НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Май 16, 2024 3:27 am Вижте мненията без отговор
КОНТРОЛ НАД СЪЗНАНИЕТО чрез музиката
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Апр 21, 2007 11:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
...а и "краде" инфо в Акашанет


Какъв изказ само!!! Срам за офицерството. Взема, за да ви принесе чиста, истинна, непорочна информация! Така се говори, както се прави Very Happy

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 12:08 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

То и според пустинните законки:"Кой каквот' си намери-негово си е!"

Ми нека взима,аз правя разни жалки опити,ма от колко години няма да кажа,че ме е срам ...и със захар не стана...Или не му е дошло времето или прераждането,ма ...ще видим

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 12:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Аз дори и не се опитвам,щото знам,че няма да стане.Винаги съм вярвала в всичко паранормално,но с уговорката,че "това е възможно,ама не и с мен",а с някой друг.Или не съм дорасла,или...не знам.
Crying or Very sad Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 12:14 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тогава си слагаш ръце по особен начин, казваш два-три пъти, че си сънувачът, заспиваш и готово. А ако си виждаш ръцете насън, значи просто не си си затворил добре клепачите. Laughing Това е прераждането, това е моментът. Лягаш и си отспиваш юнашката. Инфото и да дойде и да не, поне си си починал. Това е учението на Кастануова. Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 12:28 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Бе,тия дни сънувах хора от Форума,ама имаше и навалица,май бяхме в нещо киносалон или салон за концерти не знам.По някое време и някаква религиозна процесия се зададе/с православни свещенници и ми пречеха да се придвижа на бегом за някъде и аз доста нервно ги изчаках да минат и се юрнах.Търчах напред назад като муха без глава да търся WC-то на салона,тъкмо стигнах и се събудих.Това последното си има прозаично обяснение,ама другото беше по-интересно.
Rolling Eyes Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 6:44 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това с тоалетната може да означава, че имаш проблеми с отделителната система - черва /тънки и дебело, както бъбреци и пикочен мехур/!!!

А може и да означава, че имаш и проблеми с гениталиите!

Помисли си много добре дали не е така!!!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 6:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Това с тоалетната може да означава, че имаш проблеми с отделителната система - черва /тънки и дебело, както бъбреци и пикочен мехур/!!!

А може и да означава, че имаш и проблеми с гениталиите!

Помисли си много добре дали не е така!!!


За бъбреците знам със сигурност.Благодаря Ви!
Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 7:00 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Защо тогава не отидеш да потърсиш помощ и съответното лечение при Еньо Миланов?!

Няма начин да не ти помогне!

Не отминавай тези здравословни проблеми, защото те прогресират, както знаеш и самата ти, като се местят и на други места и създават други допълнителни проблеми!

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Апр 22, 2007 7:06 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Да, ще опитам при него, и без друго в моя случай сигурно и не традиционна медицина помага.Благодаря!
Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov