НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 2:41 pm Вижте мненията без отговор
Как да се предпазим от уроки!???
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:09 pm
МнениеЗаглавие : ??? ?? ?? ????????? ?? ?????!???
Отговорете с цитат

Преди не вярвах, че е възможно човек да урочаса - струваше ми се че това е несериозно и са празни приказки! Още по-скептично бях настроена към баенето ... за глава например! Оказа се обаче, че самата аз урочасвам много често и както съм скарана с хапчетатаа... Laughing Razz ! В момента имам чувството, че главта ще ми се пръсне, през живота си не съм имала толкова силно главоболие Sad /и съм сигурна, че не ме е хванал грипа Smile/! Ходих у комшийката да ми бае, но тя е излязла някъде и скоро главата няма да ми мине Crying or Very sad ! Маг Селена как можем да се предпазим от злите очи Confused Shocked ?

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

според мен щом те урочасват не е ли по добре да носиш нещо против уроки???само че не знам какво Sad
инъче съм прилагала поне при мен измиването на очите със светена вода и помага.но и за товане съм сигурна дали е правилно. Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много пъти съм мислила, но въпроса е "Какво"! Баба всеки път ме кара да зимам чесън с мен Smile! Не знам дали има някакъв ефект, но щом не съм забелязала значи... Sad! Вече и чесън не нося! Може би трябва да го проям... Laughing Laughing Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:40 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

това за чесъна съм го чувала но според мен трябва да е нещо което ще привлече урочасващия поглед към него-някакъв предмет/бижу,манисто/знам ли.все ще се намери кой дани "светне "какво всъщност ще предпазва от урокиVery Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз предполагам, че трябва да е нещо такова! Представям си го като някакъв медальон Rolling Eyes , но предполагам че за всеки е индивидуално...!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здрасти, MeGaN_!

На първо място ще ти кажа, че ти имаш мигренозен пристъп! В това съм абсолютно сигурна! Какво може да се направи в случая?!

Най-добре ще бъде да отделиш малко време и да отидеш на невролог, като го помолиш да ти направи доплерова сонография на кръвните потоци на вертебралните артерии - тези, които се намира отстрани на шията ни!

На второ място ще ти кажа, че теб наистина те урочасват много лесно! Няма да обяснявам в подробности слабите ти места, които са основната причина да те урочасват.

Трето: намери си едно голямо синьо мънисто - така наречения синец - и си го носи отпред на гърдите, окачено естествено на врата ти с кожена каишка! Сега ги продават най-различни такива! Ако пък си намериш кръгче оцветено в синьо и бяло, но да е по-големичко така в диаметър - още по-добре!

А сега казвам една рецептичка против уроки: отиваш до чешмата и си измиваш хубаво лицето със сапун и вода - хладка. Когато вече си го измила вземаш и го плисваш с вода събрана в двете ти шепи три пъти един след друг, като казваш следната простичка формуласлед всяко плискане: "Откъдето дошло, там отишло!" След третото плисване и казване на формулата оставяш лицето ти да изсъхне само - без да го забърсваш с никаква кърпа.

Ако и тогава главоболието ти не мине - просто тичай много бързо в най-удобния случай за теб за изследването, което ти казах!

Хайдеее ... бягай да се самоотурочасваш! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена мънистото само от уроки ли предпазва или от негативна енергия като цяло?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
"Здрасти, MeGaN_!
Най-добре ще бъде да отделиш малко време и да отидеш на невролог, като го помолиш да ти направи доплерова сонография на кръвните потоци на вертебралните артерии - тези, които се намира отстрани на шията ни!"


Shocked Невероятно... Smile! Никога не съм се съмнявла във вашите способности Wink ! Как успявате да видите и то с подробности вскичко Rolling Eyes ! Наистина от едната страна на шията ми нещо се подду, а личния ми лекар каза да отида да си оправя зъбите Rolling Eyes ! Аз вече бях ходила, може и от това да се е получило, но... наистина неразбрах защо пак ме прати на зъболекар Confused ! Преди ми бяхте казали да отида на невролог и аз се бях решила, но... не знаех какво да му кажа като ме попита какво ми е Laughing ! Сега вече знам и наистина ще намеря време Wink !

Цитат:
"На второ място ще ти кажа, че теб наистина те урочасват много лесно! Няма да обяснявам в подробности слабите ти места, които са основната причина да те урочасват."


Confused Rolling Eyes Толкова ли е зле, че сте решили да ми го спестите Confused Sad !

Цитат:
"Трето: намери си едно голямо синьо мънисто - така наречения синец - и си го носи отпред на гърдите, окачено естествено на врата ти с кожена каишка! Сега ги продават най-различни такива! Ако пък си намериш кръгче оцветено в синьо и бяло, но да е по-големичко така в диаметър - още по-добре!"


Добре, че кръгчето трябва да е синьо, ще си потърся и ще го нося с голямо удоволствие Razz !

Цитат:
"Откъдето дошло, там отишло!"


А това наистина много ми допада Twisted Evil Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 9:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Оппаааа ... ако нещо се е подуло от едната ти страна на шията, то може да става въпрос за запушени лимфни възли, което никак не е безопасно!

Значи ... ще се наложи да се посъветваш и с твоя личен лекар, който да те насочи към специалист да види дали наистна става въпрос за проблем с лимфните възли?!

Никога няма да злепоставя някого от вас пред такава широка аудитория кои са ви слабите места, защото всеки знаещ или незнаещ може да използва моята информация срещу вас!!!

А инак изобщо не е "толкова зле", само дето малко е неприятно като усещане дадено последствие ... нищо повече!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

явно наистина повечето от нас сме немърливи към здравето си,а може и да не е така.например много от хората се притесняваме дали ще попаднем при точния лекар,защото и там има много измамници. Crying or Very sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Личния ми лекар вече ме прати на зъболекар Laughing ! Така, че най-добре ще е да се консултирам с някой друг лекр!
Благодаря ви Маг Селена / е време е да сложите вече емотиконче (целувка) Smile /

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:14 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ооооооо то личните лекари/поне и моя/ имам чувството че не са си донаучили уроците Sad мен например много време ме болеше капачката на коляното и вместо да ме изпрати на специалист ме езпеса мехлем за разширени вени Shocked добре че имам други лекари като познати че те ми помогнаха.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Личния ми лекар вече ме прати на зъболекар Laughing ! Така, че най-добре ще е да се консултирам с някой друг лекр!
Благодаря ви Маг Селена / е време е да сложите вече емотиконче (целувка) Smile /


Понякога MeGaN_, ако в зъба има гноен процес, то проблема може да се прехвърли във лимфата! Явно личния ти лекар затова те е изпратил на зъболекар, ама защо след това не ти е дал направление за изследване съответно на лимфата?! ... Или какво ... чака проблема да се задълбочи още повече ли?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 10:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ами това е така, щото личните лекари не могат да са специалисти по всичко.Не може един интернист да разбира и от гинеколкогия, и от ортопедия, и от неврология, а като им засвършват и талоните, а като запишат разни бумаги.Това са ми го разказвали, аз не съм ползвала Джипи отдавна, имам други, а по принцип и аз съм много нехайна към себе си, трябва не знам какво да ми стане, че да се завлека на лекар.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
MeGaN_ написа:
Личния ми лекар вече ме прати на зъболекар Laughing ! Така, че най-добре ще е да се консултирам с някой друг лекр!
Благодаря ви Маг Селена / е време е да сложите вече емотиконче (целувка) Smile /


Понякога MeGaN_, ако в зъба има гноен процес, то проблема може да се прехвърли във лимфата! Явно личния ти лекар затова те е изпратил на зъболекар, ама защо след това не ти е дал направление за изследване съответно на лимфата?! ... Или какво ... чака проблема да се задълбочи още повече ли?!


Знам, че от зъба може да се получи такова възпаление, обаче аз вече бях на зъболекар и не е имало усложения със зъбите /освен това подуване/! Лекаря ми каза, че след като стои на едно място, т.е не се променя големината на подуването, не е страшно, но аз естествено не му повярвах Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov