НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 6:03 am Вижте мненията без отговор
ЗДРАВЕТО - изключително важно като тема!!!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 31, 2009 10:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

това с оцета го правих,само че мярката беше на око, щото не ми беше дошло на ум, че трябваше да има мярка.така съм се пошашавила, че отидоха на пух и прах всякакви мисли са спокойствие и хармония Laughing Sad а за лука,ще трябва да пробвам.Сега й слагах нарязан лук докато спи,така четох че било полезно.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 31, 2009 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Преди около час се сетих за мазане на гръбчето със свинска мас и малко сода за хляб.Понеже сега пак е тръгнала да вдига температура,а искам да пропусна лекарството, дали да сложа и оцета на крачетата???Знам, че някой може да каже да ходя на лекар, а не да пиша във форума, утре и това ще направим,но докато дойде утре, трябва да й давам нещо за успокоение. Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 31, 2009 10:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Бе мани ги тия лекари ... гадни ,лакоми ,алчни **** !

Като съм била мъничка ей така като твоето детенце съм боледувала непрекъснато и са ме тъпкали само с антибиотици!

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 31, 2009 10:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ти можеш да и слагаш чорапките дори и да е заспала-не и вреди а и ще е по-спокойна като няма температура.не се притеснявай колкото е нужно можеш да го правиш това не вреди по никакъв начин-опасно е ако и дадеш течен аналгин заради температурата защото може да направи гърч.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 31, 2009 10:49 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук сигурно е мястото да коментирам и поведението на лекари от спешното.Едната ми беше изписала течен аналгин,а аз не знаех ч(е бил вреден.Дадох й.След няколко месеца пак вдига температура, викам друга и ми разправя как можело да се дава аналгин на малки деца след като има толкова много т-ропонижаващи, предназначени за тях.Да се смееш ли, да плачеш ли.Пак в спешното, след като ми изписаах рецепта, питам нали няма антибиотици,отговор неее няма-след известно време разбирам, че изписаният сироп бил антибиотик. Confused Преди два дни, пак там,изписват рецепта и отговорът е пак че няма нищо антибиотично, но аз вече знаейки,питам в аптеката има ли някакъв антибиотик,капките за нос били с локален антибиотик.Макар че аптекарката ме успокои, че не влизал в кръвта и така нататък, аз имах право да зная че има такова нещо в рецептата ми.Нямам идея как да се просветят тия хора докторите,че това не им е работа, а призвание.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
D_G




Регистриран на: 28 Яну 2009
Мнения: 134
Пуснато наПуснато на: Вто Мар 31, 2009 10:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

А казват че до 38 не трябвало да се смъква Тта, защото организма се борел.Обаче винаги когато стигнем до 38 се стига и до 38,7 в продължение на дни.А и друго, сега е 37,6 и сложих чорапките.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov