Банер
ЛАДА.jpg

ОБУЧЕНИЕ АВС"Създай Себе си"

Банер

ВАЖНО!

Във връзка със зачестилите напоследък обаждания от хора, изгорели от "услугите" на измислени мошеници, представящи се за част от екипа на "Окултен Център Селена" уведомяваме най-учтиво, че екипът ни се състои от двама души Маг Селена и Маг Живин. Всяко друго позоваване на "Окултен Център Селена", на неговия Уебсайт, на авторските ни материали и регистрирани девизи и слогани е чист опит за измама и въвеждане в заблуждение на хората в беда с цел извличане на неправомерна печалба.

Екипът на "Окултен Център Селена"

ЗАЩО ПОНЯКОГА ЖЕЛАНИЯТА НЕ СЕ СБЪДВАТ
Написано от Маг Живин   
Понеделник, 01 Януари 2007 00:00

ФЕНОМЕНЪТ РАЗКРИВА ИСТИНАТА ЗА НЕУСПЕВАЕМОСТТА НА НЯКОИ МАГЬОСНИЦИ И ОБЕЩАТЕЛИ

- Маг Живин наши читатели често задават въпроса защо не им се сбъдват желанията, въпреки че са ходили по много вещи и рекламирани магьосници, ходжи и т.н.?

МАГ ЖИВИН: Отговорът се крие в самия въпрос, както и в изкривените ни представи за нашата съдба. Обикновено рекламираните като всемогъщи магове, ясновидки и т.н. се заемат с изпълнението на всяко ваше желание, независимо от постижимостта му, тъй като трябва да продължават да плащат рекламирането си като всемогъщи. А за да го правят, са им нужни сумите, които заплащате като възнаграждение за труда им. А някои желания са или трудно постижими, или изобщо непостижими. Тук се намесва вторият фактор, а именно - изкривените ни представи за нашата собствена съдба. Откъде идват те? Ами от това което се набива в главите ни от малки – човек може всичко, стига да поиска и да положи усилия, няма друга воля над човешката, няма ограничения...

Вземаш се в ръце и преуспяваш

във всичко! Обективната реалност, която ни заобикаля, обаче, като че ли си е поставила за цел да разбие точно тези наши илюзии. Ако можехме всичко гореописано защо има инвалиди, бедни, болни, онеправдани? Нали и те могат всичко? Или може би не желаят да са здрави, силни и заможни? Нещата не опират до едното голо или подплатено желание, а до съобразяването с постижимото в рамките на кармичното предопределение и съдбата, които се явяват коректор на бездънната ни алчност за всичко. Нека ви дам един конкретен пример. След дълги лутания по широко рекламирани величия, в приемната ми беше дошъл за магическа консултация и помощ г-н Иванов. Искаше да подкрепя магически бизнеса му, така че да спечели максимално бързо първия си милион, защото една ясновидка, при която отишъл му била казала, че до три години ще е милионер. От тогава били минали вече три години и половина. По време на магическия анализ обясних на младия мъж, че няма да стане милионер, но ще постигне известна степен на материално благополучие, определяна от медиите като „заможна средна класа”, за което действително мога да му помогна. Обясних му, че ще се наложи донякъде да ревизира целите си и да насочи усилията си

за постигането на постижимото.

Просто в рамките на съдбата му нямаше събитие милионерство. В този момент, г-н Иванов се обърка и ядоса: „Значи искате да кажете, че всички досега са ме лъгали и са ми обещавали неизпълними неща, а само вие сте прав? Аз мога да постигна всичко, което пожелая. Другите как го постигат, да не съм по-прост от тях?” Обясних му спокойно, че досега са му казвали онова, което е искал да чуе, че ако са били прави, досега е щяло да се случи всичко обещано, че ако е могъл да постигне всичко, нямаше да е при мен и че не всекиму е дадено да постигне всичко, че е по-добре да се пренастрои към някаква реална цел, която да му донесе неговото, а не в неща, които не му носят никакви дивиденти. Отпратих го да осмисли разговора ни и да охлади страстите си. След около месец ме посети отново. Започнах работа за него и в рамките на половин година бизнесът на младия мъж започна да процъфтява.

- Това означава, че има ваши колеги, които говорят на човека не истината, а онова, което той очаква да чуе?

МАГ ЖИВИН: Всъщност има и други, но се броят на пръсти. Изказването на истината, каквато я виждам ми е носило повече неприятности, отколкото пари. Хората предпочитат да им говорят на

„душице, миличко и т.н.”,

предпочитат да им се казва колко са добри, хубави, изтънчени и съвършени, а не какви грешки допускат и на колко погрешен път са. Предпочитат някой да им каже, че незавидното им положение се дължи на някоя люта „черна магия”, а не на собствените им недостатъци. Когато човек ни потърси за помощ имаме две възможности: 1. Да му помогнем с истина, каквато я виждаме и с дарба, доколкото я имаме... и 2. Да му вземем парите и да го успим с благи приказки, та като му се объркат съвсем нещата да ни потърси отново за „добре платена морална подкрепа”. Лично аз съм се спрял на първия вариант. Нямам практиката, нито пък желанието да нагрубявам хората, които ме търсят за помощ, но и нямам намерението да ги „пудря”, като им разказвам небивалици за тяхното съвършенство и богоподобие, докато дърпам каймета от портфейла им. При мен идват реални хора с реални проблеми и ако бяха съвършени, надали щяха да са в приемната ми. За мен е по-важно да им свърша работата, за която са дошли, отколкото да храня и галя самолюбието им или илюзиите им, че всички им завиждат и въртят магии. Далеч съм от мисълта, че случаите, в които човешката завист и злоба водят до магически въздействия са изключение. Но от друга страна, в преобладаващия процент черномагически въздействия самите ние сме си виновни за разгарянето на злобата и завистта на околните.

 



Добавете тази страница към любимата Ви социална мрежа, към любими, отметки....
 
Сходни статии
За сайта
© 2024 selenabg.com. Този сайт е притежание на Окултен Център Селена. Всички права запазени .