НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Вто Май 21, 2024 12:10 am Вижте мненията без отговор
Знаете ли какво е дежа вю ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 7:35 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Не винаги е задължително да си се прераждал някъде... Може просто вибрацията на самото място (дух, стил, излъчване, енергатика и т.н.) да съвпада със собствената ти. Тогава съществува също подобно "фатално привличане".

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 7:37 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Никак.В пряк и преносен смисъл,въпреки,че си я обичам,щото ми родна.Не е същото.Времената и хората са различни,а и потопът не ми харесва/то на кого ли,с тези поразии/


На мен ми харесват бурите Smile някак зареждат, прочистват... а за поразиите-виж това е зле...
Имам питане- днес прочетох за бедствието, което сме избегнали 1972г. Малко ми се пообъркаха понятията- родила съм се мъничко преди това, и ако приемем, че сами си избираме кога да се раждаме и през какво да преминем, и по план 1972г. е трябвало да се унищожи човечеството защо съм се родила?! Shocked Какво съм планирала да изживея Shocked за 5 месеца? Или е имало и "резервен" план? Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 7:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ами ние "с гайдите"? Явно с е знаело свише,че унищожението на света се отлага за друг път.А какво е трябвало да преживееш - ами ти бая си преживяла,та какво има да се чудиш.Дано от тук нататък ти просветне,та да заживееш по-спокойно,дано... Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Ами ние "с гайдите"? Явно с е знаело свише,че унищожението на света се отлага за друг път.А какво е трябвало да преживееш - ами ти бая си преживяла,та какво има да се чудиш.Дано от тук нататък ти просветне,та да заживееш по-спокойно,дано... Wink


Извинявай какви гайди? Не схванах Embarassed
Имах предвид ако съм знаела, че ми се отпускат 5 месеца живот де Smile Все още не мога с моя ум да си представя че няма време и всичко е "сега" и в този смисъл се знае всичко...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy За гайдите има такъв лаф останал от едно хумористично тв.шоу точно от онази година,за която говориш,ако не се лъжа,аз тогава бях 2-3 клас.Употребява се в смисъл "ние дето сме уж в някаква група,леко изпадаща от класъцията" или нещо подобно. Very Happy Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:08 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Правилният отговор от онова предаване май беше - ще висим като паяци в неловко положение.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
.. Но в Париж направо тя се задушавала- много неприятно и било... Smile


Ето нещо познато ... там и аз съм била и съм се удавила в някакво езеро от една лодка ...

Ми то задушаването и при давенето, и при бесенето е почти едно и също ... ?!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:19 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Very Happy За гайдите има такъв лаф останал от едно хумористично тв.шоу точно от онази година,за която говориш,ако не се лъжа,аз тогава бях 2-3 клас.Употребява се в смисъл "ние дето сме уж в някаква група,леко изпадаща от класъцията" или нещо подобно. Very Happy Laughing

Laughing Laughing Вие с гайдите Laughing Laughing Поне сте имали добър старт в живота- социализъм, социализъм, ама сте имали разпределения, работа и т.н. всекиму според нуждите Razz Laughing
А моето поколение завърши гимназия, когато "социализЪмът" падна, студентство-стачки по улиците, хляб- с купони, а после- безработица Laughing въобще не сте с гайди, ама въобще Razz Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:22 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Pi написа:
... Laughing Laughing Вие с гайдите Laughing Laughing Поне сте имали добър старт в живота- социализъм, социализъм, ама сте имали разпределения, работа и т.н. всекиму според нуждите Razz Laughing
А моето поколение завърши гимназия, когато "социализЪмът" падна, студентство-стачки по улиците, хляб- с купони, а после- безработица Laughing въобще не сте с гайди, ама въобще Razz Laughing


Не знаех, че отстрани изглеждало толкова добре Rolling Eyes Май беше малко по-различно, но в крайна сметка миналото не съществува, т.е. е нереално, т.е. може да е всякакво Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Pi написа:
.. Но в Париж направо тя се задушавала- много неприятно и било... Smile


Ето нещо познато ... там и аз съм била и съм се удавила в някакво езеро от една лодка ...

Ми то задушаването и при давенето, и при бесенето е почти едно и също ... ?!

Да Smile почти. При давенето се очаква страх от вода, а при обезглавяването- от тълпа /обикновено е имало много зяпачи/... Между другото ти с какъв път в живота си- Единица ли?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Да,и в разцвета на най-активната възраст ,когато тъкмо мислиш,че си постигнал нещо,трябваше да започваме живота си отначало,защото много неща са рухнали,загубил си опората на която си разчитал и трябва да се спасяваш,да оцеляваш,да се бориш и децата си да отгледаш и възпиташ.А когато си възпитаван в едни ценности и си тръгнал на практика да ги прилагаш,всичко ти се обръща на 180о и хм се чувстваш лъган и заблуждаван,хем да се пренастройваш.Нашето поколение го отнесе също яко.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:29 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

[quote="Маг Живин"]
Pi написа:
... :

Не знаех, че отстрани изглеждало толкова добре Rolling Eyes Май беше малко по-различно, но в крайна сметка миналото не съществува, т.е. е нереално, т.е. може да е всякакво Very Happy


Добре де, добре! Laughing И гадно е било, но стресът е бил по-малък отколкото в сегашните времена- това ще го отречете ли? Question
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Каквото поколението, такова и отнасянето - яко Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз определено намям никакъв страх от водата, но до ден днешен - странно защо!!! не съм се научила да плувам - потъвам точно като пирон на дъното!


Цитат:
Между другото ти с какъв път в живота си- Единица ли?


Никога не казвай в този форум какъв е твоя житейски път - има много недоброжелатели, които могат да се възползват от това! Дори само по ник ...

Затова и аз няма да кажа какъв е моя житейски път, но какъвто и да е, то не е по-лек от твоя!

Прочети ли някои нещица в книгата ми за моя живот?!

Е, те са казани много пестеливо, но смятам, че са достатъчни, за да се досетят някои вещи хора колко е труден живота ми и уроците в него!


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Съб Юни 09, 2007 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Pi




Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 174
Пуснато наПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:33 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Да,и в разцвета на най-активната възраст ,когато тъкмо мислиш,че си постигнал нещо,трябваше да започваме живота си отначало,защото много неща са рухнали,загубил си опората на която си разчитал и трябва да се спасяваш,да оцеляваш,да се бориш и децата си да отгледаш и възпиташ.А когато си възпитаван в едни ценности и си тръгнал на практика да ги прилагаш,всичко ти се обръща на 180о и хм се чувстваш лъган и заблуждаван,хем да се пренастройваш.Нашето поколение го отнесе също яко.


И това го има. Някои точно от вашето поколение, възпитавани /или по-скоро невъзпитавани/ се усетиха в мъгливите времена... и натрупаха милиони...
А иначе- на всеки се случва да почне от нула,понякога не веднъж в живота си... това не зависи от времената... Sad
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov