НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Съб Май 18, 2024 5:23 am Вижте мненията без отговор
числото 7 в рожденната дата!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:48 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
tan4eto77 с пищови лъжем себе си


Точнотака,Меганче!А и оставш с чувството,че си непълноценен,защото ако си карал без,нищо намяло да направиш.
По честен начин победата е по-сладка..като бакл...ъъъ..като крем-карамел.Мда!
MeGaN_ написа:
И на мен ми втръснаха тия баклавички време е да сменим менюто Smile!
Какво ще кажете за пастички Razz или Крем Луи! Само че ще трябва да питам готвача как се правят


Меганче,за "Брюле" съм чувал,даже ял,но тоя "Луи"?!Що за чудо е това?На какво мяза?
а докато готвачът пише отговора,може да метнеш някоя пастчка с млечен крем или крем-карамееееел...ммммммммм Rolling Eyes

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:52 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

за преписването винаги съм била против-много е интересно когато успеят да препишат, а като ги питат по въпросите и трябва да защитят написаното след това да не знаят какво са преписали.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:53 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
MeGaN_ написа:
tan4eto77 с пищови лъжем себе си


...
По честен начин победата е по-сладка..като бакл...ъъъ..като крем-карамел.Мда!
MeGaN_ написа:
И на мен ми втръснаха тия баклавички време е да сменим менюто Smile!
Какво ще кажете за пастички Razz или Крем Луи! Само че ще трябва да питам готвача как се правят


Меганче,за "Брюле" съм чувал,даже ял,но тоя "Луи"?!Що за чудо е това?На какво мяза?
а докато готвачът пише отговора,може да метнеш някоя пастчка с млечен крем или крем-карамееееел...ммммммммм Rolling Eyes


Не виждаш ли, че ни залъгват, като се съгласим на Луи, ще кажат, че е сложно, а после ще предложат друго, а след това ще открият нова тема и в лично съобщение ще помолят Селена да изтрие тази и посли ни Луи ял, ни баклава мирисал Wink

Цял живот все така Crying or Very sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

ще караме на еклери тогава. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Случвало ми се е 2-3 пъти през следването, 2 бяха успешни, защото беше проверено, че става и всички минахме така, но първия път, олеле-мале, аз по принцип не съм го умеела, издадох се и ме хванаха пред сумат и народ - потънах си в земята от срам.Това са ми били изключения, иначе съм си взимала изпитите честно и почтенно - с учене, късали са ме понякога, ама това си беше част от пейзажа. Smile Smile Smile Smile Smile Къде е кремчето, най-после? Question Question Question Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
ще караме на еклери тогава. Very Happy


Да бе, вярвайте си. Ето, аз започнах разговора с една молба за бучица сиренце, която ви втръсна. Спомня ли си някой как стигнахме до баклавата и после до Луи Sad Никой нали? Казвам ви как ще стане Crying or Very sad

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 10:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
за преписването винаги съм била против-много е интересно когато успеят да препишат, а като ги питат по въпросите и трябва да защитят написаното след това да не знаят какво са преписали.


Знам че приличам на ангелче, ама не съм... да не мислите че не съм преписвала Cool Razz ! Просто след време осъзнах, че ако съм си учила всички уроци сега щяха да са ми много полезни в практиката, пък и за обща култура Rolling Eyes ! Но като ученичка, важното за мен беше да изкарам по-висока оценка! Едва сега разбирам какво значи един научен урок Wink !

Ауданчоо брюлето не е лошо, но в сравнение с Луи ... и то не какъв да е, а Луи 14 Razz ! Украсен е с голям резен портокал, иначе се замразява в хладилник, със сигурност има пудра захар и бадеми, а другото вече не го помня Laughing , но утре на работа ще проверя и ще ти кажа рецептата, струва си да го опиташ Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:01 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:

Ауданчоо брюлето не е лошо, но в сравнение с Луи ... и то не какъв да е, а Луи 14 Razz ! Украсен е с голям резен портокал, иначе се замразява в хладилник, със сигурност има пудра захар и бадеми, а другото вече не го помня Laughing , но утре на работа ще проверя и ще ти кажа рецептата, струва си да го опиташ Wink !


Казах ли ти AUDANе? Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:03 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Живин написа:

Не виждаш ли, че ни залъгват, като се съгласим на Луи, ще кажат, че е сложно, а после ще предложат друго, а след това ще открият нова тема и в лично съобщение ще помолят Селена да изтрие тази и посли ни Луи ял, ни баклава мирисал Wink

Цял живот все така Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing Момичета вижте какви гладни мъже си имаме във форума Smile, време е да ги нахраним вече Laughing Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:04 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Извинявай Маг Живин,но нали на болшинството не ни хареса мухлясалото сиренце и го обърнахме тогава на десерти/не че някой се сети да предложи основното ястие-то сигурно е защото да не убидим някой вегитарянец с пържолка Very Happy /.за десерти всички сме готови така като гледам/голямо облизване стана-то кремчета,еклерчета,баклавички....../ Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:05 pm
МнениеЗаглавие : ??????- ??????!
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Ааа, ние тук ще се облизваме самооо! Що не отворите една нова тема за кулинария и в частност за сладкарство! Exclamation Имайте милост бе хорааа! Exclamation Smile Smile Smile Smile Smile Аз като ученичка не съм и помисляла да преписвам и да бягам от у-ще /последното с малки изключения, но всичко се наваксва, като студентка много се бях изхайлазила, баш когато трябваше да съм по-отговорна. После всичко се намести с времето. Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:17 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

наистина оставихме мъжете гладни тука-то само на сладко може ли да се кара Confused /аз като видя нещо сладичко очичките ми стават ей такива Shocked /
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Абе .... вас всичките, дето искате само баклавичките, а гледам, че се нахвърлихте и на още по-сериозни парчета ... най-различни френчета ли са, какво ли са там?! - да не сте болни от диабет?!

Дайте си трите имена и рожденните дати и да ви отпочвам!!!

А маг Живин ей сега ще му дам един компот от белени праскови и да млъква там ... Twisted Evil

А стига сте "преписвали", де ... Аз пък никога не съм преписвала през живота си, но пък бях много голяма подсказвачка и много често ми пишеха 1-ца за подсказване - и аз още повече подсказвах!

Пък веднъж по време на един изпит "услужих" на едно момиче с напълно разработена тема, взеха, че я хванаха ... и тя ме издаде, че аз съм й дала да преписва темата!!!

Мен ме изгониха (ама ми признаха изпита - изкарах 5.50), а на нея й писаха двойка и тя две години след това се явяваше на изпити ... Rolling Eyes Razz

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Маг Живин




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 1558
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
наистина оставихме мъжете гладни тука-то само на сладко може ли да се кара Confused


Може Cool

_________________
"Всекиму своето!"
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:23 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

СЕЛЕНА написа:

А маг Живин ей сега ще му дам един компот от белени праскови и да млъква там ... Twisted Evil


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing е... и компотът от белени праскови не е лош Razz !

И аз много подсказвах, ама винаги минавах метър и никога не са ми писали 1 Shocked Smile!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov