НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 8:01 pm Вижте мненията без отговор
Въпрос
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
angelina69




Регистриран на: 14 Окт 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Чет Авг 20, 2009 12:57 pm
МнениеЗаглавие : Въпрос
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена!Името ми е Ангелина Николаева Гацева родена на 04.01.1969г.Искам да попитам за дъщеря ми Анна Данчова Гацева родена на 17.08.1990година. Преди около 5 година започнаха да и излизат фиброаденоми като вече има три операции , третата беше през декември миналата година и почти нямаше и месец след това кагото пак се появи .Опитахме с билки като в продължение на почти шест месеца слагаше компреси и пиеше чай но на последния ефограф ни казаха че е намалял само с 1мм . Сега отново сме пред дилемата да го перираме ли или още да чакаме.Водих я при няколко специалиста но все казват че е на хормонална основа и не се знае кога ще спре, а в същото време не може и постоянно да се правят операции.В задъдена улица сме и не зная кое е най-доброто за дете то ми.Надявам се че ще получим добър съвет какво да правим от тук нататък.Предваритно Ви благодаря.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 21, 2009 11:10 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Да, лекарите са прави, но ... само в известна степен, защото причините са много по-дълбоки за образуването на фиброзните аденоми на дъщеря Ви.

Хормоналните отклонения при нея са свързани с половите й жлези, но ... този здравословен проблем и само следствие от друг.

Дъщеря Ви по принцип страда от ревматоиден артрит, който сам по себе си също е следствие от основната причина - генетично отклонение.

Това именно е и основната причина фиброзните аденоми да се появяват отново и отново, все повече и повече.

Няма да изпадам тук в подробности повече.

На първо време можете да се сдобиете с билковата хранителна добавка ХОРМОНОСТИМ ЗА ЖЕНИ, която си е мое лично производство по моя рецепта.

Тя буквално е уникална сама по себе си! Много от жените страдащи от фиброзни аденоми вече забравиха за проблемите си, защото се възползваха от "Хормоностим за жени".

За повече информация можете да ме потърсите на личните ми телефони, както и на личния ми мейл!!!

Желая Ви приятен ден!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
angelina69




Регистриран на: 14 Окт 2008
Мнения: 5
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 21, 2009 12:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря маг Селена за бързия отговор.Ще Ви се обадя в най-скоро време!Желая всчко добро!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov