Банер
f19a01221872f0fb3be5394d9269ef9c.jpg

ОБУЧЕНИЕ АВС"Създай Себе си"

Банер

ВАЖНО!

Във връзка със зачестилите напоследък обаждания от хора, изгорели от "услугите" на измислени мошеници, представящи се за част от екипа на "Окултен Център Селена" уведомяваме най-учтиво, че екипът ни се състои от двама души Маг Селена и Маг Живин. Всяко друго позоваване на "Окултен Център Селена", на неговия Уебсайт, на авторските ни материали и регистрирани девизи и слогани е чист опит за измама и въвеждане в заблуждение на хората в беда с цел извличане на неправомерна печалба.

Екипът на "Окултен Център Селена"

Феноменът Царичина 2
Написано от Ивайло Иванов-IYI   
Четвъртък, 27 Септември 2007 00:00

Целта на подборката материали в тази и в следващата част е да засили вниманието на читателя към темата,да го накара да потърси още данни от близки,познати,колеги...Защото истината все някога излиза наяве.Винаги!Но защо и ние да не й помогнем?;)

=================================

Започваме с официалното твърдение...поне тогава...

ТРИДЕСЕТ И ШЕСТО НАРОДНО СЪБРАНИЕ

СТО И ТРЕТО ЗАСЕДАНИЕ

------------------------------------------------------------

София, петък, 3 юли 1992 г.

(Открито в 9 ч. и 15 м.)

Председателствували:

председателят Стефан Савов и заместник-председателите Кадир Кадир и Снежана Ботушарова

Секретари:

Христо Атанасов и Руслан Семерджиев

……………………………………….

ПРЕДСЕДАТЕЛ СНЕЖАНА БОТУШАРОВА: Господин Петър Балабанов е тук.Давам му думата,за да развие своя актуален въпрос към министъра на отбраната.

ПЕТЪР БАЛАБАНОВ (ПСБСП) (снимка не намерих-IYI) : Благодаря ви!Уважаеми колеги!Господин Сталийски, аз няма да развивам надълго тази история,която очевидно има иманярски характер.Искам просто да ви попитам: знаете ли,че в България работят едни от най-добрите геофизици в Европа?Хора,които бяха ангажирани от НАТО да проучват терени за евентуални археологически обекти или други интересни обекти в Гърция,където НАТО смяташе да прави почивна база (eдна,ако не единствената,причина е била ниското заплащане зa нашите-IYI).Аз сам съм ги виждал как със своята апаратура,без всякакво копане,могат да покажат на екрана на дисплея какво има под земята (а аз и съм виждал и работил с такава "апаратура".Наистина е така...по принцип-IYI).Между другото именно те,а не американци,японци или канадци направиха план на подземните етажи на бункера на Хитлер край Виница,които са заляти с вода и са много добре минирани (писах за една от причините по-горе-IYI).

Това ми дава основание да ви препоръчам такъв начин на действие в подобен случай.

ПРЕДСЕДАТЕЛ СНЕЖАНА БОТУШАРОВА: Господин министър,заповядайте!

МИНИСТЪР АЛЕКСАНДЪР СТАЛИЙСКИ: Уважаема госпожо председател,уважаеми дами и господа народни представители,уважаеми господин Балабанов!Въпросът,който вие поставяте,е продължение на непрекъснати въпроси,отправяни към министерството,относно провеждане на научно-техническия експеримент в с. Царичина,Костинброд (подчертано мoe.Забележете как е квалифициран случая!-IYI). Бяха проведени целеви разследвания от страниците на някои вестници и в редица предавания на Българското радио.

Във връзка и в отговор на този интерес министерството,чрез своя ежедневник "Българска армия", бр. 288 от 25 юни чрез БТА направи официално изявление (в архива на сайта на "Българска армия" се пазят броевете само от 2000 г. насам.Ако някой има този брой,ще съм му благодарен да сподели написаното-IYI).В общи линии това изявление представлява отговор на повдигнатия от уважаемия господин Петър Балабанов въпрос.

Това,което аз имам да добавя и обобщя се заключава в следното:

Информацията,която предлагат вестниците "Нощен труд", "Труд", Дума", "Време" и предаването "Постфактум",на което аз съм редовен клиент,"Подкрепа","Наука и общество","Нощен живот" е в огромната си част недостоверна,казано буквално често измислена и фалшива (това е всеизвестно-IYI) .

Целта естествено е този факт да се превърне в сензация и да позакръгли тиража на някои недотам популярни печатни издания.Аз искам да отворя една скоба и да кажа,че министерството е отворено за всички.Всеки може да покаже депутатската си карта,да дойде,няма ред,няма чакане,няма записване.Това е нещо като централната баня,както беше преди.И така трябва да бъде. (Смях в залата)

Затова се учудвам защо господин Балабанов не дойде при мен.При мене идват толкова хора,аз не съм връщал никой-и комунисти,и наши от СДС,и от ДПС.Щяхме да се разберем пределно ясно по този въпрос.Този въпрос не е отсега.Аз се учудвам защо той не го е поставил пред моя предшественик.Всичко е пределно ясно.Той е прав в едно-че трябва да има яснота.

Проблемът обаче,уважаеми дами и господа народни представители,става много сериозен,когато се пише и говори за 30 смъртни случая.Мога съвсем сериозно и отговорно, като министър,да окачествя тази информация като съвършено невярна.Нещо повече,да ви уверя,дами и господа,че в Царичина няма нито един случай дори на травма.Една от честите злоупотреби е,че обектът не е регистриран в списъка на въпросите,представляващи държавна и военна тайна.И в такъв случай,ако цитирам уважаемия господин Балабанов,не би трябвало да има никаква пречка да се разкаже на обществеността за това,което се разиграва пред очите ни.

Уважаеми дами и господа,нищо не се разиграва.Копае се!Оставете тези легенди за земни,извънземни и подземни.Оставете тези легенди за археологически разкопки.Сега пред българския народ,а българският народ сме както от ляво,така и от дясно,седи една съществена и важна задача-това е реформата.Лъжа е,ако смятате,че реформата е спряла.Реформата ще продължи!Само за 24 дни,откакто съм министър,реформата мина през Министерския съвет.Мина и бюджетът.В момента законопроектът,който според мен не беше добър,24 текста от него се преработват (забелязахте ли как пренасочи вниманието?А поканата да се разберели на 4 очи?Тя ми е леко подозрителна,въпреки,че "нямало нищо"-IYI) .

Много ви моля,армията е ваша.Пазете я!Защото едни такива дребни,бих казал клюкарски проблеми,отклоняват всички от най-важното-от една армия,която да е нова.Защото,аз винаги съм казвал,ние не сменяме системата,ние сменяме режима!(какво ли е искал да каже?!-IYI) .

Благодаря ви.(Ръкопляскания от мнозинството-СДС-IYI)

ПРЕДСЕДАТЕЛ СНЕЖАНА БОТУШАРОВА: Господин Балабанов,имате думата да кажете доволен ли сте или не от отговора на господин министъра.

ПЕТЪР БАЛАБАНОВ (ПСБСП): Аз искам да благодаря на господин министър Сталийски и да го уверя,че в най-скоро време ще се възползувам от любезната му покана.Вероятно в понеделник ще съумея да дойда,за да разискваме този въпрос по-подробно.

Само с разрешението на госпожа председателствуващата аз не съм включвал във въпроса си нито убити,нито ранени.Просто нямам такава информация.

МИНИСТЪР АЛЕКСАНДЪР СТАЛИЙСКИ (от място): Аз цитирах вестниците.

ПЕТЪР БАЛАБАНОВ: Да,в българските вестници действително се пишат най-различни неща.

Доволен съм от това,че Българската армия не е включила в арсенала си черната и бялата магия,както би могло да се заключи от някои злоумишлени информации (в българската не,но за тази на САЩ,на Русия или на някоя от африканските държави не съм толкова сигурен...-IYI) .

ПРЕДСЕДАТЕЛ СНЕЖАНА БОТУШАРОВА: Може ли да уточните допълнително информациите си при посещението си при господин министър,а аз трябва да спазя правилника.

ПЕТЪР БАЛАБАНОВ: Благодаря. Ще се възползувам от това в най-близко бъдеще.

………………………………………….

Забележете,че това е министър Сталийски,макар и скептик,отначало не се противопоставя на операцията,а я защитава(както разбрахме от горните редове).Той дори(забележете!!!) е ... наградил
Ще ми се само преди да продължа,да ви споделя два "факта" с Божидар Димитров и Димитър Овчаров,които ако са без кавички,то не им прави чест.Та ето какво твърди Елисавета Логинова.Част от интервю за "Нощен труд":
" - Историкът Божидар Димитров беше безпощаден към Царичинската дупка по филма на БТВ...
- Критиките му са неистина.Самият Б.Д.,заедно с още шестима,присъстваха на мой контакт.Накрая ми целуна ръка,защото съм написала неща за българите,които не се знаят у нас,но е видял единствен документите във Ватикана
- Но и археологът проф. Димитър Овчаров заявява,че йероглифите,които изписвате в транс,нямат смисъл.
- Аз не зная.Знам само,че проф. Овчаров искаше да дойде с нас в Израел,където да ги изследват.Но не попадна в групата..." участниците!!!Значи е имало защо,предполагам.Но после изведнъж забранява "експеримента".Защо го е направил?Поради недобрата "научна оценка от специалисти"?Или поради натиск?Но какъв засега е тайна.Не е тайна,обаче,че зам.-минитър Даскалов,"който,мисля,че нямаше и средно образование ... поде открита битка срещу идеята да се търси там това,тази мумия и въобще тия останки от първите същества живи дошли от друга цивилизация в България",казва генерал стоян Андреев,съветник по националната сигурност на президента Желев.

А аз знам,че директорът на Музея в Разград беше запален нумизмат и твърдеше,че на Демир Баба-текке няма нищо интересно,за да може необезпокояван да рови за монети и какво ли не още в това,което сега се нарича "Археологически резерват Сборяново"!Нямало нищо ... сред 7 крепости и 112 могили...вярвате ли?

Приключвам темата за "фактите",признавайки,че не познавам лично г-жа Логинова,която говорела с мъжки глас при транса си (дали не е обсебване?) и която била в ... ЮАР,според някои хора.Не я защитавам,нито нападам.Искам само истината!

IYI



Добавете тази страница към любимата Ви социална мрежа, към любими, отметки....
 
Сходни статии
За сайта
© 2024 selenabg.com. Този сайт е притежание на Окултен Център Селена. Всички права запазени .