НАЧАЛО / Към уебсайта
Въпроси/Отговори Въпроси/Отговори Търсене Търсене Потребители Потребители Потребителски групи Потребителски групи
Профил Профил Влезте, за да видите съобщенията си Влезте, за да видите съобщенията си Регистрирайте се Регистрирайте се Вход Вход
В момента е: Сря Юни 26, 2024 2:51 pm Вижте мненията без отговор
СЪНИЩА
Създайте нова темаНапишете отговор
Предишната тема Следващата тема
Автор Съобщение
diana30




Регистриран на: 08 Юни 2009
Мнения: 97
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 8:20 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

да, и аз се успокоявам с факта, че ако е трябвало да се случи нещо, то просто е щяло да се случи... Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 8:49 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

diana30 написа:
да, и аз се успокоявам с факта, че ако е трябвало да се случи нещо, то просто е щяло да се случи... Smile

За успокояване може и да върши работа, но по тази логика - хайде да седнем и да чакаме да видим какво и как ще ни се случи. Very Happy Някои неща ни се дават като потенция, но дали тя ще стане реалност, все пак зависи от някое и друго активно действие. А съвсем друг е въпроса дали осъщестяването на потенциалната възможност, като резултат ще ни хареса. Ама няма как да го разберем, ако не опитаме. По никой начин не твърдя, че това, което написах е правилния житейски подход. Даже обратно - сега си знам какво ще напише Маг Живин, или Маг Селена за това, че нещата трябва да бъдат оставяни да ти се случват и т.н. Просто - това е моят подход. На никого не го препоръчвам силно, защото единствената полза от него е, че никога не ти е скучно. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 8:55 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Аз пък нощес сънувах, че съм булка. Бях в къщата, от която щяха да ме взимат и си помислих "Бягай да се обличаш, че той всеки момент ще дойде!" Отидох в някакво неуютно хале, където уж всичко трябваше да е приготвено за мен. Там бяха всичките ми шаферки - поне 4-5 момичета и се суетяха - обличаха се и те. Започнах да питам "Къде ми е роклята?", обаче никой не реагираше, всички бяха заети със себе си. Намерих си я сама преметната на някаква маса. Само че го нямаше сутиена и не можех да я облека. Започнах да се изнервям: "Няма ли някой да ми помогне и да го потърси?" Пак никаква реакция. Ядосах се на майка ми, която трябваше да е приготвила всичко, а сега я нямаше и даже телефона не вдигаше. "И сега какво? Ами сватбата ще трябва да почне по-късно, какво да направя!"
Най-после най-добрата ми приятелка - главната шаферка (облечена в светло-синьо) - дойде при мен и аз започнах да умувам пред нея дали пък да не си остана със сутиена, който си беше на мен и тъй като той е червен, да си сложа голямо червено цвете в косата за акцент Laughing Представих си се така, в пълна прелест и си казах "Ми то да взема да сложа и някакви по-рокаджийски ботушки, ще е по яко! Да му се не видят и традициите!" Laughing
И после се събудих Smile

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 8:57 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Когато проверих тук и там за символа, се оказа, че било на лошо да сънуваш, че си булка... и затова се попритесних малко... вие какво мислите?

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 9:41 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

radea написа:
... вие какво мислите?

Че ти се жени, но си намираш причини да не го правиш. Very Happy
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 12:25 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Пенке, откъде го измъдри туй?! Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Радея, умната! Ще имаш някакъв проблем свързан със здравето и ... взаимоотношенията.

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
penka




Регистриран на: 04 Яну 2007
Мнения: 1488
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 12:36 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Маг Селена написа:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Пенке, откъде го измъдри туй?! Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Embarassed Ми напоследък около мен всички за сватби говорят и аз, така, по инерция.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
radea




Регистриран на: 01 Май 2008
Мнения: 586
Пуснато наПуснато на: Пет Авг 28, 2009 4:59 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Благодаря ви за отговорите!
Пенче, не си много далеч от истината, само дето причините са си реални Cool Laughing Маг Селена, ще внимавам! И за едното и за другото за съжаление вече има индикации! Надявам се това със здравето да не е много сериозно (все пак така и не я облякох тая булчинска рокля), а за взаимоотношенията... ох... дано времето да ми е съюзник, че ситуацията става все по-заплетена...

_________________
Поймите, всё в жизни должно быть заработано. И ценная информация - в первую очередь, - иначе она не усвоится...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
ivetka85




Регистриран на: 30 Мар 2009
Мнения: 29
Пуснато наПуснато на: Нед Авг 30, 2009 8:20 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

След тези рептилоиди....този сън ,за който писах...не споменах май важна подробност. Хората с белите петна на лицата са били всъщност познати на колежкта, а семейството и апартаманта-нейните. Аз не познавам родителите и. А съня още ме притеснява.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 06, 2009 2:38 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сънувах много интересен сън и ще се радвам ако ми помогнете в тълкуването !

Отивах на изпит за шофьорска книжка , пресякох улицата и видях мъж в кола ,които проверяваше някакви листи .Явно ги оценяваше . По пътя чух циганка да казва „Преди да замина миналия път за Холандия ядох баничка и бозичка!” Тук ще вметна ,че майка ми чака обаждане за потварждаване за работа в Холандия!

И така ... седнах на една пейка .До мен стоеше млада и много красива циганка !Имаше и още една от дясната ми страна ,но тя мълчеше.
Стоях,стоях .... и накрая попитах младата циганка „Абе не знам дали можеш ,но ще ми гледаш ли на ръка?” ,а тя отвъърна „Абе не знам дали мога ....ама ще пробвам!” Smile .

Хвана дясната ми ръка .На нея точно под безименния и средния пръст беше нарисувана малка ръчица ,а от показалеца излизаше друга линия и младата циганка ми каза „Ето бе ... виждаш ли на теб си ти е писано така да бъде.Я сега си чукни показалеца!” Ударих леко показалеца си и от пръста ми излезе златиста нишка ,като лъч светлина .Пробиваше в предметите малки дупчици през които можех да виждам . Обясни ми че имам пръст и за сбъдване на желанията ми ,нооо не можахме да го открием.За безименния ми пръст каза ,че крие тайно огледало ,което отговаряло на въпросите ми и ако съм искала да знам нещо трябва да изкарам това огледало.Спомена и нещо за внуци ,но не помня какво точно каза .
Хвана лявата ми ръка .На нея имаше огромна нарисувана подкова ,а от двете й страни колела ,като колелата на каруците .Дълго мислихме какво е ... дали е колело или муцунка на зайче .Тя отвори книга в която пишеше за линиите на ръцете .Между другото аз имам абсолютно същата книга ,но за жалост тя е на място където аз никога няма да се върна повече ! Започна да брой чартички на хълмчето на дясната ми ръка „Едно,две,три,четири,пет ....” Не помня колко преброи и каза така „С тоз човек ще бъдеш от 20 до 60 години.Ето виждаш ли....?” и пак почна да брои !
После станахме и тя ме върна обратно в къщи .Аз през цялото време се радвах на показалеца си и все го чуквах ,за да видя златистия лъч.Качихме се на горния етаж обаче .... не на моя където живея .Видях пушек над главата си .Усетих ,че съседката се качва към нас .Циганката каза „Идва нещо лошо” и аз усещах страх ,защото знаех ,че наистина наближава нещо зло .Чух почукване на врата ... Тя ме погледна в очите и аз се събудих !

Тялото ми беше напрегнато .... чувствах сякаш мускулите ми до сега са били стегнати .... а днес съм с лека мускулна треска на ръцете ! Чудя се не става ли дума тук за мудри ?

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 06, 2009 3:30 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Сънят ти Диди, говори за това, че ти си изкачила ново стъпало в духовното си развитие.

Там, където говориш за човека с когото ще бъдеш 20-60 години, това означава, че твоят Духовен Водач - този, който ти е даден съвсем наскоро - ще има връзка с теб толкова време и ще бди над теб толкова време.

И не забравяй, че когато човек изкачва духовните си нива в собственото си развитие винаги бива спохождан от изключително трудни изпитания.

Та ... злото, което се задава това са твоите нови изпитания!

Просто ще имаш нови провокации от всякакво естество, а най-вероятно ще те споходи и ново натрапване на личността, с която съвсем наскоро си приключила всякакви взаимоотношения.

Просто бъди твърда във волята и избора си по Пътя на изпитанията ти! Smile

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 06, 2009 3:51 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Това обяснява и съня в които видях себе си в син цвят и се сбогувах със синьото ми аз .

Напоследък все по често виждам около себе си малки точици ,светлинки ... те проблясват за части от секундата .Това сигурно е моя духовен водач.

Винаги се усмихвам и съм много щастлива когато видя тези светлинки...мънички.

От няколко дена всичко е различно .Нищо,че изглежда същото.Атмосферата е друга .Усещанията са други и за мен няма по-голяма радост от това.

Навярно ме очакват изпитания ,а това което идва ще е доста страшничко,защото изпитах ужас .Сякаш чудовище се приближаваше.Предполагам,както и ти че ще е онази личност .


Благодаря ти за тълкуването ,Селена!



_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Съб Ное 07, 2009 11:51 am
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Няма защо, Дидок! Wink

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Didi




Регистриран на: 29 Авг 2007
Мнения: 1542
Местожителство: Варна , морето ... сините вълни ! :)
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 13, 2009 2:05 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Разговор с маг Живин ми напомни за съня ,които сънувах снощи.

Бях навън и видях група момчета да седят в една градинка близо до блока ми.Аз нещо ги обидих и едното момче се засили към мен и строши стъклена бутилка в главата ми.Ужасно заболя.Болката беше реална.Бързо се оправих и продължих нататък.С мен имаше една жена и кучето ми Лора ,но тя беше много по- мъничка от колко е по принцип.По пътя срещнах майка ми и още една жена (неина позната) .Приятелката на майка ми държеше в пликче черна котка,малка.Пликчето беше прозрачно.Както и да е ... продължихме с мама към вкъщи и с Лорка.

Когато се прибрах видях два аквариума с рибки.Водата обаче беше много гореща и аз се страхувах рибките да не умрат.Много се молих на дядо ми до като се съгласи да сменя водата.Имаше една златна рибка,която скачаше и падна на пода.Едва я хванах и я върнах в буркан с вода ,но тя вече беше умряла.Половината рибки бяха умрели ,а баща ми им даваше някакъв бял прах,за да се съживят.Аз също усещах в устата си вкуса на този прах.Те обаче не се съживиха.До като наливах вода в аквариума на няколко пъти разсипвах по телевизора!

И най-странната част ... Отидох в моята стая.Майка ми ми даде малка,много малка пералня,като микровълнова.Сложих дрешки някакви ,за да си ги изпера.Тя започна леко да прелива (нали знаете, като сложите повече прах как излиза пияна понякога) . Когато прането беше готово ... за моя голяма изненада в пералнята имаше чиния ,а в нея изпържена ръка,изгоряла ... все едно баничка ,но под формата на ръка.Беше много странно.После не помня ... а може би съня свърши до тук.

Мисля,че има някаква опасност от инцидент ,които може да завърши зле за мен.
Дядо ми има проблеми с краката и аз и всички роднини го молим отдавна да отиде на лекар,но той изобщо не иска.

Вие какво мислите ?

_________________
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Върнете се в началото
СЕЛЕНА Ярослава Велесова




Регистриран на: 29 Дек 2006
Мнения: 12569
Местожителство: София
Пуснато наПуснато на: Пет Ное 13, 2009 11:26 pm
МнениеЗаглавие : 
Отговорете с цитат

Ще ти кажа, Дидоче!

Имаш проблем с оросяването на крайниците и мозъка!

Незабавно иди на невролог да ти направят доплерова сонография на кръвните потоци и инцидента ще бъде предотвратен.

Необходими са ти съдоразширяващи медикаменти или билкови добавки! Но нека те види невролога и ще ти кажа какво трябва да правиш.

Усещането ти е много вярно и точно - притесних се за теб! Sad

_________________
Истинският Гуру е в теб! Намери го ...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаICQ Номер Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Предишната тема Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


НАЧАЛО / Към уебсайта

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
style : saphir :: valid : xhtml css
Translation by: Boby Dimitrov