НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Май 22, 2024 3:33 pm Вижте мненията без отговор
Криминалистите потвърждават, че прераждането съществува ...
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 28, 2007 8:34 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

kati написа:
Laughing Ето кой бил "Конникът без глава",значи. Laughing Confused

По-точно неговият пра-пра-пра...дядо Wink

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 28, 2007 8:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е, чакай сега.Съвсем се обърках.Аз ли съм била в предишно прераждане или пра-пра-дядо ми?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
AUDAN




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 2260
Местожителство: България,Земята...засега
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 28, 2007 8:50 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ти си пра-пра-прадядото на героят,описан в "Конникът без глава",защото романът пише за събития от по късно време

_________________
"Справедливост без Сила е само Добро Пожелание!", IYI
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Нед Окт 28, 2007 8:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

На него са му клъцнали главата преди да създаде поколение,та едва ли ти е някакъв пра-пра...Но сигурно е друг безглавчо,щото този е бил по Дивия Запад,пък вие сте се подвизавали,т.е.колили по-насам,съдейки по Аудановите прозрения.

_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 29, 2007 10:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ох, горкото ми внуче! Laughing Само да ги намеря тия, дето главата му ...таковата. Twisted Evil
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 29, 2007 10:58 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Хъкъмкхм ... по-добре не се заканвай, че по някога най-любимия ни човек до нас се оказва, че в миналите ни животи е убивал най-любимите ни същества и хора ... Cool

Съдбата винаги може да ти поднесе какви ли не изненади?! Razz

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 29, 2007 11:06 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

E, това пък хич не ми беше минало през ума!Ми ако е така, какво правя аз с него в сегашен живот?!Изкупление някакво ли?!Единственото, което се сещам е, че след като ми е причинил такава болка в предишен живот, то сега така му се пада - да живее с мен.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пон Окт 29, 2007 11:26 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Е за туй ми беше думата! Laughing

Така им се пада на непослушковците .. нека да видят колко е хубаво да не слушкаш, нека се измъчват и страдат, за да не си повтарят никога повече грешките, в нито един от последващите им животи ... Razz Cool Laughing

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
kati




Регистриран на: 30 Дек 2006
Мнения: 4761
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 02, 2008 6:47 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Англичанин си намерил скелета от минал живот

Прочутият тибетски лама Согиaл Ринпоче предтставя на европейците удивителен пример,доказващ прераждането,случил се преди десетилетия в Англия.

На сър Артър Флаъдрю от Норфолк,Англия от 12-годишен все му се привиждал град в пустинята с изсечен в скала храм.Родителите му смятали,че фантазира,но с годините Артър виждал все повече подробности от града.

Ненадейно,вече възрастен,той гледа по телевизията филм за град Петра в Йордания и с изумление открива,че това е неговият град-фантом.В тв-предаване амгличанинът описва в детайли от устройството на древния град и обявява,че знае мястото,където е бил убит с копие в миналия си живот.

Екип на ББС тръгва а Артър към Петра,като е поканена и световноизвестната археоложка Джоан Формън.Тя трябва да рaзкрие измамата на англичанина.

Артър завел тв екипа на голо място и обявил,че там е било караулното,където е убит с копие.Археолозите започнали да копаят и след дни ровене Джоан Формън изпада в шок - на 1,5 м дълбочина е открита древна сграда,именно караулното,както е описано от Артър,...и вътре - скелет на прободен с копие в шията воин!?

Повечето хора не си спомнят събитията от предишния си живот,но това дори не е препоръчително,защото може да доведе само до объркване,твърди лама Оле Нидал.Той е рoден в Дания,но също от детството си сънува свой минал живот като тибетски воин кхампа.Това определя целия му живот - учи будизъм в Непал и днес е световноизвестен лама.

Според лама Оле хората трябва да надникнат в истинския/прераждащия се/ ум,скрит зад мислите и чувствата.Тогава те ще се научат да се прераждат не заради кaрмичните уроци,които трябва да усвоят,а за да бъдат полезни за другите хора.

Максим Караджов,в."Нощен труд"


_________________
Универсална рецепта няма, всеки сам трябва да намери пътя към върха...

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Сря Яну 02, 2008 9:18 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Този Максим Караджов винаги ми е харесвал с ... мненията, вижданията и схващанията си! Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov