НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Май 01, 2024 12:28 pm Вижте мненията без отговор
Как да разпознаваме любовните знаци ?
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 8:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Еее,защо само към мен? Smile Мисля, че всеки може да да каже по нещо. Темата наистина е важна и всяко мнение е интересно. Wink А още по-хубаво е, че Маг Селена ни дава отговори или ни подсказва къде и как да ги тъсим, наша грижа е да ги открием. Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:31 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, Ирини!

Аз не скучая никога, ама снощи направихме едно откритие с мага Живиииинннн ... мииии ... пускаме ние телевизията и гледаме "О, Азис"!!! - ужас!!! - че и философства, макар и абсолютно нескопосано, отгоре на всичкотооооо ...

И какво мислиш, ти Ирини ... ми то имало "Вип Брадър" ... и потребителите глеееедат ли гледат ...


Таааа ... зоррр, зор! Взех да давам отговорите преди потребителите!

Нищо лично ей, да не се обидите пък сега ...



Здравей и на теб, Кати!

Сигурна съм, че изобщо не скучаеш, значи ... ама добре, че се появи, иначе работата отиваше накъмто хвърлянето на боб за издирването ти!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
irini




Регистриран на: 10 Мар 2007
Мнения: 94
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:43 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:

И какво мислиш, ти Ирини ... ми то имало "Вип Брадър" ... и потребителите глеееедат ли гледат ...




И аз гледам - с гръб към телевизора... Laughing Laughing Laughing

_________________
Има много на вратата.
Но само самотниците ще влязат
във Сватбената Стая.

Евангелие на Тома
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ммммъъъъъ ... що с гръб, деее ... ми малко уважение пък значи, я да видиш само какви знаци за "любов" иммммааааа ... аххххааъъъ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 9:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Много сте несериозни. Отивам да си отнеса главата с един шоколад.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 10:02 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Ааа,хора,не го подценявайте Брадърът че той вижда всичкоооо.... Twisted Evil А когато съм във форума с "вярната дружинка" никакви Брадъри и Айдъли и на знам още какви риалитита не могат да ме отклонят.Освен "супер-интересните" гастроли на разните магове и адеБти Laughing Laughing Laughing за да информирам тук колко са напред с материала/това е за една друга тема/ Laughing Laughing Laughing що не ги съберат и тях в къщата на Брадъра примерно Маг Брадър да видим как магически ще се "елиминират" взаимно.
Още една идея за бизнес специално за Маг Живин.Ако бях на мястото на братята телевизионери-екстрасенси така щях да си вдигна рейтинга на кабеларката, та частните-ефирни телевизии да и дишат прахта. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 10:07 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
....Ако бях на мястото на братята телевизионери-екстрасенси така щях да си вдигна рейтинга на кабеларката, та частните-ефирни телевизии да и дишат прахта. Very Happy


Това не означава, че не можеш да им продадеш идеята за добри пари. Винаги можем да обсъдим идеята по-детайлно в бизнес руума на форумите. Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Чет Мар 29, 2007 10:21 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Марш там ... бързо, марш там, че раздават и скрити камери ... бързо-бързо ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Лунна




Регистриран на: 08 Апр 2007
Мнения: 34
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 1:29 pm
МнениеЗаглавие : :))
Отговорете с цитат

Цитат:
Това, което е дадено на човека от Бога, си го отнема лично и само човека!!!

Прави го по хиляди начини само заради това, че не желае да приеме Божествените закономерности!!! Сори ...


Напълно споделям тия Ваши думи, Маг Селена .... човек винаги търси Любовта , която да му бъде дадена от някого, вместо да потърси Божествената Любов , която всеки ден му се подарява. Изискващата, ревнивата, егоцентричната Любов е всъщност сянката в която попадаме , забравяйки истинската безусловна, отдаваща, взаимна Любов .... и докато не се научим да четем знаците на Божествената Любов, никога няма да се почувстваме истински обичани.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 08, 2007 3:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук бих допълнила - ние сме били винаги обичани, само че прозрението ни е било твърде ограничено и не сме разбирали този очевадещ факт!

А представи си само колко безбройно много хора все още не разбират ЩО Е ТО ТОВА ЛЮБОВ?!


Току-що ми хрумна да отворя една нова тема относно предопределението на брачните партньори!

Много бих се радвала, ако всички вземат участие и си дадат мненията, както и коментарите относно нея!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
FIERY




Регистриран на: 05 Май 2007
Мнения: 12
Местожителство: U.S.A.
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 3:53 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Цитат:
Любовта дава себе си, тя не иска нещо в замяна!

По-горното, ми напомни за един мой любим автор - Халил Джубран. Радвам се, че имам възможността да споделя нещо от него с Вас :

*********

И РЕЧЕ МУ АЛ-МИТРА :
- Кажи ни за Любовта .
А той повдигна глава, огледа множеството и велика тишина настана. Тогава със силен глас им заговори:

- Когато Любовта ви позове, последвайте я, макар пътеките и да са стръмни и сурови.
И когато крилете и се разперят върху вас, отдайте и се, макар и мечът скрит в перата и да ви ранява.
И когато тя ви проговори, повярвайте и,
макар гласът и да руши мечтите ви, тъй както севернякът градините ви попарва.
Защото любовта както е корона, тъй е и тежък кръст.
Както е ластарът на лозницата, така е и резитба.
Както се издига до върхарите ви и гали нежните ви клонки, затрептели в слънчевия сяй,
така се спуска и до корените ви и зле разтърсва ги,
макар и впити в почвата.
Тя като житни снопове ви сбира и стисва до гръдта си.
На хармана си после ви вършее, да се оголи зърното у вас.
Отвява ви от сламки и от плява.
Премила ви до бяла същина.
Омесва ви до податлива мекост.
И ви предава на святия си огън,
за святи хлябове на Божието свято пиршество.

Всичко това ще ви стори любовта, за да познаете тайните на сърцето си и в познанието си да станете частица от сърцевината на Живота.

Но ако в своята боязън търсите само мира на любовта и нейната наслада,
тогава по-добре ще за вас да покриете голотата си и да слезнете от хармана на любовта
в свят, който не познава сезони и в който ще се смеете, но не от сърце, и ще ридаете, но не от дън душа.
Любовта не ви дава нищо освен себе си и не черпи от никого освен от себе си.
Любовта не обсебва, но и не иска да я обсебят.
Защото на любовта и стига любовта.

Любовта няма друго желание, освен да се изпълни.
Но ако вие любите и храните желания, нека бъдат тези:
да се стопите и да се леете като поток, запял звънката си песен на нощта;
да познаете болката на твърде много нежност;
да бъдете ранени от собственото си разбиране за любовта;
и да кървите драговолно, с радост;
да се будите в зори с крилато сърце и да възхвалявате дарения ви нов ден любов;
да почивате по пладне в размишления за любовната нега;
вечер да се връщате у дома си, пълни с благодарност;
и да си лягате с молитва за любимото ви същество и с благодарствен химн на устните си.



Джубран Халил Джубран
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Май 06, 2007 2:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

FIERY написа:

Любовта няма друго желание, освен да се изпълни.


Ето ... това е същината на Любовта като цялостно понятие за Божественото разбиране и осъществяване!!!

Прекрасно е ... нямам думи!

Честно казано аз не съм го прочела, макар че имаме доста от него в къщи ... е, не мога да прочета всичко онова, което бих желала ...

Затова "желая" онова, за което имам време и достъп ... ми по по-малко, деее ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 11:48 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

" Австралийка почти стана терористка в името на любовта


Лудо влюбена австралийка е била арестувана и обвинена в планиране на бомбен атентат в Сидни. Терористичният акт трябвало да докаже чувствата си към любимия, обясняват днешните австралийски медии.

27-годишната Джил Кортни била толкова обсебена от нежни чувства към Хюсан Калаш (28 г.), че татуирала името му на различни места по тялото си.

За него това може би не е било достатъчно доказателство, или той просто е искал да се отърве от натрапницата, и за целта й поставил сериозно условие, за да сподели чувствата й - да извърши бомбен атентат на публично място.

Джил обаче не се поколебала нито за миг и пристъпила сериозно към задачата. Тя се консултирала по въпроса, купила материали за бомба и вече била готова да действа, когато в полицията постъпил анонимен сигнал за готвения терористичен акт.

При обиска в дома й полицаите открили експлозив, детонатор и перука. Но и още нещо - тефтерче, в което си записала етапите при изпълнението на задачата:

"Отивам на мястото. Залагам бомбата. Тръгвам си. Задействам устройството. Влизам в колата. Преобличам се и свалям перуката. Връщам се в къщи." Сега обаче я чакат да дава обяснения в съда. "

Te на т'ва му казват "лудо влюбена",наистина!Ама съм съгласен с предположението на автора,че,май,обожаваният искал да се отърве от нея Laughing

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 12:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:

Te на т'ва му казват "лудо влюбена",наистина!Ама съм съгласен с предположението на автора,че,май,обожаваният искал да се отърве от нея Laughing


Мъхъммммм ... както казваш ти ... странно, но много ми е познат стила, значи!

Разбира се, че е искал точно това ами ...

... а че е "лудо влюбена" Е лудо влюбена в пълни ясвмисъл на думата!

Нали съм ви казвала, че едно ВНУШЕНИЕ въздейства върху дадения субект, когато просто е попаднала в благодатната почва на неговите вътрешно скрити нагласи, ищаси, възприятия и т.н.

Казвала съм ви и за привързаностите към дадени обекти, субекти и издигането им в кумири, нали така ... ми ето, това просто е резултата.

Добре, че са я сгащили навреме тази с безумно-лудешката влюбеност, че кой знае колко живота е щяла да затрие ...

И на туй хората му викат "любов" ... пълно безумие, Боже мили! Пълно безумие ...

Ама гледайте и се учете, приятелчета мили ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
reveta




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 826
Пуснато наПуснато на: Съб Май 19, 2007 3:09 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Tози мъж толкова е обсебил приятелката си, че е можел да прави с нея каквото си поиска. А тя горката как не е разбрала, че това може да е всичко друго, но не и любов. Rolling Eyes Тази "любовна" история показва, че любовта и властта (респ. обсебването) нямат нищо общо. Властта сама по себе си предразполага към злоупотреби и обикновено това е за да се вземе още повече. Ако човек злоупотреби с любовта, обикновено я губи. Мисля, че най-хубавото на любовта е това, че даваш всичко от себе си на човека, когото обичаш. И това прави и двамата много щастливи. Природата на човека е да бъде егоист и да мисли преди всичко за себе си, но... не и когато обича. И именно чрез чувството любов човек побеждава първичното в себе си, а когато успее да победи себе си, той се променя само към добро. Wink
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov