НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 9:52 am Вижте мненията без отговор
НЛО
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 12:40 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А ето какви снимки e намерил Franco Scendi - италиансли уфолог в официалния сайт на НАСА

" ...
Teзи снимки показват Лицето от местността Кидония, наречено - Сфинкса.. Това е първата аномалия, щракната от първата сонда на НАСА на Марс - "Викинг"."

Франко обещава сгради, пирамиди, обелиски, статуи, летатени апарати, танкове и т.н.

Лично на мен ми направиха впечатление 3 неща (в скобите са минути и секунди):
1. Ледена шапка в кратер (3:37);
2. Тревист пояс и ... Shocked река Exclamation Exclamation Exclamation (3:46);
3.Извънредно големи и тайнствени тръби, които се подават на повърхността (2:55).

Какво е вашето мнение, мислещи хора ?
Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Lu




Регистриран на: 18 Май 2009
Мнения: 16
Местожителство: София/Варна
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 11:49 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

От моя гледна точка, като имам предвид твърдението, че Марс е била жива планета (не знам дали е жива още), тия неща не са изненадващи. И все пак е интересно да се видят на снимка. Smile

Някои ще кажат, че това са просто странни скални образувания и прочее, и всичко е игра на въображението. Както е при всички неща - всичко опира до лично становище и изобщо не е чудно ако някой го твърди това предното, колкото и озадачаващи факти да има. Като шопа дето видял жираф и казал "Е те такова животно нема!".

_________________
Животът е един от най-сложните...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 2:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

О! Аз приемам, че е имало живот, но ще съм убеден след доказателства.

Специално тръбите са това, което ми трябваше. Обърнете внимание на равномерните напречни ивици. Това не е обичайно за едно парче скала, нали? Wink Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 3:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нещо /независимо какво/ може да е съществувало или да съществува и в момента независимо от наличието или отсъствието на доказателства. Доказателствата на всеки един етап са само нещо, което ние познаваме, или сме в състояние да видим със съществуващите средства и методи. По тази логика търсим доказателства за живот само под форми /органична материя/, условия /физични и химични/ или поведение, каквито ние познаваме и предполагаме, че са само възможни. "Око да види, ръка да пипне"...А живот може да е имало или да има под различни неподозирани и дори невъзможни според съвремените ни познания форми... Cool

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 5:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Намерих по- щадящ слуха запис на "извънземната от Луната".

Ето какво успях да преведа от наисаното.

Извънземни на борда на "Аполо 20".
William Rutledge
публикува две други (в смисъл ''различни от останалите"- бел AUDAN) видеоматериала, снимани по време на мисията "Аполо 20". която вички помним, бe спасена от извънземен космически кораб, дълъг повече от ... 3 км !

В това видео може да се видят кадри в близък план две находки, на борда на извънземен кораб и пренесени на совалката на "Аполо 20" , изследвани много внимателно.


" Нарекохме момичето "Мона Лиза"- разлазва William Rutledge. Беше хуманоид, от женски пол, висока 1,65 см, с коса и 7 пръста.

По време на изследването (или " била е пилот", не знам кое подхожда повече по смисъл- бел. AUDAN), тя беше без дрехи. Наложи ни се да срежем 2 свързани жици (или "кухини, тръбички" - бел. AUDAN) на носа.
Имаше остатъци от засъхнала кръв или други жизнени течности от устата, носа, очите и други.
Някои части на тялото бяха в добро състояние. Kосата,която беше много добре запазена и кожата бяха покрити с тънко прозрачно прокривало. Съществата не изглеждаха мъртви, ... но и живи също.

Това изследване е филмирано на LM ( Lunar Module). Намерихме второ тяло. Но то беше разрушено, поради което на борда донесохме само главата му. Цветът на кожата беше сиво- син, пастелно син. Около главата имаше лента.

Пилотската кабина бе изпълнена с ръкописи и опасана с дълги шестоъгълни тръби."


Това пише,според мен. Ако някой поназнайва повече, нека ме поправи да не се излагаме пред чужденците Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 8:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вероятно забелязахте, че в LM (лунния модул) на "Aполо-20" има странен знак съчетание от знамената на САЩ и ... СССР.

И това не е случайно. Оказва се, че дружбата между двата братски народа почва още от "Аполо-18"Laughing

William Rutledge разказва, че заедно с него били Leona Snyder и ... Алексей Леонов.


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Накратко за съвместната мисия - "Союз-Аполо" /всъщност правилното наименование е "Аполо-Союз"/ - ТУК. Спомням си, че докато се провеждаше беше основна тема в новините по медиите, защото като че имаше повече значение за световната политика и международното положение, отколкото научно - започваше т.н. разведряване след Студената война.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 9:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И все пак хората са различни. Така че все ще се намери някой да припомни, че официално Аполоните са 17.

Добре! Следващият клип е за 11-тата мисия.
Според испанската телевизия тук може да се види истинската причина за полета до Луната

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вие направо сте невероятни! Shocked Sad

Знаех си аз, че един ден ще видя точно това, знаех си го още от малка, тогава когато бях 13-14 год. възраст.

Аудан ми се обади специално по GSM-а да видя какво са качили и да си кажа мнението - все пак.

Момичета и момчета - ДА! - това е истина, наистина.

Живот е имало, има и ще има не само на Луната, ами и на много други планети в нашата галактика - открити и неоткрити.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Юни 07, 2009 10:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ъ-ъ-ъ...Всъщност клипът за "Аполо-11" съвпада с този на kati от предната страница Rolling Eyes

Ама ... повторението е майка на Знанието! Wink Laughing Cool

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 08, 2009 11:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат


_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Юни 08, 2009 11:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Confused ...Дали не са му "помогнали" да загуби войната? Rolling Eyes ... Laughing

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 09, 2009 12:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не мога да разбера, ако е вярно, защо се крие всичко това. Едно време се чуваше нещо от рода, че щяло да се предизвика паника сред хората. Паника от какво? Защо да се страхуваме от наличието на други цивилизации? Тази тайнственост, с която са обгърнати всякакви теми за извънземни, на мен ми е необяснима.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 09, 2009 6:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka, подозирам, че войни се водят не само по нашата "изостанала" планета, а и из "напредналите". Cool

Също може да има и нещо като общопланетна и дори общоглактическа мафия.

Е...това са само подозрения,де Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 10, 2009 12:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Лорде, нещо не ми се връзва това обяснение. Не че аз имам. По принцип най-добре се скрива нещо, когато се говори за него - нали знаеш, най-хубаво се лъже, когато лъжата е омесена с истина. Та си мисля, че на т.н. световни лидери би им било много по-лесно да си правят каквото им изнася с извънземните, ако се даде гласност /изкривена и цензурирана, разбира се/ на известни контакти с тях. Така да се отрича е доста глупаво, пък те не са глупави хора. Та такива въпроси си задавам. Иначе, ако не е вярно, че има реални контакти с извънземни, то всичко това е само една добра хранилка за хора на изкуството и науката, щото това са филми, изследвания, писания и т.н. Парички ще рече. Що не вземеш и ти да се пробваш? Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov