НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Май 15, 2024 10:27 pm Вижте мненията без отговор
ВОЙНАТА СРЕЩУ ФЕНОМЕНИТЕ продължава ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Не мога само да разбера защо са толкова изострени взаимоотношенията?!Сигурно - това са някакъв вид болни мозъци и те по подразбиране налитат на феномени.Привличате ги някак си.Или пък се стремят да се себедоказват по този начин?!Чудна работа.


Правилно мислиш, Пенка!

Естествено, че става въпрос за болни мозъци! Че за какво друго, ама понеже са ми омръзнали вече тези две думички, честно казано избягвам да ги споменавам ...

Ами, че как да не ги привличаме!

ОСОБЕНО АЗ ... ТАКОВА АПЕТИТНО ПАРЧЕ СЪМ ЗА ЕКСПЕРИМЕНТИ САМО!!!

И не се поддавам, и не се поддавам да му се не видяло и макар ... и пръдължавам ДА МЪРДЯ /така казваше малкото синче на нашите кумове, което означава МЪРДАМ ... И не само "мърдя" ами дишам отгоре на всичкото и не ща да умирам, ПЪК ТЕ ТОЛКОВА МНОГО СЕ СТАРАЯТ МИЛИТЕ, значи ... ЧАК ДА ТИ СЕ ПРИПЛАЧЕ ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
Информация за reveta,penka и други мераклии:

имам слаба памет и никого не съм имал впредвид.
(да забравяш,май,си има и преимуществатаWink)



Аудан, Аудан ... тези "съмнения с питанки" се отнасят за мен!

Аз вече им дадох разяснения на хората ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 6:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Много вероятно е човекът да посещава форума често и да ни чете всички какво казваме тук.Любопитно ми е въпросът който задава дали е само за камуфлаж,за да си пусне "кодовите" думи,т.е.както казвате за фон на ключовите въздействащи думи и изрази.
Twisted Evil Twisted Evil Smile Smile Smile


"Човекът" не само посещава често форума ни ... "той-те" просто дежури тук, щото няма никаква друга работа, ама ... нейсе ... не е точно тук мястото да ви разкажа какво се случи напоследък с "той-те", щото ... казах ... няма да правя реклама на никого ... т,вай значи!

Ми така де, ... антирекламата пък е най-добрата реклама!!!

Оооууууъъъъ ... "човекът" е силно убеден, че ме е раздразнил и изкарал извън релси ... дори и само с отварянето на тази тема ... А аз просто се забавлявам щуро с глупавото му невежество ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Значи излиза какво? Ние тук пишем, говорим си като приятели, разкриваме душата си, а някой си седи тихичко, чете и ни взима мярката. Twisted Evil Вие, Маг Селена - не знам, но аз не съм чак толкова възвишена и този факт май не ме забавлява!Мисля си, че би било добре, ако го знаете кой е - да напишете, така че ако почне и да се обажда, а не само да чете - да го имаме в предвид.А на него / нея - четящия - мога само да кажа, че ми прилича на воайор - от тия, дето могат само да гледат, но не и да направят нещо! Mad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 9:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Малеййййййййй то и шпиони имало из форума Shocked абе тоя човек/тя или той/вместо като нас да си разпуска душичката и да споделя с толкова приятни хора във форума,то той сам си предизвиква май "лични висилби".кофти ситуация значи-то не стига че Вас Маг Селена и Маг Живин Ви атакуват,ама то да не вземат и върху такива като нас да се пробват де/то не че ще им обърнем особено голямо влияние де/.при мен лично са се пробвали да ми въздействат на психиката/тогава за момента когато ме нападаха успяха и то в много голяма степен/,ама сега след време като се замисля сама на себе си се подигравам колко наивна съм била в него момент.в моя случай едната от заплахите беше дори и че ще направят всичко възможно да не съществувам/бабини девитини-накрая се оказа че тях ги е страх по-вече от мен/един вид без да съм виновна трябваше да съм виновна на някой си там.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 10:12 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Значи излиза какво? Ние тук пишем, говорим си като приятели, разкриваме душата си, а някой си седи тихичко, чете и ни взима мярката. :twisted: Вие, Маг Селена - не знам, но аз не съм чак толкова възвишена и този факт май не ме забавлява!Мисля си, че би било добре, ако го знаете кой е - да напишете, така че ако почне и да се обажда, а не само да чете - да го имаме в предвид.А на него / нея - четящия - мога само да кажа, че ми прилича на воайор - от тия, дето могат само да гледат, но не и да направят нещо! :x



Той може да си чете, колкото иска, но щом не му стиска да излезе и да се легитимира с истинската си същност и име, значи е един подлец и страхливец - нищо повече! А лично аз такива не ги афиширам точно, ама точно никъде ...

Знам кой, но и добре знам, че той иска точно това, което искаш и ти, за да може после да вдигне шум из полиция, прокуратура и съд, както той се изразява самия, пък и в пресата също ... ами не искам да си нарушавам спокойствието заради отдавна мъртви душици, пък и хора също, не само душици ... предпочитам да си говоркам с вас и да си чета книжките, и да си пиша материалчетата за вестниците, и да си гледам работа както подобава, и да се грижа за дома и семейството си също както подобава!

НЕ ЖЕЛАЯ ДА СИ НАРУШАВАМ ХАРМОНИЯТА И РАВНОВЕСИЕТО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ САМО ЗАРАДИ ЕДНИ НЕДОТРИПАНИ И БОЛНИ МОЗЪЦИ!!! НЕ ЖЕЛАЯ ДА ИМ ПРАВЯ УДОВОЛСТВИЕТО!!!

А ако има някаква опасност за вас всичките тук, то знаете, че веднага ви алармирам по ЛС, въпреки, че мога да рискувам някой да ме издъни, но това пък няма никакво значение за мен, защото всички останали ще са предупредени и предпазени!!!

А за ВОАЙОРА си много права, пукнах се от хилеж като го прочетох! Ама той "оня", воайорът, де ... наистина нищо не може да прави - разбирай го както ти е удобно, все ще излезеш права, значи!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 10:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Никой оттук няма да ви издъни. Не си го и помисляйте. Никога повече. Crying or Very sad Neutral
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Апр 25, 2007 10:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Вярвам ви - затова съм и с вас!

Само не се разстройвай, Ревета! Просто не си струва ...

Освен това всички знаете за какво и дори за кого говорим!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 6:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Във войната срещу феномените може да има /явно както и при всяка другжа война!!!/ и изключително тактически псипохвати, и аз днес се сблъсках с тях - веднага след предаването по БТ-ви!

Така, че колкото и да се "затулва" тази тема и умишлено сваля все по-надолу на страницата на форума, тя продължава да съществува ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 7:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Какво е станало?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Апр 27, 2007 8:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да не се появяват и тук? Rolling Eyes Question Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 11:18 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Във войната срещу феномените може да има /явно както и при всяка другжа война!!!/ и изключително тактически псипохвати, и аз днес се сблъсках с тях - веднага след предаването по БТ-ви!
Така, че колкото и да се "затулва" тази тема и умишлено сваля все по-надолу на страницата на форума, тя продължава да съществува ...

Мисля, че се досещам кой я сваля надолу. Направо щях да падна от смях като прочетох някои от малоумните му постове вчера и днес. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

penka написа:
Какво е станало?


Ами не виждаш ли, че някой "вършее" из форума та чак се замайва!

А сети се кой може да бъде от всичките, които биха могли!

Знаеш поне за "3+1", но са тези "3" по-вероятно ... пълна schizopfreNIIIIIAAAAA .........

Е, пък няма да им правя реклама чрез антиреклама ...

А пък за онова натиреното от форумите ни и сайта ни "1" дори не ми се й коментира ... сори!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 28, 2007 12:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Да не се появяват и тук? Rolling Eyes Question Rolling Eyes


Амииии ... как го беше казала ти в един оп постовете си: "ЛУД УМОРА НЯМАААААА!!!!" - т,вай значи!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov