Банер
bear.jpg

ОБУЧЕНИЕ АВС"Създай Себе си"

Банер

ВАЖНО!

Във връзка със зачестилите напоследък обаждания от хора, изгорели от "услугите" на измислени мошеници, представящи се за част от екипа на "Окултен Център Селена" уведомяваме най-учтиво, че екипът ни се състои от двама души Маг Селена и Маг Живин. Всяко друго позоваване на "Окултен Център Селена", на неговия Уебсайт, на авторските ни материали и регистрирани девизи и слогани е чист опит за измама и въвеждане в заблуждение на хората в беда с цел извличане на неправомерна печалба.

Екипът на "Окултен Център Селена"

Забранената археология търси отговори
Написано от Kora   
Сряда, 07 Март 2007 00:00

 

 

Фрагмент от полирана дървена дъсчица, стара около 500 хиляди години, намерен през 1989 г. по време на разкопки в долината на северен Йордан в Израил


В книгата си “Минералогия” граф Бурнон пише за направеното от френски работници в края на ХVІІІ век при добив на пясъчник край Екс-ен-Прованс откритие. Песчаник добывался по слоям и твердел на воздухе. На дълбочина 40-50 фута те намерили остатъци от колони и фрагменти полуобработен камък. Покрай тях открили и дръжки на чукове и други сечива, както и части от дървени изделия. Особено внимание привлекла дъска с дебелина 2,5 см и дължина 7-8 фута. Тя се строшила на парченца, които били запазени и възстановили първоначалния й вид. Била от вида, който използвали миньорите, точно толкова изтъркана, със закръглени и обработени краища.

Много видни учени-изследователи от ХІХ и ХХ век нееднократно съобщават за следи върху кости от миоценовата, плиоценовата и ранната плейстоценова формации, свидетелстващи за обработка на материала от човек. Въпреки че фактите били публикувани в научни списания и изнесени на научни конгреси, по-късно за тях вече не се споменава. Само защото не се вписват в съвременната теория за произхода на човека.



Добавете тази страница към любимата Ви социална мрежа, към любими, отметки....
 
Сходни статии
За сайта
© 2024 selenabg.com. Този сайт е притежание на Окултен Център Селена. Всички права запазени .