НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Апр 19, 2024 10:05 am Вижте мненията без отговор
Прося да ми помогнете
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 14, 2007 11:55 pm
МнениеЗаглавие : ????? ?? ?? ?????????
Отговорете с цитат

Здравствуйте,дорогая Селена!Вы не представляете ,как я рада ,что Вы откликнулись на мое письмо.Большое Вам спасибо.Поздравляю Вас и в Вашем лице всех болгар с Рождеством Христовым,и с наступающим праздником Крещения.Да бъдете здрави!Да виса испъплнят сичкити Вашти желания. Са обращавам до Вас с своята проблема.Ас имах гражданский мъж.Прожувяхми около пет гудини(4,5).Жувяхми хубово.Селена,извините,но мне стыдно ,что я не могу правильно изьясниться на болгарском языке.Поэтому буду писать на русском.Жили хорошо.Я его очень любила.Он отвечал мне тем же(как мне казалось)Но на последнем году ,особенно последний месяц он стал поздно приходить с работы,мог вообще не прийти домой ночевать.Когда я его спрашивала,он все отнекивался.Говорил что любит меня,а я себе все выдумываю.Но сердце чувствовало,что у него есть другая.Я попросила его уйти,собрала его вещи и он ушел.Очень тяжело переживаю разрыв. Ведь совсем недавно,он мне говорил что мы уже до старости опора друг другу.Говорил,что благодарен ГОСПОДУ за то,что он нашел меня на старости лет.Не могу поверить что он вот так поступил.Сейчас мне сказали что он уже с другой женщиной.Может быть ему сделали какой-то приворот.Селеночка,милая,можно ли нам как-то помочь.Мне очень без него тяжело.И сердце чувствует,что и ему не сладко. Он Качуровский Владимир Константинович.Рожден 20 июля 1949 года в г.Одесса. Я Пилипчук Валентина Петровна( в девичестве Златова).Рождена 28октября 1957 года в с.Заря Саратского района Одесской области.Сейчас мы оба проживаем в г. Одесса,Украина,только в разных концах города.Извините за такое сумбурное письмо. Желаю Вам добра.С уважением Валентина.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 5:02 pm
МнениеЗаглавие : Re: ????? ?? ?? ?????????
Отговорете с цитат

Уважаемая маг Селена! Ас премногу са извинявам, че не разбрах сразу правильну Вашти правила на форума.Ви просяте хората да пишат с латински букви.Куту мой да ме разрешите,мойту сообщение да остани како ту есъ.Сам благодарна на Вас чи ме разрешихте да флея на Вашей сайт.Да бъдете здрави Ви,Вашта семья и Ваште деца.Гулямо поклонение от Украина за Вашей труд.Вчера бях сильну рассеяна,и са извинявам за такво сумбурну письмо.С уважением Валентина г.Одесса,Украина
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 5:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравствуйте, дорогая Валентина!

Вы не поняли правильно! А правильно вот и так: мы запретили здесь писаться с латинсками буквами!

Сейчас я Вас буду писать по болгарскаму, потому что я знаю что Вы будете понять все.

За Владимир мога да кажа, че това е човек, който винаги ще тича по други жени. Той страда от много комплекси: ето само три от тях, ще ги напиша на руски - отвержение, отставление и стремление к близости (отхвърленост, изоставеност и стремеж към близост).

Именно поради тази причина той винаги ще търси така наречената "истинска любов", като на свой ред никога няма да дава такава! Дълбоко в себе си той е егоист!

Върху него не действа абсолютно никаква зловредна черна магия (приворот)! Просто неговите характерови слабости са такива!

Аз много съжалявам за това, което ще Ви кажа, но той повече няма да се върне при Вас. Но няма и да живее и с другата жена ... Той ще завърши живота си в самота!

А във Вашия живот ще се появи нов и подходящ за Вас партньор през 2008 год., с когото ще заживеете щастливо и доволно!

И эсли Вы не поняли все по болгарскому - скажите мне!

Желаю Вам всего хорошего! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 7:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:
И эсли Вы не поняли все по болгарскому - скажите мне!

Желаю Вам всего хорошего! Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 7:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

]Дорогая Селена! Спасибо за внимание ко мне. Я все поняла очень хорошо.Я конечно расстроилась,но может БОГ меня бережет от него.И я должна все это перестрадать и через это проити. Ошти гату бях малка,мойта мама пиеше,ут первый класс (гату утидях) и ду десятей.Сетня една бабка гаизликува( казва чи тя и било напраяну) Ми бяхми четири деца.Ас сам наймалката.Многу ревах и жалях мама(тати га бийши).От тугава до сегдян немах личну счастие.Думах чи Володю уже ша бъди до старостъ,но....Ас вярвамъ в Вашти слова.Мойту счастье ошти ша ма намери. Сам благодарна на Вас.Гачи поприказвах сас мойта майка. Спасибо на БОГ,чи дава на нас такива хора ку ту ВИ.Примите мойта благодарность .Да с ВИ здрави.С уважением Валентина.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 8:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Я очень рада что помогла тебе, Валентина! Smile

И эсли ты хочеш поговорить со мной или кто нибудь из наш форум - пожалуйста!!! - когда хочешь тогда и пиши нам!

Мы будем ждать!

Я хочу сказать тебе что в нашей деревне, где я рожденна, все люди говорят как тебе!

И поетому, опять прошу тебе - пиши по больгорскому как ты знаеш и как ты можеш!!! Твои ошибки не имеют никокое значение! Я тоже делаю ошибки по русскому!!!

А сейчас - спокойной ночи, Валентина! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 15, 2007 9:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А сейчас - спокойной ночи, Валентина! Smile Дорогая Селена! Спасибо за добрые слова.Са мина саде около два часа и ас ми стана очень спокойну на душата.Тва Вашту тепло и успокоение са передади на меня. Ас обязателну ша расскажа на своити знакоми за Вашея сайт. Ошти иден път - спасибо. Спокойной ночи. С уважением Валентина.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Яну 16, 2007 1:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

И аз ти благодаря, Валентина! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 01, 2007 10:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
И аз ти благодаря, Валентина! Smile
Селена,дорогая,здравствуйте!Очень дългу ни Ви писах.В мойта жизня немаши никви изменения.Имах квату депрессия,сетня пак наступаваха светли дни,тъй мина почти тва сичкуту время.Совсем недавно сапознакомях,вернее мапознакомяха сас иден мужчина.Той врач.Имету муй Николай Васильевич,56 гудини.Первуту впечатление не плоху.Деликетян,интелегентян.А пак ас гачи ми закляха устата в тое момент,гачи не знаях за кво да приказвам.Практически молчах,да и той беши не мнословен.Хубово чи тва беши на дачата,де бяха ошти хора.Гату си утивахми в города,той на свойта машина,ас на свойта,той мапригласи до себя дома да испийми по чашечке кофе.В негу дома очень уютно,сичку направяну со вкусом.Той свари кофе,испихми тоя ,минути 10 поприказвахми и ас са перепросях да утивам.Ас сачувствовах очень смущенно.Не мога да кажа чи ми екна сарцету,но в душата той ми запанна.Единственну ма смущава чи сас негу мапознакоми една жена ,кояту ас не очень га уважавах,за нейнята неискренность.Вот такива дела.Продолжение пока никво няма,телефоня той у меня не зе .Фаф меня саборат куиту два чувства,ас сам гачи в подвешенном состоянии.Кък Ви думати шаимали продолжение нашто знакомство или той нея мойта половинка.Бях рада пак сас Вас да поприказвам.Си излих душата гачи на мама.Спасибо Вам.Да с Ви здрави.Гулям привет на Болгарията из Одесса,Украина.Валентина
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 01, 2007 11:32 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Валентина!

Прояви търпение - ще ти отговоря, но по-късно, когато имам свободно време.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Съб Сеп 01, 2007 7:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Здравей, Валентина!

Прояви търпение - ще ти отговоря, но по-късно, когато имам свободно време.
Добрый вечер,дорогая Селена!Не переживавайте,ас са почакам колкото тряба.С уважением Валентина
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 02, 2007 5:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравствуй, дорогая Валентина!

Мога да ти кажа, че това твое познанство ще бъде много краткотрайно и несъщестевно.

Всъщност ... пази се от този мъж! Ще си имаш просто неприятности с него - забрави го.

Мога да ти кажа още, че през 2008 год. в живота ти ще се появи по-подходящ за теб партньор!

Я желаю тебе спокойной ночи! Very Happy

Будь счастлива! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Валентина




Регистриран на: 14 Яну 2007
Мнения: 8
Пуснато наПуснато на: Нед Сеп 02, 2007 7:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Здравствуй, дорогая Валентина!


Всъщност ... пази се от този мъж! Ще си имаш просто неприятности с него - забрави го.


Добрый вечер ,дорогая Селена! Ас думам чи правильну понях .Товае мъж ничем ни са отличава от моей бывшей. За тва сам многу благодарна чи ма предупредихти.Искам да Ви пожелая много ,много здрави,на Вас,на Вашта семья.Бях очень рада да са пообщавам сас Вас.Спокойно ночи.С большим уважением ,Валентина
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 6:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Спосибо, тебе Валентина! Very Happy

Ты все поняла правильно.
Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov