НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Пет Май 03, 2024 4:08 pm Вижте мненията без отговор
числото 7 в рожденната дата!
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:56 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

За последно ...

Да вземете да отворите една тема за среднощни разговори с вечерни десертчета, че нещо много се изместихме от темата ... Cool

Утре вечер искам да я видяяя ... Very Happy

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:57 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ей хора пак се отплеснахме и стана никое време! Айде и от мен лека нощ Wink !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile Лека нощ! Smile Smile Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

tan4eto77 написа:
момичета,тази вечер сме зарязали диетите и колективно налитаме на сладкото Very Happy Very Happy Very Happy :от утре сме на диета нали???


Момичета,най-хитрата диета е гладуване по Пълнолуние.Луната ви дава достатъчно енергия,за да можете и без обичайното количество храна.
А някои хора твърдят,че 1 ден глад на Пълнолуние се равнявал на няколко през други фази,та...пробвайте.Един ден(или 3) не е чак толкова голям срок.
И пак ще се позова на мнението на други хора.Мазнините почвали да се стопяват от глад едва след 8-ия ден.

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
tan4eto77




Регистриран на: 27 Яну 2007
Мнения: 555
Местожителство: Разград
Пуснато наПуснато на: Пон Фев 05, 2007 11:58 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

лека нощ на всички!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 12:03 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
tan4eto77 написа:
момичета,тази вечер сме зарязали диетите и колективно налитаме на сладкото Very Happy Very Happy Very Happy :от утре сме на диета нали???


Момичета,най-хитрата диета е гладуване по Пълнолуние.Луната ви дава достатъчно енергия,за да можете и без обичайното количество храна.
А някои хора твърдят,че 1 ден глад на Пълнолуние се равнявал на няколко през други фази,та...пробвайте.Един ден(или 3) не е чак толкова голям срок.
И пак ще се позова на мнението на други хора.Мазнините почвали да се стопяват от глад едва след 8-ия ден.


Диета... що е туй нещо Laughing Razz ! Колежката ми вика, че съм като "черешова дръжка" Laughing ! Иначе много сладко си хапвам, ... даже и солено Cool , но нищо не ми се лепи и пак съм си "черешова дръжка Laughing "!

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 12:07 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Smile Smile Smile Smile И аз съм слабичка, мога да си ям на воля! Smile Smile Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 12:09 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

MeGaN_ написа:
Колежката ми вика, че съм като "черешова дръжка"!
Иначе много сладко си хапвам, ... даже и солено , но нищо не ми се лепи и пак съм си "черешова дръжка"!


...щот' имаш глисти! Razz

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
MeGaN_




Регистриран на: 17 Яну 2007
Мнения: 462
Местожителство: Велинград
Пуснато наПуснато на: Вто Фев 06, 2007 12:15 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

AUDAN написа:
MeGaN_ написа:
Колежката ми вика, че съм като "черешова дръжка"!
Иначе много сладко си хапвам, ... даже и солено , но нищо не ми се лепи и пак съм си "черешова дръжка"!


...щот' имаш глисти! Razz



Laughing Laughing Laughing Имах, но като бях на 6 Razz !

_________________
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov