НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 9:03 pm Вижте мненията без отговор
Как да се предпазим от уроки!???
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
Здрасти, MeGaN_!
А сега казвам една рецептичка против уроки: отиваш до чешмата и си измиваш хубаво лицето със сапун и вода - хладка. Когато вече си го измила вземаш и го плисваш с вода събрана в двете ти шепи три пъти един след друг, като казваш следната простичка формуласлед всяко плискане: "Откъдето дошло, там отишло!" След третото плисване и казване на формулата оставяш лицето ти да изсъхне само - без да го забърсваш с никаква кърпа.


Shocked Тази рецепта действа безуслвно! Ако сте урачасали не се колебайте, тичайте в банята Wink ! Направо не е за вярване Shocked ! Наистина за 10 минути ми мина Confused ! След като днешните уруки ми минаха от тази вълшебна рецепта... сега вече нека се опита някой да ме оручаса Twisted Evil Laughing !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Меган не вярвай само на личния си лекар ,а наистина върви при специалист.както каза Кати не може личните лекари да разбират от всичко./а и аз самата си патих от "всезнаещия личен" както и написах тук-не че това беше единственния случай но няма смисъл да обяснявам и за другите "компетентности"/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Чет Фев 01, 2007 11:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

!
tan4eto77 написа:
Меган не вярвай само на личния си лекар ,а наистина върви при специалист.както каза Кати не може личните лекари да разбират от всичко./а и аз самата си патих от "всезнаещия личен" както и написах тук-не че това беше единственния случай но няма смисъл да обяснявам и за другите "компетентности"/


Права си tan4eto77, ще се погрижа за себе си Wink ! Ама ние с теб май пак заформихме нощна смяна Laughing Razz

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 12:01 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аааааааааа четирима сме май Very Happy то аз като се разприказвам и другите намазват за нощната смяна а уж повечето щяхме да си лягаме Very Happy Very Happy Very Happy ти сериозно по въпроса със здравето се заеми-обещай
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 12:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И сливиците си виж,Меганче!

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 12:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
аааааааааа четирима сме май Very Happy то аз като се разприказвам и другите намазват за нощната смяна а уж повечето щяхме да си лягаме Very Happy Very Happy Very Happy ти сериозно по въпроса със здравето се заеми-обещай


Оооо ми Ауданчо не го видях, той се крие Razz ! Обещавам пред всички, че ще се погрижа за здравето си Wink ! А сега се приготвям и аз за срещата с феята на сънищата и важното е, че ще си легна здрава /без главоболие Razz /! Лека нощ на всички!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 12:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

лека нощ Меган!!! Very Happy пожелавам ти приятни сънища.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
viki




Регистриран на: 01 Яну 2007
Мнения: 176
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 1:35 am
МнениеЗаглавие : :)
Отговорете с цитат

Лелеееее голямо бърборене пада тук.... изпуснала съм пак...
но сега ще си наваксам и без това не ми се спи... след толкова танци...
Преди време бях седнала до един мой много добър приятел.. и изведнъж започнах да се прозявам... много начесто... и той каза че най-вероятно съм урочасана... той е най-мъничкия в рода и едно време баба му го научила да бае... та от нея знаел това... аз вярвам в тази негативна енергия с която се отъждествяват уроките... поседях малко още до него и като ме подържа малко за главата спрях... Rolling Eyes Преди няколко години баба беше много болна... ужасно много страдаше... лекарите не даваха никакви шансове... буквално я гледахме как си отива ... мама много се беше изплашила и така стигна до една жена, която и беше казала че баба е жертва на магия... след 2-3 посещения при тази жена буквално за няколко седмици баба отново започна да се храни нормално... раните заздравяха... мама каза че магията е развалена и че всичко е останало в миналото... и е така... Wink та същата тази госпожа беше споменала на мама че главата я боли толкова често защото я урочасват, а мен трудно можели да ме урочасат... това не го разбрах много добре, а и сега като попитам майка ми какво точно са си говорили тогава тя вече не помни... та си мислех че най-вероятно всеки от нас носи в себе си някакъв вид защитен механизъм ... и че при едни той работи добре, а при други не чак толкова добре и затова така се получава... знам ли...

_________________
<< За да видиш дъгата, трябва да се примириш с дъжда >>
<< Това, което не ни убива ни прави по-силни>>
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 9:50 pm
МнениеЗаглавие : Re: :)
Отговорете с цитат

viki написа:
... та си мислех че най-вероятно всеки от нас носи в себе си някакъв вид защитен механизъм ... и че при едни той работи добре, а при други не чак толкова добре и затова така се получава... знам ли...


Май има нещо такова. Wink Някои му казват аура - енергийното ни поле. При някои хора е по-рехаво, при други по-плътно. Затова и някои хора са по-отворени и чувствителни на енергийно равнище, а другите са по-действени и налагащи се като енергетика. Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 13, 2007 11:08 pm
МнениеЗаглавие : Re: :)
Отговорете с цитат

Може би затова урочасвам! Сигурно енергийното ми поле е "рехаво" като мекица Embarassed Rolling Eyes ! Ми... как да го направя по-твърдо Smile Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 14, 2007 2:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
...Сигурно енергийното ми полое е "рехаво"...!...как да го направя по-твърдо?
Яж черупки от яйца,Меганче! Laughing Шегувам се! Razz

Спомних си за една жена.Продавах на сергия в Павлово и когато тя минаваше,на колежката отсреща й ставаше лошо.
Накрая ми писна и при поредното й минаване бях много ядосан заради това което отново ще последвава.Впих поглед във "вампирката",при което тя се обърна към мен и каза нещо от рода,че й действам зле.
При тия думи всички наоколо щяхме да се пръснем от смях.

Дали е било така или не,не знам,но оттогава тая жена с тъмни круъгове под очите повече не смееше да минава мужду сергиите на пазарчете....за радост на колежките Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 14, 2007 8:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
Яж черупки от яйца,Меганче!


Ауданчо... няма да ти дам Луи да знаеш Razz Smile!

Явно трябва и аз да ги гледам... и да видим кой ще издържи повече Cool Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 14, 2007 8:17 pm
МнениеЗаглавие : Re: :)
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Може би затова урочасвам! Сигурно енергийното ми поле е "рехаво" като мекица Embarassed Rolling Eyes ! Ми... как да го направя по-твърдо Smile Razz !


Чрез МЕДИТАЦИЯ ... прочети най-малкото "Нидра йога" на Сарасвати ... Имаш я вече!!! Razz Rolling Eyes

Започни с това и така ... докато стигнеш до нещо по-голямо, по-сериозно!

Не забравяй, че времето лети неумолимо и безмилостно бързо ... не го пропилявай, защото пропиляваш живота си и шанса си в него!

Тогава никой човек няма да бъде в състояние да те урочасва и бърка, и "смуче" из калъпа на ауричното ти поле!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 14, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : Re: :)
Отговорете с цитат

Вече я чета Wink ! Даже ми е много по интересна и я предпочитам пред уроците Embarassed ! А за медитацията ... пробвам, но ми се струва, че е невъзможно да успея...! Или може би трябва да повярвам, че мога... за да успея Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Фев 14, 2007 8:34 pm
МнениеЗаглавие : Re: :)
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
... пробвам, но ми се струва, че е невъзможно да успея...! Rolling Eyes !


Я си припомни състоянието, в което изпадаш, когато се "изгубваш"!!! Evil or Very Mad Razz

Там няма нищо, нали ... там е пустота! Виждала си го и си го усещала!Rolling Eyes

Значи несъзнателно го правиш, а съзнателно - не можеш, така ли?! Sad

Не се бори със себе си, когато го правиш ... просто се отпусни, остави мисълта да се рее насам-натам, докато в един момент спре и ... изчезне!

И настъпва пустота ... медитация, докосването до Бога!

Това е ... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov