НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Апр 18, 2024 8:01 pm Вижте мненията без отговор
За MeGaN_ - лек против лимфаденит
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 11:23 pm
МнениеЗаглавие : ?? MeGaN_ - ??? ?????? ??????????
Отговорете с цитат

Здравей, MeGaN_!

Тук искам да ти препоръчам така наречената "лапа", която може да ти помогне за бучките отстрани на врата, т.е. това се нарича лимфаденит.

Преди 30 години една баба спаси живота на сина ми, като ми каза как да го излекувам, докато той береше душа пред един кабинет, дето лекарите се чудеха дали да поставят диагноза заушки или някаква друга!

Та тази баба изникна незнайно откъде пред мен, буквално се появи от невидимото, и ми каза следната рецепта: "Вземи маслини и ги обезсоли (е, а сега вече има и безсолни!)! Изчисти им костилките и после ги счукай на кашичка. Наложи на едно парцалче, добре е да е от естествен плат - нека да е памучен и превържи подутините от двете страни на шията (сина ми беше тогава на 2 год. и от двете страни на шията бяха задръстени лимфните му възли така, щото просто нямаше шия). Бабата каза, че на сутринта няма да ги има! Но ми каза да налагам лапата до тогава, докато подутините изчезне съвсем!

Направих всичкото това! На сутринта видях, че детето ми имало и шия!!! Почти всичко се беше разкарало ... Превързвах го така три вечери и от тогава, да не чува дявола, той никога повече не направи лимфаденит на това място!

Така, че направи и ти същото! Ако до третия ден не ти подейства, значи става въпрос за нещо друго! Но ако има ефект, просто продължаваш да превързваш болното място с бучките, докато изчезнат съвсем!

Стискам ти палци утре за изпита! Ще те чакаме вечерта да ни кажеш как е минало всичко и дали си издържала изпитите!

А сега ти пожелавам лека вечер и приятни сънища! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пет Фев 02, 2007 11:31 pm
МнениеЗаглавие : Re: ?? MeGaN_ - ??? ?????? ??????????
Отговорете с цитат

Благодаря ти Маг Селена!
В понеделник ще изпробвам рецептата и ще ви разкажа какво е станало Very Happy ! А сега лека нощ и от мен Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 03, 2007 10:47 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Успех на изпита, MeGaN. И като го вземеш не забравяй да почерпиш за да ти върви и на другите изпити. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Фев 03, 2007 12:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Всички ще трябва да изчакаме до понеделник вечерта! Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 6:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря !
Сега смятам да започна с маслините, защото ми се струва най-лесно и най-бързо Razz , и ако не стане почвам ги подред на номерата Smile Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Като бях дете една пролет имаше бум на заушки, много от нас в у-ще и в квартала се изпоразболяхме, спомням си, че тази рецепта беше разпространена и за това, на всички ни правеха компреси с маслини докато боледувахме. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 8:55 pm
МнениеЗаглавие : ??????????
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile На мен лично ми помогна да прекарам по-леко болестта - облекчаваше болката и отока. Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Знам, че за лечението с билки трябва много търпение, но все пак го предпочитам пред лекарствата! Аз хапчета пия само в краен случай Rolling Eyes !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 4:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Клиничните пътеки на здравно-осигурителната ни система водят към ходене по мъките. Полските и планинските пътеки водят към аптеката на Природата. Познати са немалко случаи когато чрез редовна употреба на лечебни растения и народни рецепти болни са премахнали злокачаствени и други образyвания. В случай, че бяха избрани родните клинични пътеки, тe вероятно биха довели до отвъдното и финансов крах за семейството. Лошото в случая е, че на този етап трудно може да се прекрати ограбването на населението под формата на здравни каси и тем подобни. Но спирам дотук, не желая да помрачавам форума с болни теми. Exclamation
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 4:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами, че то на всички ни е ясно за какво става въпрос ... Sad Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Мар 04, 2007 2:29 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

"Винаги готов картоф!"

"Световната конспирация срещу здравето" = д-р Атанас Гълъбов

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov