НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Май 15, 2024 8:30 pm Вижте мненията без отговор
СКУКАТА - какво поражда тя?!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:09 pm
МнениеЗаглавие : ??????? - ????? ??????? ???!
Отговорете с цитат

Нещо като, че ли взе да ви става скучно или пък ... Да не би да ви е трудно да се "внижете" в темите?!

Бях решила пак да спя, ама като ви видях, че се чудите какво да правите и не можете да се забавлявате, направих ляв завой и се трапосах тука ...

Може ли някой да ми каже, какво прави когато му стане безкрайно скучно?

Лично аз не скучая никога, просто нямам време за това ... но когато имам свободно време, чета, спя, релаксирам, медитирам, шегувам се страшно много ,смея се,радвам се ...

Но не мислите ли, че скуката в повечето случаи поражда глупост?!

Очаквам палавите ви мненияяяяя ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:24 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Това май бяха "камъни в нашта градинка". Embarassed Малко хора влизаме напоследък,тези,които ги няма вероятно са заети с някакви ангажименти,което значи,че едва ли скучаят.На човек може да му е скучно и когато върши нещо/зависи какво или как се отнася към това/,а може да не скучае и когато е свободен.И аз винаги съм мислела,че никога не скучая/в свободното си време имам предвид,случвало се е да се налага да върша не дотам "вдъхновяващи" неща,като при всички/.А скуката освен глупост може да породи и по-лоши неща,зависи от нагласите на човека.Не,че подценявам глупостта,но някои от скука могат да почнат да вършат престъпления дори за да си разнообразят живота. Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В повечето случаи съм залагал печелившо на обратната релация - глупостта поражда скука, но може и двете.

kati написа:
Smile ...но някои от скука могат да почнат да вършат престъпления дори за да си разнообразят живота. Rolling Eyes


Laughing Тя самата скука си е престъпление Very Happy Углавно.

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:41 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:
В повечето случаи съм залагал печелившо на обратната релация - глупостта поражда скука, но може и двете.


А,не винаги,за някои поражда "вършене на много важна работа"

"Маг Живин написа:
Laughing Тя самата скука си е престъпление Very Happy Углавно.

Вярно е Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:45 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
...А,не винаги,за някои поражда "вършене на много важна работа"


Зная, но малко се притеснявам да пиша тук за епилиране, скубане на вежди, женски гости, мъжко пиене на бира, чатене и прочие Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Very Happy А,част от тези дейности не са от скука/ както и бръсненето за мъжете,то си е задължително/.За пиенето на бира - виждала съм ги да висят с часове от рано та до късно, и не съм го разбирала.Гостите - ако не се виждат хората много често и имат какво да си кажат междувременно.А за чатетето,сигурно и там имат какво да си кажат,иначе за какво...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

аз си нямам на идея какво може да се получи ако ми доскучае,защото аз все намирам с какво да си запълня времето Laughing може би ако имам достатъчно много време да си почина могже тогава да ми доскучае и тогава знам ли какви щуротии мога да измудря за да се оттърва от това Laughing за съжаление има хора,които от скука започват да досаждат и то ужасно много на тия където нямат време да скучаят/то се вижда от време на време като се появи някой "болен"във форума/.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4e, те тия дето се появяват от време на време са от ония дет "умора нямат"., а за скука въобще да не говорим. Не го правят хората защото скучаят, а за да помогнат. Laughing

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Във форума се преживява,ама ако ти се появява на живо да ти досажда и иска да му обръщаш внимание...
Crying or Very sad Rolling Eyes Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 11:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

то щом във форума се вясват такива "екземпляри"то лудниците се поопразниха и затова и на живо има "скучаещи досадници".лично на мен никога не ми е минавало през ум че от скука мога да досаждам на някого-представи си че тоя на който му досаждат е кротък,мълчалив и притеснителен човек-спукана му е работата.
направо съм се възмущавала на някой хора как така от скука отиват и си купуват скъпи неща,ама не отиват от скука да поработят де
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 11:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

В един малко по-индийски смисъл, можеш да приемеш, че не съществува реално и е плод на всеобщата илюзия. Това не го премахва автоматично, но ти става по леко, ако знаеш, че е илюзорен Razz

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Юни 06, 2007 11:15 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Колкото и да е притеснителен човек,като му писне ще забрави да е такъв.А купуването на скъпи неща от скука всъщност е успокояване на нервата /от много работа/,викат му "шопингтерапия",но за съжаление не е достъпна за всеки,та отпада като вариант.Иначе доста често съм си представяла,че някой скучаещ досадник/ца/ са илюзорни.Понякога върши отлична работа,не че се изпарява като мигна,но спира да е дразнител. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:27 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Последните ми спомени за скука са от пубертета, така че не мога да бъда много полезна с мнение в тази тема. Laughing
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Юни 08, 2007 8:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маллллеееейййй ... тук ме хванахте на тясно, въълллеееййййй ... ми аз нямам такива спомени ... ми изобщоооо ...

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov