите ми относно моето семейство , дали при нас всичко е нормално и дали има неща от които да се притесняваме и дали аз ще просперирам в работата си ?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 1:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, zhasmina! Smile

Хайде сега да влезете в темата "За правилното ползване на форума" и да я прочетете много, ама много внимателно.

И едва след това вече можете да си задате въпроса относно Вашето семейство. Cool

ОТ МОДЕРАТОРА

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
zhasmina




Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 1:22 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Моля да ме извините без да искам неволно съм пропуснала,извинете ме още веднъж Казвам се Жасмина Димитрова Андонова по съпруг Атанасова и съм родена на 18.10.1968г.Въпросът е свързан със семейството ми и по точно притеснена съм от връзката на дъщеря ми с по голям мъж, която се казва Райна Анатолиева Маркова и родена на 03.03.1989г.Сина ми за сега не ми създава проблеми но дано не ме наречете алчна искам да знам дали ще продължи да учи след средното си образование казва се Мирослав Анатолиев Марков роден на 25.05.1991г.Щезапазя ли брака си и ще просперирам ли в професията си? Благодаря и и ме извинете.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 1:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пак не сте спазили правилата, за съжаление. Embarassed
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 6:43 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

zhasmina написа:
Моля да ме извините без да искам неволно съм пропуснала,извинете ме още веднъж Казвам се Жасмина Димитрова Андонова по съпруг Атанасова и съм родена на 18.10.1968г.Въпросът е свързан със семейството ми и по точно притеснена съм от връзката на дъщеря ми с по голям мъж, която се казва Райна Анатолиева Маркова и родена на 03.03.1989г.Сина ми за сега не ми създава проблеми но дано не ме наречете алчна искам да знам дали ще продължи да учи след средното си образование казва се Мирослав Анатолиев Марков роден на 25.05.1991г.Щезапазя ли брака си и ще просперирам ли в професията си? Благодаря и и ме извинете.


Защо трябва да Ви наричам алчна г-жо zhasmina?! Cool

Та Вие сте достатъчно скромен човек ... Laughing

Само дето не сте разбрала, че тук отговаряме само на един-единствен въпрос и само за един-единствен човек ... Rolling Eyes

А Вие сте ми задала отново въпроси "само за 3 човека" ... Shocked


И тъй като дъщеря Ви е пълнолетна вече, то нека тя се интересува за себе си, и за връзката си с партньора й, който е по-голям от нея!!! Това си е нейна лична работа ... Rolling Eyes

А дали синът ви ще продължи да учи след средното си образование - зависи от него и неговато желание.

А не от мен ... Rolling Eyes

И когато се научите да спазвате точно и правилно правилата на форума, тогава вече бих могла да имам по-друго отношение към Вас!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Ное 06, 2007 10:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
zhasmina




Регистриран на: 06 Ное 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Вто Ное 06, 2007 8:30 pm
МнениеЗаглавие : ?? ??? ??????
Отговорете с цитат

Благодаря ви че не ми се сърдите много и ме извинете.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov