НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Чет Май 02, 2024 5:19 am Вижте мненията без отговор
Здравейте всички
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 03, 2007 3:48 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ??????
Отговорете с цитат

Нека ви е честита новата 2007 година. Едва днес се натъкнах на този форум и съм много благодарна за този ПОДАРЪК/ този сайт/, който получих със започването на новата година. Търсих някаква помощ, с която да си обясня снощния си странен сън и попаднах на сайта "чудеса", а от там намерих и ВАС. Благодаря ви че ви има, защото докато разглеждах форума установих, че има прекалено много неща, които ме интересуват и вълнуват. Иска ми се да имам необходимото време да изчета всичко тук, защото трябва да подредя обърканата си глава.
Спорна и добродетелна година на всички българи. С обич Катя
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 03, 2007 7:42 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравейте, katysto!

Нека да е честита 2007 год. и на Вас! Благодаря за топлите думи, отправени към всички нас - потребители и притежатели на сайта и форумите тук!

Радвам се на Вашето присъстиве в тях! Ако желаете, разкажете ми какъв е бил Вашият сън, за да мога да Ви го изтълкувам! За тази цел ще са ми необходими и Вашите данни - рожденна дата и имена, когато са и трите информацията, която можете да получите от мен, ще бъде по-точна!

А що се отнася до четенето - просто започвайте да четете още от сега, защото тепърва информацията, която ще намирате тук, в сайта, ще става все повече и повече! Така, че наваксвайте! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 03, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ? ?? ???
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Да Ви е честита Новата 2007 г.Не се стърпях да се "обадя" и аз, защото видях адашка "Катя", добре дошла и от мен, добре дошли и на всички останали, попаднали сте на точното място.Този форум е чудесен и ние, които сме тук като потребители сме изключително щастливи, че имаме тази възможност.Позволявам си да говоря в мн. число от името и на другите, защото знам, че и те мислят така /поне тези които го заявиха, а тях ги считам за сродни души/.Желая на Вас Маг Селена, Маг Живин и всички останали Новата година да е успешна и щастлива.Бог да Ви благослови! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 03, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря за пожеланията Kati! Нека е честита на теб и на всички Новата Година и дано през нея се справяме още по-добре! Много щастие, здраве и благополучие! Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 03, 2007 9:13 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей и на теб, kati! Very Happy

Радвам се да те "видя" отново! Благодаря за добрите и топли думи отправени не само към нас - мен и маг Живин, но и към всички останали, които присъстват тук и всеки помага на другия с присъствието си! Благодаря на всички ви!

Благодаря и за Новогодишното ти пожелание! И бъди благословена! Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 06, 2007 5:01 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ??????
Отговорете с цитат

Може ли да разкажа на всички за страшните си преживявания на сън?
Сега като пиша краката ми се подкосавят от ужас. Кошмарите ми продължават вече няколко години, с малки периоди на прекъсвания.
Но този за който питам беше ужасен.Ако иска някой да продължи четенето да знае, че е много страшно....
Сънувах трима мъже, с отрязяни вратове от които тече кръв, но на това отгоре са и провесени с главата надолу. Не помня много подробности- то при мен винаги може би е така, но винаги помня ужаса с който се събуждам почти всяка сутрин. Потърсих помощ и от традиционната и от алтернативната медицина, но уви.
Затова почнах да търся съвет по интернет.
До сега не съм влизала в никакви форуми и не съм запозната с начините и правилата в тях, но въпреки всичко балгодаря на всички, който се отзовахте на моя зов за помощ, а най вече на маг Селена.
Признавам, че преди няколко дни за първи път влязох в досег с нейните съвети в друг сайт, но после намерих този нов сайт и се озовах тук.
Моля, Ви, бъдете с мен и ако желаете дайте ми вашата помощ.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Яну 06, 2007 7:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, katysto!

Веднага искам да ти кажа, че върху теб не действа каквато и да било зловредна черна магия! Ако някой ти каже подобно нещо, значи той или не разбира за какво става въпрос, или просто се опитва да те заблуди!

До съзнанието ти просто достигат спомени от някой твой минал живот, където си била свидетел на подобна покъртителна и ужасяваща картина. Подобни спомени от минали животи на даден човек обикновено изплават в сънищата му на несъзнателно или подсъзнателно ниво, като могат да се прехвърлят и в съзнателното му ниво, както е при теб.

По-нататък мога да ти кажа, че през 2001 год. ти си се натъкнала отново на подобна сцена (може да е видяна от теб в някой филм, може да е видяна също така и по телевизията в новините за криминалните престъпления, може да си съзряла подобна сцена и в някой вестник от жълтата преса ... има ги в изобилие на посочените от мен места)!!!

Освен това по същото това време ти си преживявала тежък период от живота си, свързан с нанесена ти много тежка обида и дълбоки разочарования, които са те довели до постравматично стресово разстройство! А е и възможно да си претърпяла също така някаква злополука, която може да отключи "вратата на ада" за кошмарните ти сънища ... Мисля, че нещата при теб са просто комплексни!

Както първият механизъм (за спомените ти от минал живот), така и втория (този на постравматичното стресово разстройство) или пък и третия (за злополуката) са основната причина за твоите сънища!

Ако има нещо, което не си разбрала, питай отново! Smile


Последната промяна е направена от СЕЛЕНА Ярослава Велесова на Пон Яну 08, 2007 4:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 07, 2007 8:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Katysto, няма страшно. Това е просто сън. Животът е по-страшен.Аз преди време имах подобен на твоя проблем. Почти всяка нощ сънувах, че вървя по ръба на пропаст и до ръба са наредени мъже с покрити с черни качулки глави.Аз им махах качулките, а под тях имаше разядени мъртвешки лица. Последният ме бутваше в пропастта. И така - всяка нощ.Задълбах се в своя сън и започнах да търся причината и да я анализирам. Не бягах от него - а го разнищвах отвсякъде и дори си го припомнях неколкократно през деня. Включително си градях тактики - какво да направя на сън като заспя отново. И се получи. Сънят стана толкова анализирано събитие за мен, че чак - скучно.Уплаши се и избяга.Най-много ни мъчат тези страхове, които докосват непонятното и неизвестното. Не бягай от тях. Обърни се. Погледни в тях. Анализирай, разнищи ги от всякъде.Опознай ги.Приеми ги. И те сами ще се стопят.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Яну 07, 2007 8:55 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Пенка,поздравявам Ви за Противостраховата тактика!Точно така! Smile

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 10:15 am
МнениеЗаглавие : ????????? ??????
Отговорете с цитат

Ей хора, ама вие сте страхотни. Дано и аз някога да ви бъда токова полезна, колкото и вие на мен. Ако знаех, че мога да срещна такъв отзвук, щях да потърся помощ по-рано. Прекланям се пред добротата и всеотдайността ви.
Благодаря на Маг Селена- наистина всичко написано за мен е вярно. В началото на 2001г. след кратко боледуване почина моята майка, която беше едва на 49 години, а в същото време аз очаквах второто с дете и то се роди едва 14 дена след нейната смърт. След 2.5 години загубих и баща си, който неможа да преживее нашата тежка загуба. Аз бях тази, която го откри. Опитах се да погледна по "филосовски" на това като си налагах да не мисля за моите родители.Може би това отключи моите проблеми. Снощи пак имах тежка нощ. Ще бъда много признателна на Пенка ако ми даде в примери, защото искам да пробвам нейния опит.
В събота прочетох новите публикации на Маг Селена и Маг Живин и установих, че те сякаш са обърнати към мен самата. И искам да попитам как въздейства обидата и на обидения и на обиждащия, особенно от страната на обидения?
Успешен ден и спорна седмица на вас- тези които четете тези редове. Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 5:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Здравей, katysto! Smile

Обидата, която изпитва даден човек действа много пагубно върху самият него, затова е много добре бързо да се прости на обиждащия. Ако съумее човек да сторите това, то при него няма да има лоши последици.

В противен случай тя, обидата, ще въздейства върху обидения както на психическо ниво, така и на физическо.

Що се отнася до психическото ниво, то пораженията могат да бъда сведени до тежка депресия, тежко постравматично стресово разстройство (такова, каквото е при тебе, katysto!), до истерия или хистерия, като се стига и до хистеричен гърч, който унаподобява епилептичен гърч. В много от случаите се стига и до по-тежки психични отклонения, свързани с различни видове маниакалности или параноидни психически разстройства.

На физическо ниво обидата може да причини заболявания, които засягат лявата половина на тялото (човек се сдобива със сърдечни заболявания, болести на далака, низходящата част на дебелото черво, левия яйчник), но преди всичко тя дава много дълбоко отражение върху бъбреците - така, щото човек се сдобива със сериозно бъбречно заболяване.

Дори да бъде простено на обиждащия при него задължително ще има също поражения! Както на психическо ниво, така и на физическо! На психическо ниво той се сдобива със същите заболявания, с които по принцип се сдобива и обидения, с едно малко изключение - при обиждащия нанесената обида от него рекушира в мозъка му, така, че много често обиждащия бива спохождан от инсулт.

На физичиско ниво при обиждащия бива засягана дясната половината на тялото (бял дроб, също бъбреци, задстомашна жлеза, черен дроб, жлъчка, възходящата част на дебелото черво, десен яйчник).

katysto, когато става въпрос да се изправиш лице в лице с проблема от естеството на твоите кошмари, това означава да си зададеш една предварителна програма преди да заспиш, да видиш в съня си, кой ги е правил тези неща, къде, кога, защо и да не се страхуваш, когато кошмара те споходи!

Колкото повече анализираш съня, толкова по навътре в него стигаш и постепенно го обезсиляш, като не се страхуваш от неговата поява.

И когато вече си стигнала пределната черта на смътните ти подсъзнателни или несъзнателни спомени, било то от минал живот, било то от настоящия ти живот, то кошмара ще спре да те спохожда насън, защото всичко, което те е довело до него ще е стигнало до твоето съзнание, поради която и причина ще спре да действа!

Важното е да си спомняш все повече и повече, да осъзнаваш спомнянето си все повече и повече и да не се страхуваш! Давай ... Не е лесно разбира се, но пък може да приключи и достатъчно бързо, след като знаеш вече за какво става въпрос! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 8:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Кatysto, няма твърда рецепта, но за начало: не бягай от мислите си за своите родители и тяхната смърт.Напротив - мисли много, припомняй си случки.Първо си припомни всички случки, за които изпитваш вина към тях.После си припомни всички случки, които са били много хубави и запомнящи се между вас.Всеки със сигурност е длъжник на родителите си - и ти сигурно. Сигурно изпитваш вина за нещо. Анализирай го. Говори с тях мислено и си прости - това ще е и тяхната прошка.Погледни през нощта звездното небе и им кажи "Здравейте!Аз съм тук и ви обичам и мисля за вас и съм жива и съм сигурна, че вие сте ми простили и ми помагате!Но просто- моят земен живот продължава.Аз имам дете, обичам го и имам отговорности.Ще се видим отново!"Когато моята майка почина /в 2 и половина през нощта/, аз месеци наред се будех точно в същия час и започвах да се задушавам и да умирам.Тя почина от сърце и аз изпитвах сърдечни проблеми точно в същия час.Докато не си дадох сметка, че тя не иска това за мен. Направих това, което ти написах по-горе.С времето - нещата се нормализираха.За сега - толкова, че ще стана много скучна, пък и съм много далече от позицията да давам съвети.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 9:10 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ??????
Отговорете с цитат

Какво нелепо стечение на обстоятелствата. Не можех да се впиша във форума, докато вие Маг Селена бяхте там.
Но въпреки това съм въодушевена от милите и насърчителни думи, които сте ми посветили.
А какво да правя като всеки път кошмарите ми са различни.Но може би не случайно почти всеки път са обвързанис със смърт, гроб, погребение или нещо такова. Даже и да се събудя нощем при повторното заспиване кошмарът продължава. А сутрин помня най-вече страха, но не и подробности от действията. Като, че ли сама ги изтривам с някаква програма.
Стига вече съм ви занимавала с моя проблем.
Ще опитам да последвам Вашите съвети и при най-малката победа или каквато и да е промяна ще се обадя.
Сърцето ми е изпълнено с обич към всички вас.
Мирни и спокойни дни и нощи.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
katysto




Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 60
Местожителство: Burgas
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 9:25 pm
МнениеЗаглавие : ????????? ??????
Отговорете с цитат

Ех, penka, изтървах ви с няколко минути. Докато се борех с интернет доставчкика да ме допусне във форума и вие сте излезли. Явно тогава сте ми писали.
Вярвате ли ми, че когато има звезди винаги гледам натам. Обаче някакво чувство на вина, на недоизказани думи ме спира да изрека каквото тая в душата си. Аз говоря за родителите си но като, че ли някак отстрани, като трето лице, незаинтетресувано от обстоятелствата и събитята. Боря се да го преодолея.
Винаги, когато сънувам моята майка тя мълчи и ме гледа тъжно. А това се случва доста често. Може би затова не спирам да имам усещането, че тя нещо ми е сърдита или недоволна от мен.
Мисля, че тя си отиде от този свят с наскърбена душа и аз самата също съм допринесла затова. Как да си простя?
Скоро си мислех, че ако разкажа всичко това на човек, който я познава и така, унижавайки се поискам прошка от нея тя ще ми прости.
Пробвала съм това и на сън, но устата ми замръзва и не мога да изрека нито дума. Колко е лесно сега да разказвам това.


Хора, ако мога да ви нарека приятели вие ме дадохте крила и сега съм сигурна, че моите нощи вече ще са по-леки.
Прекланям се пред вас- Маг Селена и вие penka, че с благите си и подкрепящи слова дадохте начало на моето измъкване от "блатото на лошите сънища"


Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Яну 08, 2007 9:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Тук съм. Просто имам доста задачки и затова влизам и излизам хаотично от форума.Сърцето ми е с теб. И моята ме гледаше тъжно. И аз имам вина.Обаче - има ли човек, който да не е виновен пред майка си.Тя те обича - бъди сигурна, а обичта е прошка - винаги и задължително.Не се съмнявай в това!Живей занапред така, че да няма от какво да се срамуваш пред нея и пред себе си.За напред!Говори с нея в сърцето си и ще стигнеш до прошката. Тогава ще можеш да продължиш напред без страхове и без кошмари.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov