НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 04, 2024 7:13 am Вижте мненията без отговор
детенце
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
rosiza




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 2:55 pm
МнениеЗаглавие : ???????
Отговорете с цитат

Здравейте маг Селена!
Въпросът ми е защо дъщеря ми не може да забременее?Казва се Нели Милева Нешева/Петрова по баща/- р. на 04.02.1983 г.Съпругът и се казва Николай Колев Нешев - р.на 13.11.1975 г.
Благодаря Ви !
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Май 03, 2007 7:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте!

Не са ли Ви казали лекарите причините, поради които не може да забременнее дъщеря Ви?!

Бих била изключително любопитна да чуя и тяхното мнение!!!

Не мога да разбера защо хората хитруват толкова много, не мога да разбера защо мислят, че след като хитруват и получат отговора ми, независимо от това какъв е той, то отговора ми ще промени нещо?!

Въпреки, чееее ... знае ли се?! Стават всякакви чудеса ...

Ще Ви кажа следното: няма да правя подробна здравна диагностика нито на дъщеря Ви, нито на съпруга й!

ТОВА ГО ПРАВЯ САМО ПРИ ЛИЧЕН КОНТАКТ - ЧРЕЗ ЛИЧНА СРЕЩА С МЕН, ЧРЕЗ НАЙ-ОБИКНОВЕНО ПИСМО ИЛИ ЧРЕЗ ЙМЕЙЛ!!! Както Ви казах в отговора си на мейла, който ми изпратихте ...

Второто, което ще Ви кажа е: нито при дъщеря Ви, нито при зет Ви има даденост за сдобиване с дете!

Третото, което ще Ви кажа е: над никой от двамата не тегнат абсолютно никакви черномагически зловредни въздействия!!!

Ходили сте тук и там при най-различни врачко-баячки, гледачки и "велики" магесници, но никой не ви е казал истината и никой не ви е помогнал ... въпреки "старанията" им ...

А ако искате по-подробен отговор от мен, то знаете какъв е редът, нали???!!!

Аааааа ... и без лекарско мнение и заключение изобщо не се надявайте да Ви отговоря кои точно са ИСТИНСКИТЕ причини, за да не се сдобият дъщеря Ви и зет Ви с дете!

Впрочем ... има изключително голяма вероятност изобщо никога да не се сдобият с такова ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
rosiza




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 7:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря Ви за отговора маг Селена ,
не лекари не са ни казали причината.Категорично заявявам ,че не ХИТРУВАМ , обиждате ме.Помислих си , че като всеки мога да задам въпрос,който ме притеснява във форума.
Не желая отговорът Ви на всяка цена , какъвто и да е той! Напротив разчитах на съвет и компетентно мнение.
Не желая подробна здравна диагностика на когото и да е от двамата/дъщеря ми и зет ми/.Не сме ходили никъде и при "най-различни врачко-баячки,гледачки и велики магесници" , така , че .....съответно и никой нищо не ни е казал , а старанията им ...отпадат от само себе си.
Съжелявам за отделеното Ви и изгубено време /за Вас то е скъпоценно/,за да ми отговорите.Достатъчно бе да уточните ,че е нужно да Ви посетим , или изпратим данни.
ЕДИНСТВЕНАТА с която споделих болката си и тази на децата си сте Вие Селена и съответно хората ,посещаващи форума.
Простете за това ,
желая спокойна вечер на всички у дома!
Росица
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, Росица!

Не се изненадвам, че след като сте получила вече отговора ми, и то доста изчерпателно, което не се прави във форума - това го пише в "За правилното ползване на форума" - реагирате като обидено дете!

Няма да пейстна и мейла Ви изпратен лично до мен, в който ме питахте същото, което ме питате и тук - /поне имената го доказват!!!/ - просто не е никак етично да сторя това!

Това, че наистина ме изумява факта, че наистина хората хитруват - точно както го направихте Вие - не е никаква обида, а разобличение и то доста унизително за Вас ...

Би било добре да се научите да уважавате не само собственото Ви мнение, но и мнението на другите хора ...

Може би пък така кармичната обремененост, с която сте натоварила дъщеря си, ще бъде коригирана в известна степен и тя да вземе да се сдобие с детенце!!!

Ако не ми вярвате, защо сте тук и защо ми се "доверявате"?!

Само за да се почувствате обидена и засегната от отговора ми, който е твърде удовлетворителен за хора, които са поне мъничко благодарни, че са им казали нещичко за неизвестноста, която ги тревожи!

Цитат:
Достатъчно бе да уточните ,че е нужно да Ви посетим , или изпратим данни.


Именно тук ми се струва, че сте се поувлякла ... и това всеки ще го забележи, защото потребителите знаят как работя!!!

Очуди ме факта, че сте написала ето това:

Цитат:
Въпросът ми е защо дъщеря ми не може да забременее?Казва се Нели Милева Нешева/Петрова по баща/- р. на 04.02.1983 г.Съпругът и се казва Николай Колев Нешев - р.на 13.11.1975 г.


Вие не само сте изпратила, т.е. написала абсолютно точни данни, ами сте ги и написала точно така, както моля всеки нуждаещ се от помощ човек да стори това, именно в стандартния ми отговор на личния му мейл!!!

Вторият вариант, при който мога да кажа, че ми трябва задължително фамилията по баща на омъжена жена, за която биха могли да ме питат Е ДА ГО НАПРАВЯ ПО ТЕЛЕФОНА!!!

ДРУГИ ВАРИАНТИ НЯМА - за да напишете фамилията по баща на дъщеря Ви значи сте говорила лично с мен или пък сте ми писала мейл, нали така?!

Ако можете или пък се опитвате да заблудите другите потребители, че "НАИСТИНА НЕ ХИТРУВАТЕ", то мен не можете ...

Лично аз няма да Ви моля за никаква прошка ... Бог е навсякъде и вижда всичко точно така, както е!

И аз също Ви желая лека и спокойна вечер на всички в къщи - и най-вече на Вас!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
rosiza




Регистриран на: 01 Фев 2007
Мнения: 3
Пуснато наПуснато на: Пет Май 04, 2007 10:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте , Селена !

Аз не съм дете , а още по-малко обидено!
Единственият въпрос , който зададох към Вас е във форума,не знам как сте го получили и чрез и мейла.Не разбирам от техника и компютри , но ако наистина е станало така АЗ ВИ СЕ ИЗВИНЯВАМ!
/Проверих си пощата - празна е?/
Права сте да съм смешна в очите Ви.
В правилното ползване на форумите "За това как да зададете въпрос към нас" т.1. е записано -да предоставите трите си имена по рождение плюс допълнително ново име,ако сте сменяли име по повод ....и т.н.За това така съм написала името .
ДОВЕРИХ Ви се , защото съм Ви ползувала услугите преди близо година.Да тогава се чухме по телефона и тогава също ми казахте това,което пише в т.1
Не съм нито обидена,нито засегната и никого не се опитвам да заблудя/самата аз съм заблудена/.Напротив ценя прямите отговори ,а що се отнася за благодарности - благодарих Ви и то не веднъж.
Мисля,че достатъчно продължих с "хитруването"
С поздрав ,
Росица
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 05, 2007 12:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

rosiza написа:
Достатъчно бе да уточните ,че е нужно да Ви посетим , или изпратим данни.
ЕДИНСТВЕНАТА с която споделих болката си и тази на децата си сте Вие Селена и съответно хората ,посещаващи форума.
Росица


Щом сте идвала преди година при мен, значи знаете как се процедира, нали така?! Значи съм права за това, което Ви казах ... значи съм права и за това, че хитрувате наистина!

Как можете да питате за такива деликатни неща на такова публично място като форума?! Това също ме очудва немалко ...ИСКАТЕ ДА ИЗВАДЯ НА ПОКАЗ ВСИЧКИТЕ КИРЛИВИ РИЗИ И НА ДВАТА РОДА ЛИ - този на дъщеря Ви, и този на зет Ви?!

ТОВА ЛИ ИСКАТЕ?!

Е, ми няма да го направя ...

И изобщо нямате нужда да Ви уточнявам каквото и да било в случая, защото вече сте запозната с установения ред!

А и не ме убеждавайте, че аз съм ЕДИНСТВЕНАТА, с която сте споделили болката си ... а дори да е така, това изобщо не ме ласкае... аз не съм единствената и това не ме нито тревожи, нито вълнува ...

Аз НЕ ПРИЕМАМ личната болка на когото и да било, аз я разбирам и й състрадавам без каквито и да било емоционални изблици!

Ако това Ви кара да ме възприемате като безсърдечен човек, то си е Ваш проблем ... в никакъв случай не е мой!

Не желая да приемам болката на никого, защото така приемам и неговата карма ... смятам, че моята си ми е предостатъчна ... чуждата не ми е необхидима, ама изобщо!

И ПО ТОЗИ СЛУЧАЙ СЛЕД МАЛКО ЩЕ КАЧА ЕДИН МАТЕРИАЛ В САЙТА ЗА СТРАДАНИЕТО, ПРОЧЕТЕТЕ ГО И ДАНО РАЗБЕРЕТЕ КАКВО ТОЧНО ИСКАМ ДА КАЖА!!!

В съотносителността към това, че не сте дете ще Ви кажа следното: всеки едни човек, роден на Земата е едно голямо дете, дете на Бога ...

Цитат:
Права сте да съм смешна в очите Ви.


Никъде не съм казала подобно нещо, явно тълкувате изразните ми средства според разбиранията си, но и това си е Ваш проблем ...

Цитат:
В правилното ползване на форумите "За това как да зададете въпрос към нас" т.1. е записано -да предоставите трите си имена по рождение плюс допълнително ново име,ако сте сменяли име по повод


Да, наистина е така, но факта, че продължихте да водите "тихички нападки чрез неприкрит сарказъм" вече е факт и говори за тенденцията, която сте създала като унищожителна кармична програма в живота на дъщеря си, поради което и най-вероятно тя не се сдобива с детенце ... сори, това си е също Ваш проблем!

Не съм аз човека, който ще променя живота и нравите Ви!

Това можете да направите единствено и само Вие!

Цитат:

ДОВЕРИХ Ви се , защото съм Ви ползувала услугите преди близо година.Да тогава се чухме по телефона и тогава също ми казахте това,което пише в т.1


Опита Ви да ме компрометирате чрез акцента "ДОВЕРИХ" изобщо не ме засяга нито пък интересува ... аз не си купувам клиентите, нито пък ги задължавам, нито ги увещавам или умолявам като маг Евина например, да ми се доверяват.

Те или го правят, или не го правят! Това си е тяхна воля и техен избор!

Но бих Ви посъветвала да не самопроизвеждате в себе си така наречената "душевна отрова - ИМПЕРИЛ", и да заливате тихичко с нея нетпространството ... тя е Ваше съдържимо и ако не Ви резонира никой на него, т.е. не Ви се дразни, ядосва и т.н., то то ще трови единствено и само Вас ... много жестоко ...

Вие не сте само заблудена, Вие сте и прекалено объркана и ако наистина цените прямите отговори, то МОЯ ПРЯМ ОТГОВОР нямаше да Ви подразни чак пък толкова...

Не говоря за благодарности към мен, госпожо ... Аз съм само един проводник на Твореца, на Единия Бог! Така, че благодарете на него ...

Никога няма да кажа /пак ще цитирам маг Евина/ като нея, че АЗ ПРАВЯ НЕЩОТО СИ ТАМ, защото не е така ...

Прави го Божествената сила, която се помещава в мен и на която съм жив проводник ...

Мисля, че и аз достатъчно си подъдрих с Вас и трябва да затворя "тази страница" от форума, защото си имам все пак и друга работа!

Благодаря за вниманието.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov