НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 7:44 am Вижте мненията без отговор
КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ТОЗИ ФОРУМ?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 3:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Наско, то най-добре е да си го питаш лично него, админа на "коледната елха", да видиш как ще реве по телефона или пък пише с големи червени букви из нета:

"Не знам за какво ми говориш! Няма такова нещо! Представа си нямам за какво става въпрос! Аз не бях тук. Коя е тази Селена?!" и т.н.

"Портенето" беше във връзка с онова момченце нарекло се "индиго" ... Sad Rolling Eyes

Но честно казано толкова са ми се отвартили всички подобни постановки на тоя "админ", че не ми се говори изобщо за каквото и да било свързано с него.

Извинявай, ама само като ми се мерне из спомените и получавам позиви за повръщане от мазната му пиянска физиономия ... сори ... Rolling Eyes Crying or Very sad


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Сря Авг 22, 2007 6:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
ДеНиЦааа




Регистриран на: 16 Авг 2007
Мнения: 18
Местожителство: Пловдив
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 6:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена с удоволствие ще се държа прилично, защото чак сега осъзнавам колко допирни точки имаме и как живота ни е очукал здраво, ако ме разбирате правилно! Не си струва да се обиждаме и да търсим подвола теле, все пак всички сме хора и всички имаме недостатъци! Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 7:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз не възприемам изпитанията в живота си като очукване, въпреки, че неправилното разбиране на хората го възприемат именно така, но това си е техен проблем.

Аз възприемам изпитанията и страданията в живота си като нещо реално породено от моя начин на възприятия, действия, неразбиране относно живота, говоря за неразбирането ми като млада и зелена, по-млада и зелена с една година от самата теб съм била, когато страдах от собственото си неразбиране за живота.

Но това вече е тема за друг разговор и не й е мястото точно тук.

Отвори друга в "Да поговорим" - да речем.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 7:39 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:
Нещо не разбирам за какво са ме портили?!? А що се отнася за коледната елха на този етап не бих искал да я коментирам Smile Confused

Ами по всяка вероятност онзи админ пръв е видял и казал на маг Селена, че индигото е в Маджикаура и че я обижда необезпокояван от никого благодарение на мас - модераторите, които го допускате и не му правите нищо толкова време. Близко до акъла все пак.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Вто Авг 21, 2007 8:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:
...Желая ви всичко най-добро и израстване в професионален план.


Добро пожелание. Дай Бог всекиму. Колкото до вашия профил, наложи се да го коригирам, доколкото сте си позволили да приложите личния си сайт, мейл адрес и ICQ, а в правилата за участие има точка, която гласи:

...От друга страна е недопустима и безплатната - явна или скрита реклама и автореклама на и от страна на повече или по-малко известни "колеги"...

...Санкции: Нарушаването на това правило води до незабавно изтриване на мнението и отстраняване на потребителя без предупреждение.


Ако се лъжа, простете ми.

Засега ще примем моментното ви появяване като ответ на някакви нападки и плюеници, които тревожат съня ви. Но ако замисляте сериозно участие и присъствие във форумите ни, ще се наложи да обмислим горното правило в частта му "недопустима и безплатна".

Желаем ви същото, което вие на нас - и то съвсем искрено!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
МагНаско




Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 4
Местожителство: Благоевград
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 4:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta не съм модератор там и нямам такива права



админе- от кога личните данни в форума се приемат за реклама до сега никога и никъде не е билко така Wink

сега ще ви покажа какво е реклама дано да схванете


така е направено че при натискане на картинката да ви препрати към сайта от който е тази картинка опс банерSmileSmileSmile

а при положение че нарушавам правилата ви знаете какво да правите Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
истината е някъде там
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 5:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Мдаааа ... маг Наско, не предполагах, че си чак толкова нагъл и нахален! Shocked

В твоя сайт си прави каквото искаш, нямаш проблеми ... но всяко едно твое инициализиране в нашия сайт или където и да било другаде, си е жива реклама, я не се занасяй, моля те! Laughing И то безплатна при това!!! Хитро, ама не навсякъде ти върви номера и не на всякъде се котира. Rolling Eyes

Дааа, това, което си го пейстнал е много солидна и красива реклама, но ТЯ Е ПЛАТЕНА, и струва скъпичко да ти кажа, ЯСНО ЛИ ТИ Е!!! Sad Cool

А за другото нямаш проблеми просто!

Като те зърне админа какви си ги натворил"весели и бодри", ще ти "врътне кранчето", не бой се ... има време!

Тук единствената благотворителност, която правим е да отговаряме безплатно на нуждаещите се хора, и то само на един техен въпрос - това е.

Всичко останало просто са дискусии, които също помагат на хората да опознаят себе си и да се усъвършенстват в духовно направление - стига да искат и стига да разбират какво точно искат.

Това е. Rolling Eyes

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 6:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:

админе- от кога личните данни в форума се приемат за реклама до сега никога и никъде не е билко така Wink


Все някога и някъде е за първи път. За хората извън подклас "колеги" личните данни са си лични данни, сайтовете - сайтове и т.н. Все пак може да проявите известно великодушие и да ни позволите сами да преценяваме кое е реклама и кое не в рамките на собствения ни сайт. Другото не е нужно да обяснявам, както и не е нужно да изписвам цяла студия за формите на интернет реклама, явна и скрита. Банерчето си го бива, но няма да ви платим за него.


МагНаско написа:

а при положение че нарушавам правилата ви знаете какво да правите Very Happy Very Happy Very Happy


Зная, зная...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Авг 22, 2007 7:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:
админе - от кога личните данни в форума се приемат за реклама до сега никога и никъде не е билко така Wink

сега ще ви покажа какво е реклама дано да схванете

******************
така е направено че при натискане на картинката да ви препрати към сайта от който е тази картинка опс банерSmileSmileSmile

а при положение че нарушавам правилата ви знаете какво да правите Very Happy Very Happy Very Happy

Сайта и форума са си лично техни и каквото искат това ще си публикуват в него.
А ти не си ли позволяваш твърде много? И откъде получи разрешение да публикуваш в постингите си емблемата от личния сайта на маг Селена и маг Живин?!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
МагНаско




Регистриран на: 20 Авг 2007
Мнения: 4
Местожителство: Благоевград
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 12:24 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

reveta ти секретарка ли си на админа ,Селена или на Живин ?!? май не ставаш за такава имам един куп такива като теб дето се въртят около Confused
а за банера който съм дал като примен по горе админа ако иска да го истрие нямам нищо напровив.

Ако не беше изказването по горе за портала нямаше и да се поява във вафшия форум

А що се отнася до подобни изказвания мисля че и Селена си спомня какво написах в magicaura след поста в който бяха започнали за пишат срещу нея Confused
ще си цитирам думите по памет а те са че не е етично да се напада колега по такъв начин и особено зад гърбът му !!! Сетихте ли се вече?


админе след като коригирахте вече профила ми ако трябва да коригирам и ника си макар че на всякъде в нета съм с него във вашие сайт мога да направя изключение ида съм с друг ник!!! И един въпрос към админа ако прецена да дам отговор на някой ваш потребител да го правя ли или първо трябва да ви платя а едва след това да отговарям на нуждаещите се Question Exclamation Question

_________________
истината е някъде там
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 9:05 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Господине или така наречен МагНаско,
Явно не можете да разберете, че не са желани тук вашите писания. Само разваляте добрия тон на форума и нищо друго неможете да постигнете.
Искренно се надявам да се уморите и да не се появявате вече тук.
Призовавам участниците във форума да не отговарят вече на неговите нападки, защото докато има реакция от нас той ще продължава да досажда, не мислите ли?

_________________
Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 12:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:
reveta ти секретарка ли си на админа ,Селена или ...

Нека те да кажат каква съм им. Аз вече казах каквото имах.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 12:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:
reveta ти секретарка ли си на админа ,Селена или на Живин ?!? май не ставаш за такава имам един куп такива като теб дето се въртят около Confused
а за банера който съм дал като примен по горе админа ако иска да го истрие нямам нищо напровив.

Ако не беше изказването по горе за портала нямаше и да се поява във вафшия форум

А що се отнася до подобни изказвания мисля че и Селена си спомня какво написах в magicaura след поста в който бяха започнали за пишат срещу нея Confused
ще си цитирам думите по памет а те са че не е етично да се напада колега по такъв начин и особено зад гърбът му !!! Сетихте ли се вече?


Ревета е постоянен потребител тук, който ние всички уважаваме и ценим много повече от самия теб, Наско! И лично аз бих ти препоръчала да внимаваш в тона си с нея, защото можеш да я загазиш много сериозно. Не познаваш Ревета, не знаеш с кого си имаш работа и по-добре си дръж езика зад зъбите! Казвам ти го за твое добро.

И нали си влезнал в нашият сайт, само защото съм се изказала някак си за портала, където дремеш постоянно, както и из всички сайтове и портали, където е възможно да се рекламираш?! Shocked Щото Ревета вече събра всичката възможна информация за дежурните ти присъствия из цялото нетпространство! Laughing

Забрави ... няма да пейстна тук толкова много линкове и да ти правя реклама, нямаааа ... я бягай там при "mama" ... Laughing Laughing Laughing

И НЯМАМ НУЖДА ОТ ЗАЩИТНИЦИ, КЪДЕТО И ДА БИЛО, ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПЪК ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ!!!

Админе, свърши си останалата работа ... защото в този сайт няма място за интриганти!!! Twisted Evil


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Чет Авг 23, 2007 12:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
admin




Регистриран на: 01 Яну 1970
Мнения: 50
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 23, 2007 12:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

МагНаско написа:
...админе след като коригирахте вече профила ми ако трябва да коригирам и ника си макар че на всякъде в нета съм с него във вашие сайт мога да направя изключение ида съм с друг ник!!! И един въпрос към админа ако прецена да дам отговор на някой ваш потребител да го правя ли или първо трябва да ви платя а едва след това да отговарям на нуждаещите се Question Exclamation Question


1. Все още има неща за доизкусуряване по профила ви, но ще взема своевременни мерки.
2. Не е нужно да правите такива големи изключения за нас, като смяна на ник и т.н. Виждам, че сте готов на всичко, за да помагате на нуждаещите се. Доколкото сте в нашите форуми, обаче, правилният въпрос е дали ние сме готови на всичко, за да помагате вие на нуждаещите се, а правилният отговор е - не. Което пък означава, че не е нужно да си сменяте ника, не е нужно да ни плащате, не е нужно дори да влизате, защото вече сте си казали думите относно онзи портал и всичко е приключило. Нет широк - места за оказване на помощ на нуждаещи се, много.
3. Позволете ми да ви помогна да приключим неприятните прения тук.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 30, 2007 9:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вчера от около 20 часа вечерта до към 23 часа опитвах да влеза във форума и сайта изобщо не се зареждаше.Реших, че има проблеми със сайта, защото имах интернет и можех да зареждам други сайтове.Сега влизам и виждам, че сте си приказвали вечерта и явно не е имало проблем. Shocked Не знам какво става?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov