НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Апр 17, 2024 1:34 am Вижте мненията без отговор
До кога ще бъде поущрявана садистичната българска изродия?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 29, 2010 1:09 pm
МнениеЗаглавие : До кога ще бъде поущрявана садистичната българска изродия?!
Отговорете с цитат

Питам се аз: до кога трябва да стоим със затворени очички за да не си смущаваме личното благоденствие и гнусно охолство като свидетели на садистично-перверзни престъпления както спрямо животинския свят, така и спрямо по-беззащитните представители от така нареченото "човешко" царство?!

Поводът да си задавам този натрапчив въпрос в продължение вече на повече от 2 часа е следният жестоко извратен случай:

Показно обесиха куче в столицата...

Все още не е отшумал съвсем един друг драстично садистичен случай: Изверг насече кученце. Отряза му краката...

Питам се аз: дали случаят с аутистчето Веско... не е следствие от подобни "приятни" изяви?!

Питам се аз: дали извратенията садистична породена от безразборното съвъкупляване на открито и не меко казано напълно изродени човешки същества не е основно проявление на поощрения от рода: Запалваш котка = преминаваш на червено!!!...

Питам се аз: докога в българското законодателство ще липсва графа с параграф: "Жестоко отношение към животните" и ако е така - защо тя липсва?!
Прокурор стреля с въздушна пушка и убива улични котки...

Питам се аз: дали тази брутално садистична изродия не поражда едно друго явление в нашия - срам ме е дори да го напиша! - "човешки" свят...

17-годишна ученичка уби новороденото си бебе...

Питам се аз: къде се крие корена на тази изродщина: дали е в мама, тате или пък...баба... Баба умъртви новороденото си внуче...

Труп на новородено бебе е открит във външна тоалетна във връчанско село...

Питам се аз: дали немотията, в която живеят някои човекоподобни изроди е повод за подобни жестоки извращения или поради същите тези извращения човекоподобните живеят в...немотия?!

Съдят майка умъртвила новороденото си момченце...

Питам се също: защо бездомните кучета нападат един определен контингент хора?!

И тук вече имам готов отговор, независимо какво ще кажат нападнатите и потърпевши "нещастници"...

В такива хора бушува урагана на скритака агресия - идва ми да го изкрeщя направо!!! - идва ми да го изкрещя, защото именно такива хора създават най-жестоките и садистичните престъпници, защото именно такива "борци за справедливост" изливат най-зловещите си и яростни изтъпления точно по горе описаните начини...

А ето как постъпват в цивилизованите държави: Умъртвени 3 тигърчета в зоопарк...

Питам се аз: все още ли имате невероятното желание да живеете сред подобни изроди сеещи потресаващо ужасяващи изживявки от рода на такива наказателно-показни и "справедливи" параноично диви пси-изстъпления?!?!?!?!?! Shocked


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Вто Юни 29, 2010 1:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 29, 2010 1:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Типове хора, ненавиждащи уличните кучета

Майката

Типът "Майка" е много любопитен пример за човек, който не понася кучетата и уличните такива в частност. В България има няколко милиона майки на възраст от 18 до 80 години, които са станали майки без да приемат това като кой знае какъв героизъм.

Типът "Майка" обаче не приема нещата така. Четейки мненията й в интернет ще останете с впечатлението не само, че само тя е раждала, ами е и заченала непорочно едва ли не.

Всяко нейно мнение формално е резултат на загрижеността й за ДЕТЕТО. В същност типът "Майка" прехвърля собствените си страхове и фобии върху детето с желязното оправдание, че го прави за негово добро.

Нейното дете е с топло яке в лятна жега, ако кихне проблема се раздухва до пневмония едва ли не, а не дай си Боже да поиска да си играе с нещо, от което майката се страхува-тогава и Господ не може да помогне.


Типът "Образования"

"Образования" типаж изобщо може да не е образован реално. Обществена тайна е, че няма случай на студент в който и да е университет в славната ни Република, който да не е завършил образованието си. Особено по времето на Тато. Също така е обществена тайна какви смехотворни докторати се защитанаха едно време.

Та "Образования", разполагащ с висше образование и особено ако има някакви букви пред името си изобщо не си прави труда да използва аргументи, а използва буквите пред името си. Разчитайки, че покрай буквичките пред името няма да си направиш трудът да прочетеш какви други буквички е изписал в мнението си.

Съответно "Образование" върви като капацитет само пред хора, които не четат какво пише, или пред хора, които изобщо не знаят как да пишат. С което стигаме до третия типаж, а именно:


Типаж "Дебилчето"

Дебилчето може да бъде на 14 или на 40 години. Разлика няма. Какъвто е бил на 14 такъв ще бъде и на 40 години. Типажът "Дебилче" има проблеми с почти всичко-логиката, родителите, хората, правописа и разбира се с всичко, върху което по някакъв начин може да излее разочарованието си.

Типажът "Дебилче" изобщо не брои за грешка използването на О вместо У и обратно, на А и Ъ, речника му се състои основно от изрази, прочетени в тоалетните на малките провинциални гари (защото гарите на големите градове вече ги почистват доста внимателно) съответно аргументацията му е на сексуално ниво.

Типажът "Дебилче" не е конкретно против кучетата, а просто върху тях по един или друг начин може да си излее агресията без да му отвърнат. Ако удариш човек на улицата същия може да те пребие, че може и да те съдят след това. А като удариш куче - вятър те вее на бяла кобила.

Типажът "Дебилче", съзнавайки празнотите в образованието си защитава до последна капка кръв всеки човек от неговата страна на барикадата, който може да върже четири думи в изречение, като при това сложи и препинатален знак.

Това обикновено е "Образования".
==================================
Източник: zoomania.org

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 29, 2010 1:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вижте как изглежда един отявлен садист, който утре може да убие вас или пък дечицата ви...и то само, защото предпочитате да си млъчите, да си затваряте очите за да не си нарушавате идиличното спокойствие... Confused

Николай Каменов от Шумен отива на съд ...

Можете да видите и още нещичко за друг такъв...например... ОТРОВНИЯ КОКТЕЙЛ НА САДИСТА КАРБОВСКИ или...Рамбо умря в страшни мъки...

Винаги съм знаела, че същността на въпросният теле-водещ е изтъкана от брутално изтънчен садизъм...
Confused

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 29, 2010 2:28 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нямам думи!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad С подобни "хора" се сблъсквам всеки ден, разхождайки си кучето. Кеф ти истерични майки, кеф ти "загрижени" баби и дядовци - на всички тях проблемите им се свеждат единствено до това, че има кучета и често съм чувала, колко би било хубаво да ни строят на един стадион - нас, хората, които ги отглеждаме, заедно с тях и да ни изпозастрелят. Чувала съм и чувам ежедневно какво ли не, изплюто в лицето ми. Омразата и страхът, от които са изтъкани тези хора, съчетани с пълната им бездуховност и интелект, събран в дебелото черво, ги правят силно войнстващи за своите безумни позиции. А това, че в България, в една уж европейска страна, в 21 век, продължава да няма закон, който да криминализира проявите на жестокост спрямо животните, според мен се дължи основно на това, че т.н. ни "народни избранници" всъщност тихомълком се съобразяват с мнението на огромна част от техния електорат.

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12571
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Юни 29, 2010 4:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Така си и знаех, Пенка... Crying or Very sad че само ти ще бъдеш съпричастна за през целия след обяд... Crying or Very sad

Това...с кучетата и котките и т.н. живинки, и твари не е чак толкова духовно извисено, че да се коментира активно... Sad

Във Фейсбука поне 2 пъти пуснах темата и...никакъв отзвук... ми - то не е като да си удряш челото в Земята в демонстративно страхопочитание на Бога!...

Та то е просто...да обичаш животинките и всичко свързано с тях, и да правиш възможно най-доброто за тях.
Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 30, 2010 12:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Жестоко е ! Но кой ли слуша разума си... Хората са прекалено озлобени и вместо да помогнат вредят както на себе си така и на околните.

Знаете ли... до преди може би месец и малко имах голям страх от кучета, но като седнах да се позамисля защо се получава така.... стигнах до извода, че всъщност те са с мисията на земята да защитават човека, да бъдат до него като верен другар, но той постоянно ги куди.

Когато погледнах в очите им осъзнах че страхът ми е безсмислен и то защото в тях има много добро... дори започвам и да ги заобичвам Smile.

Но мисълта ми е, че понякога не вникваме в детайлите и ако го правим по-често ще видим светът около нас с други очи и озлоблението, гнева, страха ще притихнат...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 30, 2010 8:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Акага, а не Ви ли е хрумвало, че Вашият страх от кучета понякога може да е само ... Вашето усещане на ... техния страх. Wink

Сиреч те се страхуват, но Вие не разпознавате, че това е тяхно чувство, а въприемате за свое.

Случвало ми се е нещо подобно, та го казвам от опит Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 30, 2010 9:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Нямам против животните и не съм враждебна към тях. Но ми се е случвало да ме напада глутница кучета, както си карах като малка колелото. Нито съм ги дразнила, нито закачала - просто минавах покрай тях и изневиделица ми се нахвърлиха и започнаха да ме хапят. Добре че аз като се стреснах здравата развъртях педалите, и бързичко им избягах от "територията" (от една граница нататък изведнъж спряха да ме преследват).

Според мен и кучетата като хората се държат идиотски, когато са на тъпли. От разумни същества с душа се превръщат в отъпяла маса. А пък ако са и разгонени... (важи и за двата биологични вида) жална ти майка!

Но и кучетата като хората се държат до голяма степен според възпитанието си. Когато то липсва, излиза на показ само най-първичното и грубото от характера. Когато то е отрицателно и жестоко, резултата е катастрофален (както онези няколко случаи дето домашни кучета бяха изпонаяли до смърт деца). Когато такова възпитание се прилага спрямо деца, те стават кръвожадни престъпници - защо тогава очакваме нещо по-различно от кучетата?

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 30, 2010 9:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За мъртвите кучета и живите изроди

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 30, 2010 9:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей те AUDAN, всъщност не ми е хрумвало... Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 02, 2010 1:28 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Имам малко тъп въпрос, но ако наистина усещам страха им, това добре ли е...? ...Вие как разбрахте,че се получава така, нещо не мога да разбера... Confused
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Valia




Регистриран на: 14 Сеп 2009
Мнения: 321
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 02, 2010 10:22 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами... улавяш излъчваната от тях енергия, и й резонираш. Не ти ли се е случвало да си в компанията на някой много приятен и спокоен човек, и на теб също да ти стане приятно и спокойно? Ако пък някой е нервен около теб, това те изнервя. Просто чуждото енергийно поле влиза в контакт с твоето и ти влияе по-силно или по-слабо в зависимост от това доколко е стабилен твоя вътрешен център.

Имаше една много симпатична история от книжката "Магически Истории". Една майка завежда детето си в магазин за детски играчки и то много си харесва куклата "невеляшка" (имаше такива руски едно време, направени от две залепени топки, с тежест в основата на долната топка).

Бутнало я с пръст - тя се поклаща, и пак застава изправена. С все сила я бутнало, тя се ударила в земята, клатила се, но накрая пак се изправила. Майката го попитала "Сине, знаеш ли защо куклата винаги успява да се изправи?". "Ами", отговорило детето, "може би защото е изправена отвътре!"

Как мислиш, Акага Smile

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 02, 2010 11:12 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Обществото ни е болно. Затова всеки един въпрос, вместо да бъде решен, стига в своето развитие до проблем, проблемът става терен за изява на жестокост и най-често отново се стига до някакви безумни решения, залитайки ту към единия полюс, ту към другия.
Няма невинни у нас! Всички сме виновни!
И тези които гледат как бива мъчено едно животинче и се обръщат на другата страна, са виновни точно толкова, колкото самия извършител. И тези, които нищо не правят, за да решават проблемите с кучетата /а проблеми наистина има/ са наравно виновни за нападнатите и разкъсани хора, заедно с другите, които са "възпитавали" тези кучета да бъдат агресивни.
Всъщност единствените невинни тук са само животните, а ние точно върху тях се опитваме да хвърляме вината за собствените ни грешки, за собствената ни невъзможност да се приемаме един друг и да живеем заедно като общество.

_________________
Най-същественото е невидимо за очите...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 02, 2010 11:35 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

манталитетът на българина... знае само да говори, но не е и да действа и да направи нещо полезно. Как няма обществото да е болно, като всеки гледа другия и се меси в неща, които не го касаят и същевременно пропуска нещата, които са важни както за всички така и са самия него, а животинките просто искат да бъдат обичани и да се положат необходимите грижи за тях...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
akaga




Регистриран на: 16 Мар 2010
Мнения: 74
Пуснато наПуснато на: Пет Юли 02, 2010 7:54 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей те. Реших да споделя тази красота с вас, туй като тук може да се види същността на животинкото .... http://www.youtube.com/watch?v=p8C8AVWLhwI&feature=PlayList&p=9C9D286D87BA7E61&playnext_from=PL&index=0&playnext=1 ... Аз съм без думи... няма какво да кажа за това....вие преценете сами... дали си заслужава да кудим тези същества постоянно.....
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov